Evidea İndirim ve Kampanyaları (Ekim)
English Home İndirimleri ve Kampanyaları (Ekim)
Madame Coco İndirimleri ve Kampanyaları (Ocak)
İkea İndirimleri ve Kampanyaları (Ocak)
Tupperware Kataloğu Kış 2021-2022
Karaca Kampanya ve İndirimleri Aralık 2021
Madame Coco İndirimleri ve Kampanyaları (Aralık)
İkea İndirimleri ve Kampanyaları (Aralık)
Zara Home Kampanya ve İndirimleri Kasım 2021
Tchibo İndirim ve Kampanyaları (Kasım)
Evidea İndirim ve Kampanyaları (Kasım Ayı)
English Home İndirim ve Kampanyaları (Kasım Ayı)

Kozmetik ve Sağlık Marketleri

Market İndirimleri

Tespo Market İndirim Kataloğu (23 Ocak-12 Şubat)
Seç Market İndirim Kataloğu 25-31 Ocak
Hakmar Aktüel Kataloğu 26 Ocak’tan itibaren
A101 Aktüel Kataloğu 26 Ocak’tan İtibaren (ALDIN ALDIN)
A101 Aktüel Kataloğu 28 Ocak-3 Şubat (HAFTANIN YILDIZLARI)
Bim Aktüel Kataloğu 27 Ocak’tan İtibaren
Çağdaş Market İndirim Kataloğu 13-19 Ocak
A101 Aktüel Kataloğu 14-20 Ocak (HAFTANIN YILDIZLARI)
Seç Market İndirim Kataloğu 11-17 Ocak
Biçen Market İndirim Kataloğu 10-23 Ocak

EV TEKSTİLİ VE DEKORASYON

Türkiye’de ev tekstili ve dekorasyon sektörü tüm Dünya’da adını söz ettirmeyi başarmış durumdadır.Bu sektörde ki marka ülkelerden biri konumuna gelmiştir.

Türkiye’de bu sektörde üretimin büyük bir bölümünün İç Anadolu ve Batı Anadolu bölgelerinde olduğunu söyleyebiliriz. İç ve dış Pazar paylarının toplamına bakıldığında 13 milyar dolar gibi bir rakam ile sektörde ki öncü ülkelerden biri olduğunu kanıtlıyor.

İNDİRİMLİ EV TEKSTİLİ VE DEKORASYON ÜRÜNLERİ İÇİN BİZİ TAKİPTE KALIN.

Resmi kayıtlara baktığımızda Türkiye’de 500 bin kişiye istihdam imkanı sağlamakta olan ev tekstili ve dekorasyon sektörü, İstanbul, Bursa, İzmir, Tekirdağ, Uşak ve Denizli gibi şehirlerde 750’si büyük ve orta ölçekli olmak üzere 3000’i geçen tesisle üretime devam etmektedir.

Dünyanın en kaliteli pamuklarını ve ipeklerini üreten Türkiye, ortaya mükemmel ürünler çıkararak Dünya çapında haklı bir üne sahiptir. Kaliteden ödün vermeyen tesisleri ile her geçen gün bu ününü arttırmakta ve adını duyurmaya devam etmektedir. İhracatı yapılan ev tekstili ürünlerine baktığımızda havlu ve bornoz çeşitleri ilk sırada yer alıyor. Türkiye’den yurtdışına giden ürünlerin %40’ından fazlasını havlu ve bornozlar oluşturuyor.

EV TEKSTİLİ KAMPANYALI ÜRÜNLERİ VE İNDİRİMLERİNİ YAKALAMAK VE UYGUN FİYATLARLA SAHİP OLMAK ARTIK DAHA KOLAY.

Türkiye’de ki 20 milyon hanenin ihtiyaçları, her yıl gerçekleşen 500 bin’den fazla evlilik, çeyiz hazırlama geleneğinin yaygın oluşu, turizm ve sağlık sektöründeki gelişmeler göz önünde bulundurulduğunda iç piyasanın her yıl yaklaşık olarak %15 civarında büyüdüğü gözlemlenmektedir.

Türkiye’de ki bazı ev tekstili ve dekorasyonu mağazalarını sayacak olursak; English Home, Madame Coco, Zara Home, Lc Waikiki Home, Özdilek, Taç, Bellona, Linens, Days in Colours, Chakra, İkea, Boyner Ev gibi birçok markayı sayabiliriz.
Türkiye’de önde gelen markaların ev tekstili indirimlerini ve kampanyalarını kaçırmayın,
indirimpusulasi.com sitemizde bu markaların ev tekstili indirimleri yakından takip edilerek güncellenen web sitemizde tüm ev tekstili kampanyalarını sizlere sunmaktayız.
Yukarda belirtilen ve daha onlarca markanın online satış kanallarında indirimli ev tekstili ürünlerini bulmak mümkündür. Tüketiciler genellikle bu kampanyaları, kupon kodlarını ve özel indirimleri sitemizden kolaylıkla takip ederek tek bir adres üzerinden tüm ev tekstili fırsatlarına erişebilmektedir.