adidas katalog - adidas kampanya - adidas indirim kuponu - adidas insert

Adidas

Adidas Markasının aktüel Adidas katalog ve Adidas indirim kampanyalarını buradan takip edebilirsiniz…

Adidas İndirimleri (Kasım Ayı)
Adidas İndirimleri (Eylül Ayı)
Adidas İndirimleri (Ağustos Ayı)
Adidas İndirimleri (Temmuz Ayı)
Adidas İndirimleri (Mayıs Ayı)
Adidas İndirimleri (Nisan Ayı)

Market İndirimleri

Özkuruşlar Market İndirim Kataloğu 10-21 Şubat
Çağdaş Market İndirim Kataloğu 11-18 Şubat
Hakmar Aktüel Kataloğu 9 Şubat’tan itibaren
A101 Aktüel Kataloğu 9 Şubat’tan İtibaren (ALDIN ALDIN)
A101 Aktüel Kataloğu 11-17 Şubat (HAFTANIN YILDIZLARI)
Bim Aktüel Kataloğu 10 Şubat’tan İtibaren
Farmasi Şubat Kataloğu (1-28 Şubat)
Bauhaus Şubat Ayı Aktüel Kataloğu
Çağdaş Market İndirim Kataloğu 3-9 Şubat
Özdilek Katalog 2-15 Şubat
Çağrı Market İndirim Kataloğu 4-14 Şubat
Hakmar Aktüel Kataloğu 2 Şubat’tan itibaren

Adidas

 

Aktüel  Adidas İndirimleri ve Kampanya bilgilerinin olduğu Adidas Katalog üzerine herşeyi sizler için hazırladık.

Aktüel Adidas indirimleri ve Adidas Kampanyaları bilgilerine geçmeden önce Adidas hakkında biraz bilgi paylaşalım.

Adidas markası 1924 yılında kurulmuştur. Alman Adidas-Salomon şirketine bağlıdır ve Dünya’nın en büyük spor eşya üreticilerinin başında gelmektedir. İsmini kurucusu olan Adolf Dassler’den almaktadır.

Türkiye’de Adidas’ın en büyük rakipleri arasında Nike bulunmaktadır. Ayrıca son yıllarda Türkiye pazarına girmiş olan ve büyük atılımlar gerçekleştiren Under Armour markasını da rakipleri arasında gösterebiliriz.

Adidas, 2005 yılında 3.1 milyar Euro karşılığnda, İngiliz rakibi Reebok’ı satın almıştır. 2006 yılı içinde de NBA ile resmi forma ve aksesuar üretimi için anlaşma imzalamıştır.

Adidas Mağazalarında Hangi Tarz Ürünler Bulunur?

Adidas hem ayakkabı hem de spor giyim ve aksesuar kategorilerinde ürünler üretmektedir. Çoğunlukla bu ürünlerde motif olarak aynı renkte olan üç paralel çizgi kullanılmaktadır. Ve bu motif şirket logolarında da vardır. Bu logo aslında bir dağ şeklindedir ve sporcuların hedeflerine ulaşmak için karşılaştıkları zorlukları temsil etmektedir.

Adidas’ın güncel koleksiyonunda neredeyse her spor dalı için ayakkabı üretilirken, ilk ayakkabısı ise atletizm için üretilmiştir.

2018 yılı verilerine göre Adidas’ta 57 bin kişi çalışmaktadır ve her yıl yaklaşık 900 milyon ürün üretilmektedir. Bunların 400 milyon adedi ayakkabı kategorisinde ki üretimlerdir. Dünya genelinde toplamda 1380 tane mağazası bulunmaktadır.

Aktüel Adidas İndirimleri nereden öğrenebiliriz?

Aylık Aktüel Adidas indirimleri her ay Adidas kataloğu başlığında yayınlamakta ve değişik ürün gruplarında Adidas indirimli ürünlerini yayınladığı Adidas kataloğunda ve firmanın kendi Adidas Online internet sitesinde bulmak mümkündür. 

Adidas İndirim Kuponu Nedir?

Adidas belli periyotlarda kampanya yaparak çeşitli spor ürünlerinde indirim yapmaktadır. Sizlerde bu indirim kuponlarını yakalamak için bizi takip etmeniz yeterli.

Adidas İndirim Kataloğu Hangi Ürünler Var? İşte Adidas İndirim Kampanyaları

didas’ın ana hedef kitlesi, herhangi bir spora dahil olan 13-30 yaş aralığındaki kadın ve erkek tüketicilerdir. En güçlü tüketici pazarı ise, 20-29 yaş aralığındaki spor tutkusuna sahip veya sporcu olan kişilerdir. 

Türkiye genelinde birçok alışveriş merkezinde ve önemli alışveriş caddelerinde mağazaları bulunan Adidas, aynı zamanda online satış hizmeti de vermektedir. Müşterilerine dönemsel olarak çeşitli indirimler ve fırsatlar sunan Adidas ayakkabı indirimleri ile müşterilerinin ilgi odağı olmaktadır. Adidas Outlet ürünlerinin ve indirimli spor ürünlerinin sunulduğu bu dönemler büyük talep görmektedir.

Adidas İndirimleri ve Aktüel Adidas ürünlerin olduğu Adidas İnsert ve Broşürher hafta güncel olarak İndirimpusulası’nda.