File indirim - file katalog - file broşür

File

Türkiye’de 2015 yılında çalışmalara başlayan File Marketlerin aktüel katalog ve File indirim broşürlerini buradan takip edebilirsiniz…

File İndirim Kataloğu 30 Kasım’a kadar
File Kişisel Bakım Kataloğu 11-25 Kasım 2021
File Market İndirim Kataloğu Kasım 2021
File Market İndirim Kataloğu Ekim 2021
File Market İndirim Kataloğu Eylül 2021
File Market İndirim Kataloğu Ağustos 2021
File Market İndirim Kataloğu Temmuz 2021
File Market İndirim Kataloğu Haziran 2021
File Market İndirim Kataloğu Mayıs 2021

Market İndirimleri

Onur Market İndirim Kataloğu 2-14 Aralık İstanbul & Trakya Bölge
Onur Market İndirim Kataloğu 2-14 Aralık Bursa Bölge
Metro Katalog 2-15 Aralık 2021 Genel
Metro Katalog 2-15 Aralık Ayvalık Edremit Fethiye
Macrocenter Aktüel Kataloğu Aralık 2021
Carrefour İndirim Kataloğu 3-16 Aralık

File

 

Aktüel  File İndirimlerin ve Kampanyaların olduğu File Katalog üzerine herşeyi sizler için hazırladık.

Aktüel File indirimleri ve File Katalog bilgilerine geçmeden önce File Marketleri hakkında biraz bilgi paylaşalım.

1995 yılında faaliyetlerine başlamış ve tüm ülkede indirimli mağaza deyince akla gelen firmalardan olan Bim (Birleşik Mağazalar A.Ş.) firmasının müşterilerine yeni bir hizmet modeli sunduğu File mağazaları kapılarını ilk olarak 2015 yılında açmıştır.

Bu yeni hizmet modeli çerçevesinde File mağazaları iyi ve en iyi kaliteli kişisel bakımı gıda ve genel temizlik ürünlerini File indirimli fiyatları ile müşterilere en iyi şartlarda sürekli ve en iyi koşullarda sunmayı amaçlamaktadır.

File Markette Ne Var?

File mağazaları samimi ve sıcak dekorasyonları ile gelen müşterilerini kendi muhitlerinde alışveriş yaptıkları zaman ki alışagelmiş hissi vermeyi amaçlamaktadır. Kişisel bakım ürünleri, sebze-meyve reyonu, unlu mamüller reyonu, şarküteri ve et reyonları ile yaklaşık 3500-4000 farklı ürün bulunduran mağazalar gelen müşterilerin her türlü ihtiyaçlarını karşılarken ürünlerin arasında kaybolmayacakları ve sıkılmayacakları bir yapıda hazırlanmıştır.

File mağzalarında 3  yeni özel marka müşterileri beğenisine sunulmuştur. Bu ürünlerin tedarik amacı ile yeni bir organizasyon sistemi kura File mağazaları ulusal ve uluslararası tedarikçilerden faydalanmakta be bu sayede kalite ve fiyat avantajını müşterilerine File kataloglarında sunmaktadır.

Aktüel File İndirimleri nereden öğrenebiliriz?

Haftalık Aktüel File indirimleri her hafta File Market bu hafta kataloğu başlığında yayınlamakta ve değişik ürün gruplarında File indirimli ürünlerini yayınladığı File kataloğunda ve firmanın kendi File Online internet sitesinde bulmak mümkündür. 

File Market Bu Hafta Kataloğu Hangi Ürünler Var? İşte File Katalog ve File İndirimleri

FİLE’de özel indirim günleri yapmamaktadır. Bunun yerine her gün File indirimli günü olarak belirtilmiş ve indirimler her gün yapılmaktadır. File Broşürlerinde bulunan ürünler öncelikle insan sağlığına ve güvenliğe dikkat edilerek seçilmiş ve özenle yerleştirilmiştir.

File marketler müşterilerin ürün geri iadesi konusunda çok hassas davranmaktadır. Kendi markaları ait ürünleri basit bir iade formuyla geri kabul eden firma başak markalara ait ürünleri de fiş ve kredi kartı sliplieri ile kolaylıkla iade almaktadır.

File tedarikçi firmaları da kendi özel denetim sistemi ile denetleyerek kalite ve standartların devamlı olmasını sağlamaktadır.

File mağazalarında; gıda da Harras, temizlikte Actisoft ve kişisel bakımda Daycare markalarıyla kendi ürünlerini müşterilere sunmakta ve bu ürünler özel File fiyat politikaları sayesinde kalite ve fiyat olarak rakip markalarla çok rekabetçi şekilde sunulmaktadır.

File kalite politikası çerçevesinde yasal zorunluluklara çok katı bir şekilde uymakla kalmayıp kendini bu standartların üstünde çekerek müşterilerini her aşamada mümkün olan en yüksek standartlarda memnun etmeyi amaçlamaktadır.

Sizlerde File güncel kataloglarına ulaşmak isterseniz sizlere sunduğumuz daima güncel sitemiz indirimpusulası adresimizden File broşürlerine kolaylık bakabilir ve güncel File ürün listelerine göz gezdirebilirsiniz.

File İndirimleri ve Aktüel File ürünlerin olduğu File Katalog her hafta güncel olarak İndirimpusulası’nda.