Bershka indirim - Bershka kupon - Bershka kampanya - Bershka katalog

Bershka

Bershka markasının aktüel Bershka indirim ve kampanyalarını indirimpusulasından takip edebilirsiniz…

Bershka İndirimleri (Kasım)
Bershka İndirimleri (Eylül)
Bershka İndirimleri (Ağustos)
Bershka İndirimleri (Temmuz)
Bershka İndirimleri (Nisan)
Bershka İndirimleri (Şubat)
Bershka İndirimleri (Ocak)
Bershka İndirimleri (Aralık)
Bershka İndirimleri (Kasım Ayı)

Market İndirimleri

Özkuruşlar Market İndirim Kataloğu 10-21 Şubat
Çağdaş Market İndirim Kataloğu 11-18 Şubat
Hakmar Aktüel Kataloğu 9 Şubat’tan itibaren
A101 Aktüel Kataloğu 9 Şubat’tan İtibaren (ALDIN ALDIN)
A101 Aktüel Kataloğu 11-17 Şubat (HAFTANIN YILDIZLARI)
Bim Aktüel Kataloğu 10 Şubat’tan İtibaren
Farmasi Şubat Kataloğu (1-28 Şubat)
Bauhaus Şubat Ayı Aktüel Kataloğu
Çağdaş Market İndirim Kataloğu 3-9 Şubat
Özdilek Katalog 2-15 Şubat
Çağrı Market İndirim Kataloğu 4-14 Şubat
Hakmar Aktüel Kataloğu 2 Şubat’tan itibaren

Bershka

 

Aktüel Bershka İndirim ve Kampanyaları üzerine herşeyi sizler için hazırladık.

Aktüel Bershka indirimleri ve Bershka kupon, Katalog, broşür bilgilerine geçmeden önce Bershka markası hakkında biraz bilgi paylaşalım.

Bershka 1998 yılında kuruldu ve içinde Zara markasını da barındıran İnditex Grup’a aittir. Bünyesinde 8 marka bulundurmaktadır. (Zara, Pull & Bear, Bershka, Massimo Dutti, Zara Home, Stradivarius, Oysho, Uterqüe)

Günümüzde 22 yıllık geçmişi olan Bershka’nın Dünya genelinde 70’den fazla pazarda 1000’i aşkın mağazası bulunmaktadır.

Aktüel Bershka İndirim ve kampanyalarını nereden öğrenebiliriz?

Tekstil sektöründe ismini duyurmaya devam eden Bershka yaptığı çeşitli indirim ve kampanyalarla kullanıcılarını mutlu etmektedir. Aylık yaptığı indirim ve kampanyaları ve firmanın kendi Bershka Online internet sitesinde bulmak mümkündür.

TAKİPTE KALIN, SEZON SONU Bershka İNDİRİMLERİNİ KAÇIRMAYIN.

Bershka bulunduğu her şehirde en popüler ticaret bölgelerini ve belli alışveriş merkezlerini seçip mağazalarını açmaktadır. Hedef kitle olarak; sosyal medya, yeni teknolojiler ve müzik ile ilgili son modayı takip eden maceracı ruhlu genç insanları seçmiştir. Kendisini genç insanların markası olarak belirtmektedir. Bu sebeple de ürünlerini ve tasarımlarını gençlerin ihtiyaçlarına göre belirmektedir.

Tüm Dünya’da olduğu gibi Türkiye’de de Bershka indirimleri ve Bershka sezon sonu indirimli ürünleri tüketicileri tarafından büyük ilgi görmekte olup, indirimli Bershka ürünlerine fırsatları kaçırmadan sahip olabilmek için Bershka mağazalarından ve online mağazasından alışveriş yapmaktadırlar.

Bershka FIRSATLARI VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERİNİ HER ZAMAN GÜNCEL OLARAK indirimpusulasi TAKİP
EDEBİLİRSİNİZ.

Mağazalarında farklı kategorilerle farklı çizgilerde ki tarzlara hitap etmektedir. Her bölümde, Bershka ve BSK&Man, ürünler stillerine göre sınıflandırılmış şekilde müşterilere sunulmaktadır. Bershka mağazalarında, spor ürünlerden, günlük kıyafetlere, temel ürünlerden, sezonun son trendlerine uygun her ürünü bulabilmek mümkündür.

İnditex Grup Berska markasıyla beraber Türkiye pazarında yer almaya başladığından beri, sokak tarzını seven ve modayı yakından takip eden gençlerin vazgeçilmezi olmayı kısa sürede başardı ve bu alanda söz edebileceğimiz başka rakibi de bulunmamaktadır. Yine İnditex Grup’a ait olan Pull & Bear’ın benzer tarzlarda ki gençlere hitap ettiğini söyleyebiliriz. 

SİZDE BERSHKA SEZON SONU İNDİRİMLERİNİ, KAMPANYALARINI VE İNDİRİMLİ BERSHKA ÜRÜNLERİNİ KAÇIRMAMAK VE UYGUN FİYATLARLA SAHİP OLMAK İSTİYORSANIZ, TEK YAPMANIZ GEREKEN SİTEMİZİ TAKİPTE KALMAK. BÖYLECE ÖZEL BERSHKA İNDİRİMLERİNDEN FAYDALANABİLİR VE BERSHKA BROŞÜRLERİNE GÖZ ATABİLİRSİNİZ.