Altun market indirim - Altun market katalog - altun market kampanya

Altun Market

Türkiye’de 2002 yılında piyasaya giren Altun Marketlerin aktüel katalog ve Altun Market indirim broşürlerini buradan takip edebilirsiniz…

Altun Market İndirim Kataloğu Ramazan
Altun Market İndirim Kataloğu 15 Şubat -31 Mart
Altun Market İndirim Kataloğu 11-21 Şubat
Altun Market İndirim Kataloğu 25-31 Aralık
Altun Market İndirim Kataloğu 22-31 Ekim

Market İndirimleri

Özkuruşlar Market İndirim Kataloğu 19-31 Ekim
Çağdaş Market İndirim Kataloğu (18-24 Ekim)
Bim Aktüel Kataloğu 19 Ekim’den İtibaren
Gözde Market İndirim Kataloğu (15-28 Ekim)
A101 Aktüel Kataloğu 16-22 Ekim (HAFTANIN YILDIZLARI)
Bim Aktüel Kataloğu 15 Ekim’den İtibaren
Seç Market İndirim Kataloğu 13-19 Ekim
A101 Aktüel Kataloğu 14 Ekim’den İtibaren (ALDIN ALDIN)
Üçler Market İndirim Kataloğu 11-23 Ekim 2021
Tedi Aktüel Kataloğu 15-25 Ekim 2021
Şok Aktüel Katalog 13-19 Ekim 2021
Pekdemir İndirim Kataloğu 12-18 Ekim

Altun Market

 

Aktüel Altun Market İndirimlerin ve Kampanyaların olduğu Altun Market Katalog üzerine herşeyi sizler için hazırladık.

Aktüel Altun Market indirimleri ve Altun Market Katalog bilgilerine geçmeden önce Altıun Marketleri hakkında biraz bilgi paylaşalım.

1970 yıllardan beri ticaretin içine olan altun ailesi 2002 yılında istanbula gelerek perakende sektörüne  giriş yapmış ve bu zamandan beri gelişmeye devam etmiştir.

Sizlerde artık Altun market indirimlerine sitemiz indirim pusulası sayesinde kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

Tek şube ile başladığı serüvenini 45 şubeye kadar arttıran Altun market zinciri istikrarlı büyümesine bugün dahi devam etmektedir. 2020 yılında mağaza ve depolarının toplam 30000 m2’ye ulaşan firma 600 e yakın personele sahiptir ve büyümesini ve gelişmesini sürdürmeye devam etmektedir. 

Altun Markette Neler Var?

Gıda sektörünün en hassas konularından olan hijyen konusuna çok önem firma bir taraftan bu konuda teknik çalışmalarını sürdürürken bir yandan da tüm ekiplerini konu ile ilgili olarak bilgilendirmekte ve eğilmektedir.

Vizyonunda kendi sürekli yenilemek ve geliştirmek olan firma bu yolda eğitimlerine ve yeni teknolojileri bünyesine katmaya devam etmektedir. İnsana değer veren yapısıyla hem tedarikçilerini hemnde müşterilerini mutlu etmek firmanın misyonudur.

Aktüel Altun Market İndirimleri nereden öğrenebiliriz?

Haftalık ya da aylık çıkan Aktüel Altun Market indirimleri, Altun Market bu hafta kataloğu başlığında yayınlamakta ve değişik ürün gruplarında Altun Market  indirimli ürünlerini yayınladığı Altun Market kataloğunda ve firmanın kendi Altun Market Online internet sitesinde bulmak mümkündür. 

Altun Market Bu Hafta Kataloğu Hangi Ürünler Var? İşte Altun Market Katalog ve Altun Market İndirimleri

Halk günleri uygulayarak rekabetçi sektörde kendine yer bulmaya çalışan firma bu uygulamasını bölgesel olarak dağıtarak yapmakta böylece her gün değişik mağazalarında talep oluşturmaktadır.

Düzenli olarak kampanyalarını internet sitesinden müşterileri ile buluşturan Altun Market zinciri, rekabetçilik konusunda sınıfında firmalarla yarışını sürdürmektedir. Rekabetin çok yüksek olduğu sektörde Altun market kampanyalarına çok özen göstermektedir.

Altun Market İndirimleri ve Aktüel Altun Market ürünlerin olduğu Altun Market Katalog her zaman güncel olarak İndirimpusulası’nda.