dr indirimleri - dr katalog

D&R

İstanbul erenköy’de ilk mağazası açılan D&R marketlerinin aktüel DR katalog veDR indirim broşürlerini indirimpusulasından takip edebilirsiniz…

D&R İndirim ve Kampanyaları Ocak 2022
D&R İndirim ve Kampanyaları Aralık 2021
D&R İndirim ve Kampanyaları Kasım 2021
D&R İndirim ve Kampanyaları Eylül 2021
D&R İndirim ve Kampanyaları Temmuz 2021
D&R İndirim ve Kampanyaları Haziran 2021
D&R İndirim ve Kampanyaları Mayıs 2021
D&R İndirim ve Kampanyaları Nisan 2021
D&R İndirim ve Kampanyaları Mart 2021

Market İndirimleri

Watsons İndirim Kataloğu 6 Haziran – 17 Temmuz
Hakmar Aktüel Kataloğu 2-8 Haziran
Carrefour İndirim Kataloğu 2-15 Haziran
Bauhaus Haziran Ayı Aktüel Kataloğu
Altun Market İndirim Kataloğu 27-31 Mayıs
Anpa Gross Aktüel Kataloğu 26 Mayıs – 19 Haziran
Watsons İndirim Kataloğu 9 Mayıs – 5 Haziran
Carrefour İndirim Kataloğu 18 Mayıs – 1 Haziran
Hakmar Aktüel Kataloğu 21-23 Mayıs
Tekzen İndirim Kataloğu Mayıs 2022
Tedi Katalog 13-23 Mayıs 2022
Happy Center İndirim Karaloğu 11-22 Mayıs 2022

D&R

 

Aktüel D&R İndirim ve Kampanyaların olduğu D&R Katalog üzerine herşeyi sizler için hazırladık.

Aktüel D&R indirimleri ve D&R Katalog, broşür bilgilerine geçmeden önce D&R marketleri hakkında biraz bilgi paylaşalım.

İlk mağazasını İstanbul Anadolu yakasında Erenköy’de kuran D&R mağazaları bugün Türkiye’de toplam 50 ilden fazla 200’ü aşkın mağaza zincirine sahiptir. D&R mağazası müşterilerine sunduğu indirimli elektronik eşyalardan, kampanyalı hobi eşyalarına, 7’sinden 70’ine herkesin kendini bulabileceği büyülü bir dükkan.

Aktüel D&R İndirim ve kampanyalarını nereden öğrenebiliriz?

D&R kırtasiye alanında yaptığı çeşitli indirim ve kampanyalarla kullanıcılarını sevindirmektedir. Belli periyotlarla D&R indirimli ürünlerini yayınladığı D&R kataloğunu ve firmanın kendi D&R Online internet sitesinde bulmak mümkündür.

D&R dünyasında neler bulabilirim?

Filmlerden kitaplara, elektronik eşyalardan ister masaüstü ister bilgisayar ister konsol oyunlarına, kişisel gelişimden kırtasiye eşyalarına, her türden eğlence, kültür ve hobi ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz muazzam bir ürün yelpazesine sahip bir derya diyebiliriz. D&R, her geçen gün büyüyen kapasitesiyle kampanyalı kitap ve dergi arşiviyle bizlere kültür ışığı oluyor. İnternet üzerinden de müşterilerine sunduğu kültür ve eğlence dünyasında birçok fırsat ürünü bulmak mümkün.

D&R’ın indirimli ürünlerini nasıl takip ederim?

Her hafta internet sayfasından yayınladığı D&R indirimli kitap dergi ve kırtasiye ürünleri, kampanyalı D&R elektronik ürünleri, hobi eşyaları, figürler, konsol ve pc oyunları, indirimli masaüstü aile oyunları ve daha birçok ürünü sizler için indirimpusulası.com adresinden paylaşıyor olacağız. Siz de D&R’ın zengin içeriklerinden fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız bizi sosyal medyadan takip edip sitemizin bildirimlerini açabilirsiniz. İnidirmpusulası ekibi keyifli ve bol indirimli alışverişler diler…

D&R İndirim ve aktüel, güncel D&R kampanya ve fırsatlarının olduğu D&R Katalog her hafta güncel olarak İndirimpusulası’nda.

Ayrıca kırtasiye marketlerinin güncel katalog, broşür , kampanya ve indirim fırsatlarını kırtasiye kategorimizden takip edebilirsiniz.