aktüel doğtaş indirimleri - güncel doğtaş katalog ve broşür

Doğtaş

Mobilya sektörünün bilinen markası Doğtaş’ın aktüel Doğtaş katalog ve Doğtaş indirim broşürlerini indirimpusulasından takip edebilirsiniz…

Doğtaş İndirim Kataloğu 2022 Genç Kataloğu
Doğtaş İndirim Kataloğu 1-30 Eylül 2021
Doğtaş İndirim Kataloğu 1-31 Ağustos 2021
Doğtaş İndirim Kataloğu 1-31 Temmuz 2021
Doğtaş İndirim Kataloğu 1-31 Mayıs 2021
Doğtaş İndirim Kataloğu 1-31 Mart 2021
Doğtaş İndirim Kataloğu 1-28 Şubat 2021
Doğtaş İndirim Kataloğu 1-31 Ocak 2021 Fiyat Listesi
Doğtaş İndirim Kataloğu 1-31 Ocak 2021

Market İndirimleri

Tespo Market İndirim Kataloğu (23 Ocak-12 Şubat)
Seç Market İndirim Kataloğu 25-31 Ocak
Hakmar Aktüel Kataloğu 26 Ocak’tan itibaren
A101 Aktüel Kataloğu 26 Ocak’tan İtibaren (ALDIN ALDIN)
A101 Aktüel Kataloğu 28 Ocak-3 Şubat (HAFTANIN YILDIZLARI)
Bim Aktüel Kataloğu 27 Ocak’tan İtibaren
Çağdaş Market İndirim Kataloğu 13-19 Ocak
A101 Aktüel Kataloğu 14-20 Ocak (HAFTANIN YILDIZLARI)
Seç Market İndirim Kataloğu 11-17 Ocak
Biçen Market İndirim Kataloğu 10-23 Ocak
Anpa Gross Aktüel Kataloğu 14-22 Ocak
Bim Aktüel Kataloğu 13 Ocak’tan İtibaren

Doğtaş

 

Aktüel Doğtaş İndirim ve Kampanyaların olduğu Doğtaş Katalog üzerine herşeyi sizler için derledik.

Aktüel Doğtaş indirim ve Doğtaş katalog, broşür bilgilerine geçmeden önce Doğtaş markası hakkında biraz bilgi paylaşalım.

1972 yılında kurulduğunda 80 metrekarelik küçük bir mobilya atölyesi olan şirket 1987 yılında anonim şirkete dönüşerek büyük bir mobilya şirketi olmuştur. Çanakkale’nin Biga ilçesinde yer alan Doğtaş Mobilya, şimdilerde 200,000 m² açık, 70,000 m² kapalı üretim alanına sahip oldukça büyük bir mobilya fabrikasıdır.

Çanakkale Biga’da Doğan mobilya sonrasında Doğtaş A.Ş.’yi kuran altı kardeş, şirketi kurumsallaştırarak sadece Türkiye’de değil aynı zamanda bir dünya markası olma yolunda önemli adımlar atmışlardır. Başladığı günden bu güne istikrarlı olarak büyüyerek Türkiye’nin en güvenilir şirketleri arasında yer almış, üretimlerine hız kesmeden devam etmektedir.

Yenilikçi, proaktif fakat gelenekleriden asla kopayan bir bakış açısıyla Doğtaş bugün indirimleri, Doğtaş kampanyaları ile yeni evlenecek çiftlere, evini yeniden dekore edecek olanlara, yeni bir odayı renove etmek isteyenlere 1.300 den fazla çalışanı ve 200’ün üzerinde konsept mağzalarıyla destek ve hizmet sunmaktadır. Doğtaş, oturma odalarından çocuk odalarına ,yatak odalarından genç mobilyalarına, yemek odalarından oturma gruplarına geniş ürün yelpazesiyle göz dolduruyor. Doğtaş özel fırsatlarıyla sadece insanların evlerine mobilya değil aynı zamanda hayatlarında anı biriktiriyor. 

Aktüel Doğtaş İndirim ve kampanyalarını nereden öğrenebiliriz?

Doğtaş, aylık çıkardığı doğtaş indirimli ürünlerini ve kampanyalarını yayınladığı doğtaş kataloğunu ve firmanın kendi Doğtaş Online internet sitesinde bulmak mümkündür.

Doğtaş’da Bu Ay Hangi Ürünler indirime girdi? İşte Doğtaş Katalog ve Doğtaş Kampanyaları.

Özel tasarımlarıyla, yaratıcı ekibiyle, öncü çalışmalarıyla sektörün öncü markalarından biri olan Doğtaş, üretim yapıp satan bir üretici olmanın yanı sıra aynı zamanda hedef kitlesinin hayatına değer veren , onların hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen mimari anlayışıyla hizmet vermektedir.

Siz de böylesine yenilikçi bir fikrin parçası olmak isterseniz, Doğtaş kataloglarına bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Sizler için yenilenen Doğtaş broşürlerini anı anına burada, indirimpusulası adresinde yayınlıyor olacağız. Sitemizden Doğtaş Mobilya’da kampanyalarını kolaylıkla takip edebilir fırsatlardan an be an haberdar olabilirsiniz.