Carrefpur İndirim - Carrefour Katalog

Carrefour

Türkiye’nin ilk şubesini 1993’te açan Carrefour marketlerinin Carrefour İndirim Fırsarlarının bulunduğu aktüel katalog ve Carrefour indirim broşürlerini buradan takip edebilirsiniz…

Carrefour İndirim Kataloğu 28 Haziran – 11 Temmuz
Carrefour İndirim Kataloğu 1-13 Haziran
Carrefour İndirim Kataloğu 18-31 Mayıs
Carrefour İndirim Kataloğu 3-14 Mayıs
Carrefour İndirim Kataloğu 1-30 Nisan
Carrefour İndirim Kataloğu 22-31 Mart
Carrefour İndirim Kataloğu 11-21 Mart
Carrefour İndirim Kataloğu 25 Şubat – 10 Mart
Carrefour İndirim Kataloğu 11-24 Şubat

Market İndirimleri

Gratis Ağustos Kataloğu (2 Ağustos – 2 Eylül)
Tespo Market İndirim Kataloğu (2-22 Ağustos)
Çağdaş Market İndirim Kataloğu (2-8 Ağustos)
Bim Aktüel Kataloğu 3 Ağustos’tan İtibaren
Üçler Market İndirim Kataloğu 26 Temmuz – 14 Ağustos 2021
Şok Aktüel Katalog 4-10 Ağustos 2021

Carrefour

 

Carrefour İndirim Fırsatları ve Kampanyaların olduğu Carrefour Katalog üzerine herşeyi sizler için hazırladık.

Carrefour indirim ve kampana bilgilerini içeren Carrefour katalog yazımıza geçmeden önce sizlere carrefour marketleri hakkında bilgi vererek başlamak isteriz.

Günümüzde 30 ülkede bulunan, dünyanın en büyük perakendecilerinden olan Carrefour Grubu ilk marketini 1963 yılında Fransa’da kurmuştur. Türkiye’de ise ilk marketini 1993 yılında İçerenköy’de açan Carrefour, Hiper market konseptini ilk kez Türkiye’ye getiren firma olma özelliğini bulunduruyor.

CarrefourSA ismi 1996 yılında Sabancı Holding ile Carrefour Grubu’nun gerçekleştirdiği ortaklık sonucu ortaya çıkmış ve günümüze kadar aynı ismi korumuştur.

CarrefourSA, 2005 yılında Gima ve Endi marketlerini satın alarak daha da güçlenmiş ve yaygınlaşmıştır. Bu yatırım ile gücünü özellikle Anadolu’da arttırmayı başarmıştır.

2013 yılında yeni strateji oluşturarak market konsepti, teknolojik altyapı, gibi birçok alanda yaptığı yatırımlar göze çarpmıştır..

Bugün CarrefourSA, Gurme, Hiper Mini, Süper ve E-Ticaret konusunda, müşterilerine en üst düzeyde hizmet vermeye devam etmektedir. 

Aktüel Carrefour İndirimleri nereden öğrenebiliriz?

Carrefour indirim ve kampanyalarının bulunduğu Carrefour Katalogunu kendi Carrefour Online internet sitesinde bulmak mümkündür.

Bugün  evlerimiz ve iş yerlerimiz için yaptığımız market alışverişleri için tüm kampanyalar büyük önem taşımaktadır. Carrefour marketleri için Carrefoursa kampanyaları en çok araştırılan ve müşteriler tarafından çokça beklenilen bir katalog diyebiliriz. Ancak güncel kampanyaları takip etmek, her zaman Carrefour indirimlerini takip etmek güç olabiliyor. Bu sebeple sizlere sunacağımız hizmet ile Carrefour güncel kataloglarına ulaşarak, Carrefoursa indirimli ürünlerine kolayca erişebilirsiniz.

Carrefour Bu Hafta Hangi Ürünler Var? Carrefour Broşür ve Carrefour İndirim Kampanyaları

Carrefour bu hafta adı altında çıkan Carrefour katalog, insert ve broşürlerinde o hafta indirime giren tüm indirimleri bulabilirsiniz.

Aktüel Carrefor İndirimlerinde neler olduğundan haberdar olmak istiyorsunuz İndirimpusulası’nı takip etmeniz yeterli.

Carrefour hafta sonu indirimleri konusunda düzenli olarak güncellenen sitemizden faydalanabilirsiniz. Sitemizde tüm firmaların indirim ve fırsatları düzenli olarak güncellenerek sizlere sunulmaktadır.