Civil - Kampanya, İndirimler, Katalog, Broşür, İnsert ve Broşürleri

Civil

Türkiye’de 1996 yılında çalışmalara başlayan Civil Mağazalarının aktüel katalog ve Civil indirim kampanyalarını buradan takip edebilirsiniz…

Civil İndirimleri ve Kampanyaları (Nisan)
Civil İndirimleri ve Kampanyaları (Ocak)
Civil İndirimleri ve Kampanyaları (Aralık)
Civil İndirimleri ve Kampanyaları (Ekim)
Civil İndirimleri ve Kampanyaları (Ağustos)
Civil İndirimleri ve Kampanyaları (Haziran)

Market İndirimleri

Watsons İndirim Kataloğu 6 Haziran – 17 Temmuz
Hakmar Aktüel Kataloğu 2-8 Haziran
Carrefour İndirim Kataloğu 2-15 Haziran
Bauhaus Haziran Ayı Aktüel Kataloğu
Altun Market İndirim Kataloğu 27-31 Mayıs
Anpa Gross Aktüel Kataloğu 26 Mayıs – 19 Haziran
Watsons İndirim Kataloğu 9 Mayıs – 5 Haziran
Carrefour İndirim Kataloğu 18 Mayıs – 1 Haziran
Hakmar Aktüel Kataloğu 21-23 Mayıs
Tekzen İndirim Kataloğu Mayıs 2022
Tedi Katalog 13-23 Mayıs 2022
Happy Center İndirim Karaloğu 11-22 Mayıs 2022

Civil

 

Aktüel  Civil İndirimlerin ve Kampanyaların olduğu Civil Katalog üzerine herşeyi sizler için hazırladık.

Aktüel Civil indirimleri ve Civil Kampanya bilgilerine geçmeden önce Civil Mağazaları hakkında biraz bilgi paylaşalım.

Civil Çocuk Dünyası,1996 yılında, İstanbul Kartal Cevizli’ de 0-14 yaş grubu bebek ve çocuk tekstili perakende mağazası olarak kurulmuştur.

Civil, kaliteli ürün gruplarıyla, fırsatlı ve indirimli Civil ürünleri ile güler yüzlü çalışanları ve kaliteli üst düzey yönetimi ile tüketicisinin sadece cebine değil aynı zamanda yüreğine de hitab etmeyi bilen bir mağazacılık bilinci kazanmış kurum olmayı başarmıştır. Yurt dışında ve yurt içinde müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedef bilmiş ve Anne-Bebek, Anne-Çocuk sektöründe öncü bir firma olma yolunda sağlam adımlar ile ilerlemeyi kendisine düstur edinmiştir.

Civil Mağazalarında Hangi Tür Ürünler Mevcut?

Bugün Civil, bebek giyim, çocuk giyim, hamile giyim, park yatak, bebek bezi, ıslak mendil, akülü araba, bebek arabası, oto koltuğu, mama sandalyesi, bebek maması, bebek bisikleti, bebek battaniyesi, yapboz, çocuk scooter, salıncak, kaydırak, bebek odası, bebek güvenlik, oyuncak gibi ana başlıkları ile birlikte bünyesinde 650 markayı ve bu markalara ait 42.000 çeşit ürünü müşterileri ile buluşturuyor. Yurt içinde 67, yurt dışında ise 4 mağazası ile Civil indirimli bebek ürünlerini ebeveynler ile buluşturmaya devam ediyor.

Aktüel Civil İndirimleri nereden öğrenebiliriz?

Haftalık  ya da aylık Aktüel Civil indirimleri ve Kampanyaları güncel olarak Civil bu hafta kampanya kataloğu başlığında yayınlamakta ve değişik ürün gruplarında Civil indirimli ürünlerini yayınladığı Civil kataloğunda ve firmanın kendi Civil Online internet sitesinde bulmak mümkündür. 

Civilim Bu Hafta Kataloğu Hangi Ürünler Var? İşte Civilim Kampanya ve Civilim İndirimleri

Civil Çocuk Dünyası, reyonlarında hergün daha da genişleyen ve fırsat ürünleri ile dolu olan, annelerin hamile elbiselerinden bebeklerin hastane çıkış takımlarına, bebek şampuanlarından indirimli bebek bezlerine ve bebek ıslak mendillerine, bebek tulumlarından hırka ve yeleklere, oyuncaklardan kırtasiye araçlarına, bebek arabalarından bebek koltuklarına, bebek pudralarından bakım malzemelerine 0-14 yaş birçok bebek ve çocuk malzemelerini tüm tekstil, beslenme gereçleri ve taşıma gruplarını kapsayan geniş ürün yelpazesi ile öne çıkmaktadır.

Civil İndirim Kuponu ve Aktüel Civil kampanyalı ürünlerin olduğu Civil broşür, insert her hafta güncel olarak İndirimpusulası’nda.

Bugün Türkiye’nin birçok yerinde her türlü kitleye hizmet sunan Civil çocuk dünyası indirimli fırsatlı ürünleriyle Türkiye’de faaliyetini başarılı bir şekilde sürdürmeye devam etmektedir.

Bütün bu ürün gruplarına ait anne, bebek ve çocuk malzemelerinin indirimli ve kampanyalı fiyatlarını en güncel bir şekilde sizlerle buluşturmaya devam ediyor olacağız. İndirimpusulası adresi üzerinden ulaşabileceğiniz indirimli bebek ürünlerini takip etmek isterseniz site bildirimlerinizi açmayı unutmayınız.