bizim toptan indirim - bizim toptan kampanyaları - bizim toptan katalog

Bizim Toptan

Türkiye’de 175 şubesi bulunan Bizim toptan marketlerinin aktüel katalog ve indirim broşürlerini buradan takip edebilirsiniz…

Bizim Toptan Market İndirim Kataloğu 13-19 Ocak (Ev & Ofis)
Bizim Toptan Market İndirim Kataloğu 6-12 Ocak (Ev & Ofis)
Bizim Toptan Market İndirim Kataloğu 30 Aralık – 5 Ocak (Ev & Ofis)
Bizim Toptan Market İndirim Kataloğu 23-29 Aralık (Ev & Ofis)
Bizim Toptan Market İndirim Kataloğu 16-22 Aralık (BKM)
Bizim Toptan Market İndirim Kataloğu 16-22 Aralık (Ev & Ofis)

Market İndirimleri

Rota Market İndirim Kataloğu 13-26 Ocak
Seç Market İndirim Kataloğu 12-18 Ocak
Bizim Toptan Market İndirim Kataloğu 13-19 Ocak (Ev & Ofis)
Çağrı Market İndirim Kataloğu 15-25 Ocak
A101 Aktüel Kataloğu 15-21 Ocak (HAFTANIN YILDIZLARI)
Bim Aktüel Kataloğu 14 Ocak’tan İtibaren
Tekzen İndirim Kataloğu Ocak 2022
Happy Center İndirim Kataloğu 12-20 Ocak 2022
Metro Katalog 13-19 Ocak 2022
Şok Aktüel Katalog 12-18 Ocak 2022
Biçen Market İndirim Kataloğu 11-24 Ocak
Çağdaş Market İndirim Kataloğu (10-16 Ocak)

Bizim Toptan

 

Aktüel Bizim Toptan İndirimlerin ve Kampanyaların olduğu Bizim Toptan Katalog üzerine herşeyi sizler için hazırladık.

Aktüel Bizim Toptan indirimleri ve Bizim Katalog bilgilerine geçmeden önce Bizim Toptan Marketleri hakkında biraz bilgi verelim.

Bizim Toptan’ın, Türkiye sınırları içerisinde 69 şehirde 175 mağazası vardır. Organıze Toptan Ticaret sektöründe mağaza sayısı açısından en büyük firmasıdır ve erişilebilirlik açısından da en yaygın firmasdır.

Bizim Toptan Marketlerinde Neler Var?

Temizlik, kağıt ürünleri, gıda, tütün mamulleri, alkolsüz içecek, kişisel bakım gibi bir çok ürün kategorisinde, Türkiye’de bulunan ulusal ve uluslararası firmaların, tanınmış markaların toptan satışını gerçekleştirmektedir.

2002 yılında faaliyet vermeye başlamış olan Bizim Toptan, 2017 yılının sonu itibari ile 175 mağaza sayısına ulaşmıştır. Şirketin genel müşteri portföyü şu şekildedir; toptancılar, süpermarketler, marketler, oteller, bakkallar, lokantalar ve kafeler. Şirket, üyelik kart sahibi olan ticari ve bireysel müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Tüm ürünleri ulusal yasal standartlara uygun olarak satılmakta olup, müşterilerinin taleplerini doğru ve tam şekilde karşılamayı hedeflemektedir.

Bizim Toptan İndirim ve Bizim Toptan aktüel ürünlerin olduğu Bizim Toptan Katalog her hafta güncel olarak İndirimpusulası’nda.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla, ürün ve hizmetlerini her zaman en iyi koşullarda ve sağlıklı şartlarda sunmaktadır.
Çalışanlarının gelişimlerini ve motivasyonunu sürekli eğitimlerle, gıda güvenliği ve kalitesi hususunda eğitmekte olup, daha kaliteli ve mutlu bir çalışma ortamı sağlamaktadır.
Web sitesi üzerinden Bizim Toptan online olarak satış hizmeti de vermekte olan Bizim Toptan şirketi, bu sayede müşterileri tarafından çok daha kolay bir şekilde erişilebilmektedir. Eve teslimat sürelerinde maksimum hızı amaçlayan ve siparişi mümkün olan en kısa sürede müşterinin kapısına kadar teslim etmeyi amaçlamaktadır.
İndirimpusulasi sitemiz üzerinden her zaman güncel olarak Bizim Toptan indirimlerini, Bizim Toptan indirim kataloğunu ve Bizim Toptan indirime girmiş ürünleri takip edebilirsiniz.
Bizim Toptan yeni katalog çıktığı an, ekibimiz tarafından anında güncellenmekte olan sitemizden Bizim Toptan broşür ve Bizim Toptan güncel kataloglarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Ayrıca Bizim Toptan haftasonu indirimi ve Bizim Toptan indirim kataloğu da yakından takip edilmekte olup güncellenecektir.

Aktüel Bizim Toptan Katalog ve Bizim Toptan İndirimlerinde neler olduğundan haberdar olmak istiyorsunuz İndirimpusulası’nı takip etmeniz yeterli.