Başdaş Market İndirim Kataloğu 1-14 Aralık 2021

Başdaş Market İndirim Kataloğu 1-14 Aralık 2021

Aralık 2, 2021 Başdaş Market, Güncel Katalog, Süpermarket Katalogları

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Başdaş Market Aktüel İndirim Kataloğu 1-14 Aralık tarihleri arasında indirime giren ürünler yayınlandı!

1-14 Aralık arası geçerli Başdaş Market Aktüel Katalog ile Başdaş Market indirimleri ile sizleri bekliyor. Gelin birlikte Başdaş Market indirimli ürünlerine bir göz atalım.

 

Başdaş Market indirim kataloğunda 1-14 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak indirimli ürünlerden birkaçını şu şekilde sıraladık;

  • ABC Matik 6 kg – 29,99 TL
  • Karali premium filiz çay 1000 gr – 29,99 TL
  • Softy kağıt havlı 12’li -28,90 TL
  • Sarıefe çiftliği 15’li gezen tavuk yumurta – 19,99 TL

 

Aktüel Başdaş Market indirimlerinin yer aldığı aktüel Başdaş Market insertleri güncel olarak indirimpusulası.com üzerinden paylaşılıyor. Başdaş Market indirim günlerinden sizleri haberdar edebilmemiz için site bildirimlerini açabilirsiniz.

1-14 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak Başdaş Market indirimlerini ve kampanyalı ürünlerini Başdaş Market Broşüründen takip edip sizlerle paylaştık. İndirimli Başdaş Market ürünlerini kaçırmayın fırsatları önce siz yakalayın! Avantajlı fiyatlardan siz yararlanın!

Kampanyalı ve indirimli aktüel Başdaş Market İnsert ürünlerini Başdaş Market Katalog kategorisinden takip edebilirsiniz.

Diğer süpermarket katalog ve broşürlerini görmek istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca yüzlerce indirim, kupon ve fırsatlar sizleri bekliyor. İndirimpusulasi‘ni takipte kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.