English Home İndirim ve Kampanyaları (Ağustos Ayı)
Karaca Kampanya ve İndirimleri Temmuz 2021
Evkur İndirim ve Kampanyaları Temmuz 2021
Esse Kampanya ve İndirimleri Temmuz 2021
Doğtaş İndirim Kataloğu 1-31 Temmuz 2021
Tchibo İndirim ve Kampanyaları (Temmuz)
Evidea İndirim ve Kampanyaları (Temmuz Ayı)
English Home İndirim ve Kampanyaları (Temmuz Ayı)
Madame Coco İndirimleri ve Kampanyaları (Haziran)
Karaca Kampanya ve İndirimleri Haziran 2021
Evkur İndirim ve Kampanyaları Haziran 2021
Esse Kampanya ve İndirimleri Haziran 2021

Kozmetik ve Sağlık Marketleri

Market Katalogları

Market İndirimleri

Gratis Ağustos Kataloğu (2 Ağustos – 2 Eylül)
Tespo Market İndirim Kataloğu (2-22 Ağustos)
Çağdaş Market İndirim Kataloğu (2-8 Ağustos)
Bim Aktüel Kataloğu 3 Ağustos’tan İtibaren
Üçler Market İndirim Kataloğu 26 Temmuz – 14 Ağustos 2021
Şok Aktüel Katalog 4-10 Ağustos 2021
Sultan Market Insert 1-13 Ağustos 2021
Pekdemir İndirim Kataloğu 30 Temmuz’dan itibaren
Oruç Market İndirim Kataloğu 29 Temmuz-8 Ağustos 2021
Onur Market İndirim Kataloğu 29 Temmuz – 11 Ağustos İstanbul & Trakya Bölge

EV TEKSTİLİ VE DEKORASYON

Türkiye’de ev tekstili ve dekorasyon sektörü tüm Dünya’da adını söz ettirmeyi başarmış durumdadır.Bu sektörde ki marka ülkelerden biri konumuna gelmiştir.

Türkiye’de bu sektörde üretimin büyük bir bölümünün İç Anadolu ve Batı Anadolu bölgelerinde olduğunu söyleyebiliriz. İç ve dış Pazar paylarının toplamına bakıldığında 13 milyar dolar gibi bir rakam ile sektörde ki öncü ülkelerden biri olduğunu kanıtlıyor.

İNDİRİMLİ EV TEKSTİLİ VE DEKORASYON ÜRÜNLERİ İÇİN BİZİ TAKİPTE KALIN.

Resmi kayıtlara baktığımızda Türkiye’de 500 bin kişiye istihdam imkanı sağlamakta olan ev tekstili ve dekorasyon sektörü, İstanbul, Bursa, İzmir, Tekirdağ, Uşak ve Denizli gibi şehirlerde 750’si büyük ve orta ölçekli olmak üzere 3000’i geçen tesisle üretime devam etmektedir.

Dünyanın en kaliteli pamuklarını ve ipeklerini üreten Türkiye, ortaya mükemmel ürünler çıkararak Dünya çapında haklı bir üne sahiptir. Kaliteden ödün vermeyen tesisleri ile her geçen gün bu ününü arttırmakta ve adını duyurmaya devam etmektedir. İhracatı yapılan ev tekstili ürünlerine baktığımızda havlu ve bornoz çeşitleri ilk sırada yer alıyor. Türkiye’den yurtdışına giden ürünlerin %40’ından fazlasını havlu ve bornozlar oluşturuyor.

EV TEKSTİLİ KAMPANYALI ÜRÜNLERİ VE İNDİRİMLERİNİ YAKALAMAK VE UYGUN FİYATLARLA SAHİP OLMAK ARTIK DAHA KOLAY.

Türkiye’de ki 20 milyon hanenin ihtiyaçları, her yıl gerçekleşen 500 bin’den fazla evlilik, çeyiz hazırlama geleneğinin yaygın oluşu, turizm ve sağlık sektöründeki gelişmeler göz önünde bulundurulduğunda iç piyasanın her yıl yaklaşık olarak %15 civarında büyüdüğü gözlemlenmektedir.

Türkiye’de ki bazı ev tekstili ve dekorasyonu mağazalarını sayacak olursak; English Home, Madame Coco, Zara Home, Lc Waikiki Home, Özdilek, Taç, Bellona, Linens, Days in Colours, Chakra, İkea, Boyner Ev gibi birçok markayı sayabiliriz.
Türkiye’de önde gelen markaların ev tekstili indirimlerini ve kampanyalarını kaçırmayın,
indirimpusulasi.com sitemizde bu markaların ev tekstili indirimleri yakından takip edilerek güncellenen web sitemizde tüm ev tekstili kampanyalarını sizlere sunmaktayız.
Yukarda belirtilen ve daha onlarca markanın online satış kanallarında indirimli ev tekstili ürünlerini bulmak mümkündür. Tüketiciler genellikle bu kampanyaları, kupon kodlarını ve özel indirimleri sitemizden kolaylıkla takip ederek tek bir adres üzerinden tüm ev tekstili fırsatlarına erişebilmektedir.