aktüel doğtaş indirimleri - güncel doğtaş katalog ve broşür

Doğtaş

Mobilya sektörünün bilinen markası Doğtaş’ın aktüel Doğtaş katalog ve Doğtaş indirim broşürlerini indirimpusulasından takip edebilirsiniz…

Doğtaş İndirim Kataloğu 1-30 Eylül 2021
Doğtaş İndirim Kataloğu 1-31 Ağustos 2021
Doğtaş İndirim Kataloğu 1-31 Temmuz 2021
Doğtaş İndirim Kataloğu 1-31 Mayıs 2021
Doğtaş İndirim Kataloğu 1-31 Mart 2021
Doğtaş İndirim Kataloğu 1-28 Şubat 2021
Doğtaş İndirim Kataloğu 1-31 Ocak 2021 Fiyat Listesi
Doğtaş İndirim Kataloğu 1-31 Ocak 2021
Doğtaş İndirim Kataloğu 1-31 Aralık 2020 – Fiyat listesi

Market İndirimleri

Watsons İndirim Kataloğu 6 Haziran – 17 Temmuz
Hakmar Aktüel Kataloğu 2-8 Haziran
Carrefour İndirim Kataloğu 2-15 Haziran
Bauhaus Haziran Ayı Aktüel Kataloğu
Altun Market İndirim Kataloğu 27-31 Mayıs
Anpa Gross Aktüel Kataloğu 26 Mayıs – 19 Haziran
Watsons İndirim Kataloğu 9 Mayıs – 5 Haziran
Carrefour İndirim Kataloğu 18 Mayıs – 1 Haziran
Hakmar Aktüel Kataloğu 21-23 Mayıs
Tekzen İndirim Kataloğu Mayıs 2022
Tedi Katalog 13-23 Mayıs 2022
Happy Center İndirim Karaloğu 11-22 Mayıs 2022

Doğtaş

 

Aktüel Doğtaş İndirim ve Kampanyaların olduğu Doğtaş Katalog üzerine herşeyi sizler için derledik.

Aktüel Doğtaş indirim ve Doğtaş katalog, broşür bilgilerine geçmeden önce Doğtaş markası hakkında biraz bilgi paylaşalım.

1972 yılında kurulduğunda 80 metrekarelik küçük bir mobilya atölyesi olan şirket 1987 yılında anonim şirkete dönüşerek büyük bir mobilya şirketi olmuştur. Çanakkale’nin Biga ilçesinde yer alan Doğtaş Mobilya, şimdilerde 200,000 m² açık, 70,000 m² kapalı üretim alanına sahip oldukça büyük bir mobilya fabrikasıdır.

Çanakkale Biga’da Doğan mobilya sonrasında Doğtaş A.Ş.’yi kuran altı kardeş, şirketi kurumsallaştırarak sadece Türkiye’de değil aynı zamanda bir dünya markası olma yolunda önemli adımlar atmışlardır. Başladığı günden bu güne istikrarlı olarak büyüyerek Türkiye’nin en güvenilir şirketleri arasında yer almış, üretimlerine hız kesmeden devam etmektedir.

Yenilikçi, proaktif fakat gelenekleriden asla kopayan bir bakış açısıyla Doğtaş bugün indirimleri, Doğtaş kampanyaları ile yeni evlenecek çiftlere, evini yeniden dekore edecek olanlara, yeni bir odayı renove etmek isteyenlere 1.300 den fazla çalışanı ve 200’ün üzerinde konsept mağzalarıyla destek ve hizmet sunmaktadır. Doğtaş, oturma odalarından çocuk odalarına ,yatak odalarından genç mobilyalarına, yemek odalarından oturma gruplarına geniş ürün yelpazesiyle göz dolduruyor. Doğtaş özel fırsatlarıyla sadece insanların evlerine mobilya değil aynı zamanda hayatlarında anı biriktiriyor. 

Aktüel Doğtaş İndirim ve kampanyalarını nereden öğrenebiliriz?

Doğtaş, aylık çıkardığı doğtaş indirimli ürünlerini ve kampanyalarını yayınladığı doğtaş kataloğunu ve firmanın kendi Doğtaş Online internet sitesinde bulmak mümkündür.

Doğtaş’da Bu Ay Hangi Ürünler indirime girdi? İşte Doğtaş Katalog ve Doğtaş Kampanyaları.

Özel tasarımlarıyla, yaratıcı ekibiyle, öncü çalışmalarıyla sektörün öncü markalarından biri olan Doğtaş, üretim yapıp satan bir üretici olmanın yanı sıra aynı zamanda hedef kitlesinin hayatına değer veren , onların hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen mimari anlayışıyla hizmet vermektedir.

Siz de böylesine yenilikçi bir fikrin parçası olmak isterseniz, Doğtaş kataloglarına bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Sizler için yenilenen Doğtaş broşürlerini anı anına burada, indirimpusulası adresinde yayınlıyor olacağız. Sitemizden Doğtaş Mobilya’da kampanyalarını kolaylıkla takip edebilir fırsatlardan an be an haberdar olabilirsiniz.