Başdaş Market İndirim Kataloğu 30 Eylül – 13 Ekim 2021

Başdaş Market İndirim Kataloğu 30 Eylül – 13 Ekim 2021

Ekim 3, 2021 Başdaş Market, Güncel Katalog, Süpermarket Katalogları

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Başdaş Market Aktüel İndirim Kataloğu 30 Eylül – 13 Ekim tarihleri arasında indirime giren ürünler yayınlandı!

30 Eylül – 13 Ekim arası geçerli Başdaş Market Aktüel Katalog ile Başdaş Market indirimleri ile sizleri bekliyor. Gelin birlikte Başdaş Market indirimli ürünlerine bir göz atalım.

 

Başdaş Market indirim kataloğunda 30 Eylül – 13 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak indirimli ürünlerden birkaçını şu şekilde sıraladık;

  • Dana rosto kg – 72,99 TL
  • Ömür bağırsak tereyağı kg – 66,99 TL
  • Ekici lokum kıvamında beyaz peynir kg – 38,99 TL
  • Torku tost kaşar 400 gr – 19,75 TL

 

Aktüel Başdaş Market indirimlerinin yer aldığı aktüel Başdaş Market insertleri güncel olarak indirimpusulası.com üzerinden paylaşılıyor. Başdaş Market indirim günlerinden sizleri haberdar edebilmemiz için site bildirimlerini açabilirsiniz.

30 Eylül – 13 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak Başdaş Market indirimlerini ve kampanyalı ürünlerini Başdaş Market Broşüründen takip edip sizlerle paylaştık. İndirimli Başdaş Market ürünlerini kaçırmayın fırsatları önce siz yakalayın! Avantajlı fiyatlardan siz yararlanın!

Kampanyalı ve indirimli aktüel Başdaş Market İnsert ürünlerini Başdaş Market Katalog kategorisinden takip edebilirsiniz.

Diğer süpermarket katalog ve broşürlerini görmek istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca yüzlerce indirim, kupon ve fırsatlar sizleri bekliyor. İndirimpusulasi‘ni takipte kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.