Başdaş Market İndirim Kataloğu 1-12 Ekim 2022

Başdaş Market İndirim Kataloğu 1-12 Ekim 2022

Ekim 3, 2022 Başdaş Market, Güncel Katalog, Süpermarket Katalogları

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Başdaş Market Aktüel İndirim Kataloğu 1-12 Ekim 2022 tarihleri arasında indirime giren ürünler yayınlandı!

1-12 Ekim 2022 arası geçerli Başdaş Market Aktüel Katalog ile Başdaş Market indirimleri ile sizleri bekliyor. Gelin birlikte Başdaş Market indirimli ürünlerine bir göz atalım.

 

Başdaş Market indirim kataloğunda 1-12 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak indirimli ürünlerden birkaçını şu şekilde sıraladık;

  • İçim tam yağlı süt 1 lt – 14,99 TL
  • Ariel matik 7 kg – 129,99 TL
  • Solo t.kağıdı 32’li – 119,99 TL

 

Aktüel Başdaş Market indirimlerinin yer aldığı aktüel Başdaş Market insertleri güncel olarak indirimpusulası.com üzerinden paylaşılıyor. Başdaş Market indirim günlerinden sizleri haberdar edebilmemiz için site bildirimlerini açabilirsiniz.

1-12 Ekim 2022 tarihleri arasında geçerli olacak Başdaş Market indirimlerini ve kampanyalı ürünlerini Başdaş Market Broşüründen takip edip sizlerle paylaştık. İndirimli Başdaş Market ürünlerini kaçırmayın fırsatları önce siz yakalayın! Avantajlı fiyatlardan siz yararlanın!

Kampanyalı ve indirimli aktüel Başdaş Market İnsert ürünlerini Başdaş Market Katalog kategorisinden takip edebilirsiniz.

Diğer süpermarket katalog ve broşürlerini görmek istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca yüzlerce indirim, kupon ve fırsatlar sizleri bekliyor. İndirimpusulasi‘ni takipte kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.