Online File Market Katalog, Broşür, İndirim, File Market Ürünleri ve Fiyatları - File Market Online Katalog 2023 - Güncel file market fiyat listesi

File Market Katalog

Türkiye’de 2015 yılında çalışmalara başlayan File Marketlerin aktüel File Market katalog ve file market fiyat listesi buradan takip edebilirsiniz…

File Market İndirim Kataloğu Ocak 2023
File Market İndirim Kataloğu Aralık 2022
File Market İndirim Kataloğu Kasım 2022
File Market İndirim Kataloğu Ekim 2022
File Market İndirim Kataloğu Nisan 2022
File Market İndirim Kataloğu Şubat 2022
File Market İndirim Kataloğu Ocak 2022
File Market İndirim Kataloğu Aralık 2021
File İndirim Kataloğu 30 Kasım’a kadar

Market İndirimleri

Özkuruşlar Market İndirim Kataloğu 10-21 Şubat
Çağdaş Market İndirim Kataloğu 11-18 Şubat
Hakmar Aktüel Kataloğu 9 Şubat’tan itibaren
A101 Aktüel Kataloğu 9 Şubat’tan İtibaren (ALDIN ALDIN)
A101 Aktüel Kataloğu 11-17 Şubat (HAFTANIN YILDIZLARI)
Bim Aktüel Kataloğu 10 Şubat’tan İtibaren

File

 

Aktüel  File Market İndirimleri ve Kampanyaların olduğu File Market Katalog üzerine herşeyi sizler için hazırladık.

Aktüel File Market indirimleri ile File market ürünleri ve File Market Katalog ve ya file market online katalog bilgilerine geçmeden önce File Marketleri hakkında biraz bilgi paylaşalım. Akabinde güncel file market fiyat listesi bilgilerini yazımızda bulabilirsiniz.

1995 yılında faaliyetlerine başlamış ve tüm ülkede indirimli mağaza deyince akla gelen firmalardan olan Bim (Birleşik Mağazalar A.Ş.) firmasının müşterilerine yeni bir hizmet modeli sunduğu mağazaları kapılarını ilk olarak 2015 yılında açmıştır.

Bu yeni hizmet modeli çerçevesinde File mağazaları iyi ve en iyi kaliteli kişisel bakımı gıda ve genel temizlik ürünlerini indirimli fiyatları ile müşterilere en iyi şartlarda sürekli ve en iyi koşullarda sunmayı amaçlamaktadır.

Türkiye’de birçok büyük ve küçük file marketleri bulunmaktadır. Bu marketler, genellikle yerel pazarlar, süpermarketler, hipermarketler ve büyük çaplı alışveriş merkezleri olarak düşünülebilir. Nisan 2021 itibari ile Türkiye genelinde 135 şubesi bulunmaktadır.

File Market Ürünleri Nelerdir?

File marketleri samimi ve sıcak dekorasyonları ile gelen müşterilerini kendi muhitlerinde alışveriş yaptıkları zaman ki alışagelmiş hissi vermeyi amaçlamaktadır. Kişisel bakım ürünleri, sebze-meyve reyonu, unlu mamüller reyonu, şarküteri ve et reyonları ile yaklaşık 3500-4000 farklı ürün bulunduran mağazalar gelen müşterilerin her türlü ihtiyaçlarını karşılarken ürünlerin arasında kaybolmayacakları ve sıkılmayacakları bir yapıda hazırlanmıştır.

Marketlerinde 3  yeni özel marka müşterileri beğenisine sunulmuştur. Bu ürünlerin tedarik amacı ile yeni bir organizasyon sistemi kura Filemağazaları ulusal ve uluslararası tedarikçilerden faydalanmakta be bu sayede kalite ve fiyat avantajını müşterilerine kataloglarında sunmaktadır.

Güncel File Market Fiyatları ve Aktüel File Market Fiyat Listesi Bilgileri?

Son zamanlardaki tüm marketlerdeki artışlarla güncel file market fiyatları da merak edilmektedir. Siz de aktüel File Market fiyat listesi bilgisine ulaşmak isterseniz güncel kataloğundan son fiyatları ve indirimleri takip edebilirsiniz, ayrıca indirimpusulası olarak tüm yeni ve eski katalogları bulacağınız özel sayfa da sitemizde mevcuttur.

File Market Et Fiyatları ve File Market Fiyat Listesi

Kullanıcıların sıklıkla takip ettiği et fiyatları bilgisini sürekli güncel tutarak sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz. 2022 File market et fiyatlarına market kategorisinden inceleyebilirsiniz.

File Market Yağ Fiyatları ve Fiyat Listesi

Tüm marketlerde fiyatı merak edilen bir diğer ürün ise yağ fiyatları (ayçiçekyağı ve zeytinyağı). İndirimpusulası olarak aktüel fiyatları sizler için takip edip tüm takipçilerimize ulaştırmaya çalışıyoruz.

  • Orkide Ayçiçek Yağı 3Lt ,00 ₺
  • Yudum Ayçiçek Yağı 1Lt 45,90 ₺
  • Yudum Ayçiçek Yağı 4Lt ,00 ₺
  • Biryağ Ayçiçek Yağı 1Lt 40,90 ₺
  • Biryay Ayçiçek Yağı 5Lt ,90

 

Harras Sıvı Yağ Fiyatları ve Fiyat Listesi

  • Harras Ayçiçek Yağı 1Lt 35,90 ₺
  • Harras Ayçiçek Yağı 2Lt ,90 ₺
  • Harras Ayçiçek Yağı 5Lt ,00 ₺

Aktüel File İndirimleri nereden öğrenebiliriz?

Haftalık Aktüel File indirimleri her hafta File Market bu hafta kataloğu başlığında yayınlamakta ve değişik ürün gruplarında File indirimli ürünlerini yayınladığı File kataloğunda ve firmanın kendi Online internet sitesinde bulmak mümkündür. 

File Market Bu Hafta Kataloğu Hangi Ürünler Var? İşte File Market Katalog ve File İndirimleri

Özel indirim günleri yapmamaktadır. Bunun yerine her gün File indirimli günü olarak belirtilmiş ve indirimler her gün yapılmaktadır. Broşürlerinde bulunan ürünler öncelikle insan sağlığına ve güvenliğe dikkat edilerek seçilmiş ve özenle yerleştirilmiştir.

Marketleri müşterilerin ürün geri iadesi konusunda çok hassas davranmaktadır. Kendi markaları ait ürünleri basit bir iade formuyla geri kabul eden firma başak markalara ait ürünleri de fiş ve kredi kartı sliplieri ile kolaylıkla iade almaktadır.

File Market hangi illerde var

File Market’in, Türkiye’nin birçok farklı şehirinde şubesi bulunmaktadır. İstanbul, Ankara, Tekirdağ, Bilecik, Bolu, Bursa, Edirne, Sakarya, Kocaeli gibi şehirlerde file market şubelerini bulabilirsiniz.

Güncel File Market Ürünleri 2023

Ayruca tedarikçi firmaları da kendi özel denetim sistemi ile denetleyerek kalite ve standartların devamlı olmasını sağlamaktadır. Peki File Market ürünleri nelerdir?

Mağazalarında; gıda da Harras, temizlikte Actisoft ve kişisel bakımda Daycare markalarıyla kendi ürünlerini müşterilere sunmakta ve bu ürünler özel File fiyat politikaları sayesinde kalite ve fiyat olarak rakip markalarla çok rekabetçi şekilde sunulmaktadır.

Kalite politikası çerçevesinde yasal zorunluluklara çok katı bir şekilde uymakla kalmayıp kendini bu standartların üstünde çekerek müşterilerini her aşamada mümkün olan en yüksek standartlarda memnun etmeyi amaçlamaktadır.

Sizlerde güncel kataloglarına ulaşmak isterseniz sizlere sunduğumuz daima güncel sitemiz indirimpusulası adresimizden broşürlerine kolaylık bakabilir ve güncel File Market ürünleri bilgilerine göz gezdirebilip aktüel file market fiyat listesine ulaşabilirsiniz.

File İndirimleri ile güncel File Market Fiyat listesi ve Aktüel ürünlerin olduğu File Market Online Katalog her hafta güncel olarak İndirimpusulası’nda.

Carrefpur İndirim - Carrefour Katalog
anpa gross indirim - anpa gross broşür - anpa gross kampanya File indirim - file katalog - file broşür Çağdaş market indirimleri - çağdaş market online - çağdaş sanal market - Çağdaş Market ürün fiyatları Seç market indirim - seç market katalog - seç market kampanya happy center indirim - happy center katalog - happy center broşür Çağrı Market katalog - Çağrı market insert ve çağrı market indirim Özkuruşlar Katalog - Özkuruşlar İnsert- Özkuruşlar Market Broşür, İndirim ve Kampanyaları