Çağrı Market katalog - Çağrı market insert ve çağrı market indirim

Çağrı Market

1980 yılında piyasaya giren Çağrı Marketlerinin aktüel Çağrı Market katalog ve Çağrı Market İnsert indirimlerini buradan takip edebilirsiniz…

Çağrı Market katalog - Çağrı market insert ve çağrı market indirim

Çağrı Market

1980 yılında piyasaya giren Çağrı Marketlerinin aktüel katalog ve Çağrı Market indirim broşürlerini buradan takip edebilirsiniz…

Çağrı Market İndirim Kataloğu 4-14 Şubat
Çağrı Market İndirim Kataloğu 7-17 Ocak
Çağrı Market İndirim Kataloğu 17 Aralık – 1 Ocak
Çağrı Market İndirim Kataloğu 3-13 Aralık
Çağrı Market İndirim Kataloğu 19-29 Kasım
Çağrı Market İndirim Kataloğu 5-15 Kasım
Çağrı Market İndirim Kataloğu 22 Ekim-2 Kasım
Çağrı Market İndirim Kataloğu 8-18 Ekim
Çağrı Market İndirim Kataloğu 15-25 Ocak
Çağrı Market İndirim Kataloğu 5-11 Ocak
Çağrı Market İndirim Kataloğu 18-31 Aralık
Çağrı Market İndirim Kataloğu 20-30 Kasım

Market İndirimleri

Özkuruşlar Market İndirim Kataloğu 10-21 Şubat
Çağdaş Market İndirim Kataloğu 11-18 Şubat
Hakmar Aktüel Kataloğu 9 Şubat’tan itibaren
A101 Aktüel Kataloğu 9 Şubat’tan İtibaren (ALDIN ALDIN)
A101 Aktüel Kataloğu 11-17 Şubat (HAFTANIN YILDIZLARI)
Bim Aktüel Kataloğu 10 Şubat’tan İtibaren
Farmasi Şubat Kataloğu (1-28 Şubat)
Bauhaus Şubat Ayı Aktüel Kataloğu
Çağdaş Market İndirim Kataloğu 3-9 Şubat
Özdilek Katalog 2-15 Şubat
Çağrı Market İndirim Kataloğu 4-14 Şubat
Hakmar Aktüel Kataloğu 2 Şubat’tan itibaren

Çağrı Market

 

Aktüel Çağrı Market İndirim ve Kampanyaların olduğu Çağrı Market Katalog ve  Çağrı Market İnsert üzerine herşeyi sizler için hazırladık.

Aktüel Çağrı Market katalog  – Çağrı Market İnsert ve Çağrı Market İndirim Broşürlerine geçmeden önce Çağrı Market hakkında kısa bir bilgi paylaşalım.

1980’lerde Ünalan mahallesi Üsküdar (İSTANBUL)’da ilk olarak hizmet vermeye başlayan Çağrı Market, 150 metrekare bir alana sahipti. 2. Mağazasını İstanbul Kadıköy Yenisahra’da ve 3. Mağazasını ise İstanbul Kadıköy Küçükbakkalköy’de açtı. Yıllar içerisinde mağaza sayısında artış
sürekli devam etti ve günümüzde İstanbul ve Kocaeli şehirlerinde hizmet vermekte olup 61 mağaza sayısına ulaşmıştır. Büyüme hedefleri süreki olarak devam etmektedir ve mağaza satışları dışında, online satış hizmeti vererekte websitesi üzerinden eve teslimat yaparak online alışveriş rahatlığını değerli müşterilerine sunmaktadır. Yenilikleri her daim takip ederek ayak uydurmayı amaçlayan Çağrı Market zinciri, müşterilerine her zaman en iyi hizmet ve kaliteyi sunmayı amaçlamaktadır.

Kurulduğu ilk günden günümüze kadar, perakendecilik anlayışını en iyi kalite ile birleştirerek ve sürekli değişmekte olan trendlere en hızlı şekilde uyum sağlayarak, her geçen gün yeni mağazalarını açmaya devam etmekte ve müşterilerine en iyi kaliteyi taşımayı hedeflemektedir.

Çağrı Market ‘Sınırsız Müşteri Mutluluğu’ sloganını benimsemiş ve müşterilerine bu doğrultuda onları memnun edecek en iyi hizmeti vermek için çaba göstermektedir. Yaptıkları işlerden her zaman gurur duyarak, ilham verici, dürüst ve mutlu bir çalışma ortamı
yaratmaktadır.

Aktüel Çağrı Market İndirimleri Online nasıl öğrenebiliriz?

Haftalık çıkan çağrı market indirim bilgilerinin olduğu Çağrı Market kataloğunu firmanın kendi Çağrı Market Online internet sitesinde bulmak mümkündür.

 

Çağrı Market İnsert ve Çağrı Katalog İçinde Neler Var?

Aktüel çağrı market insert ve çağrı katalog içerisinde o hafta ve ya o ay giren indirimli ürünler mevcuttur. Meyveden sebzeye,  şarküterinden ev aletlerine bir çok üründe indirime giden çağrı market müşterinelerine bu indirim fırsatlarını sunmaktadır.

 

Çağrı Market’te Bu Hafta Hangi Ürünler İndirime Girdi? İşte Çağrı Market Katalog ve Çağrı Market Kampanyaları

Her çalışan yaptığı işten zevk alır düşüncesiyle yoluna devam etmektedir.
indirimpusulasi.com web sitemiz üzerinden her zaman güncel olarak Çağrı Market indirimlerini, Çağrı Market indirim kataloğunu ve Çağrı Market indirime girmiş ürünleri takip edebilirsiniz.

Çağrı Market yeni katalog çıktığı an, ekibimiz tarafından anında güncellenmekte olan sitemizden Çağrı Market broşür ve Çağrı Market güncel kataloglarına indirimpusulasından kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Çağrı Market haftasonu indirimi ve Çağrı Market indirim kataloğu da yakından takip edilmekte olup güncellenecektir.