Flo kampanya - flo indirimleri - flo katalog

FLO

Türkiye’de ayakkabı sektörünün liderlerinden FLO’nun aktüel Flo katalog ve Flo indirim fırsatlarını indirimpusulasından takip edebilirsiniz…

Flo İndirim ve Kampanyaları (Kasım)
Flo İndirim ve Kampanyaları (Eylül)
Flo İndirim ve Kampanyaları (Ağustos)
Flo İndirim ve Kampanyaları (Temmuz)
Flo İndirim ve Kampanyaları (Haziran)
Flo İndirim ve Kampanyaları (Mayıs)

Market İndirimleri

Watsons İndirim Kataloğu 6 Haziran – 17 Temmuz
Hakmar Aktüel Kataloğu 2-8 Haziran
Carrefour İndirim Kataloğu 2-15 Haziran
Bauhaus Haziran Ayı Aktüel Kataloğu
Altun Market İndirim Kataloğu 27-31 Mayıs
Anpa Gross Aktüel Kataloğu 26 Mayıs – 19 Haziran
Watsons İndirim Kataloğu 9 Mayıs – 5 Haziran
Carrefour İndirim Kataloğu 18 Mayıs – 1 Haziran
Hakmar Aktüel Kataloğu 21-23 Mayıs
Tekzen İndirim Kataloğu Mayıs 2022
Tedi Katalog 13-23 Mayıs 2022
Happy Center İndirim Karaloğu 11-22 Mayıs 2022

FLO

 

Aktüel Flo İndirim ve Kampanyaların olduğu Flo Katalog üzerine herşeyi sizler için hazırladık.

Aktüel Flo indirimleri ve Flo Katalog, broşür bilgilerine geçmeden önce Flo hakkında biraz bilgi verelim.

Temelleri 1960 yılına dayanan Flo Mağazacılık, günümüzde Türkiye’de ayakkabı sektörünün tartışmasız olarak lider markası konumundadır. Toplamda 25.000’den fazla kişiye istihdam sağlayan Flo, yılda yaklaşık 60 milyon çift ayakkabı ve bot satışı gerçekleştirmektedir.
Yurtdışında 20 ayrı ülkede 100’ü aşkın, Türkiye’de ise 500’ü aşkın mağaza sayısıyla ayakkabı perakendesi sektöründe rekoru elinde bulundurmaktadır. Ayrıca geçtiğimiz yıllarda kurduğu yeni markası olan IN Street ile de, çok markalı sneaker mağazası konseptini müşterilerine sunmaktadır.
2020 yılı başı itibari ile Dünya’da toplamda 600 mağazası bulunmaktadır. Yurt dışında Suudi Arabistan, Azerbaycan, Ürdün, Kosova, Arnavutluk, Özbekistan, Kazakistan, Gürcistan ve Irak olmak üzere 20 ülkede hizmet vermektedir.
Vizyon olarak, Türkiye’de ayakkabı sektörüne öncülük etmek ve sektörü Dünya sıralamasında üst sıralara taşımayı benimsemiştir.
Flo mağazalarında ve online mağazasında satılan tüm ürünler, satışa sunulmadan önce ürün güvenliği testinden geçmektedir.

Aktüel Flo İndirim ve kampanyalarını nereden öğrenebiliriz?

FLo ayakkabı sektöründe yaptığı çeşitli indirim ve kampanyalarla kullanıcılarını mutlu etmektedir. Aylık çıkan Flo indirimli ürünlerini yayınladığı Flo kampanya kataloğunu ve firmanın kendi Flo Online internet sitesinde bulmak mümkündür.

GÜNCEL FLO KATALOG VE BROŞÜRLERİ İLE YENİ SEZON FLO İNDİRİMLİ AYAKKABILARINA GÖZ ATABİLİR, BEĞENDİĞİNİZ ÜRÜNÜ İNDİRİMLİ FİYATLARLA SATIN ALABİLİRSİNİZ.

Büyüme hedefleri doğrultusunda, 2012 yılında bünyesine İtalya’nın ünlü markası olan Lumberjack’i katarak büyük bir başarıya daha imza attı.
Önümüzdeki yıllarda özellikle Rusya olmak üzere bazı Afrika ülkelerinde de mağazalar açarak büyümesini sürdürmek istemektedir.
Ayrıca e-ticaret’te ki performansını da flo.com.tr online mağazası ile yükseltmiştir. Müşterilerine web sitesi üzerinden indirimli Flo ürünleri, Flo kampanya ve fırsatlarının yanı sıra özel Flo kupon kodları ile de avantajlı fiyatlarla ürünler sunmaktadır.

SİZDE FLO İNDİRİMLERİNDEN FAYDALANMAK VE UYGUN FİYATLARLA AYAKKABI ALIŞVERİŞİ YAPMAK İSTİYORSANIZ İNDİRİMPUSULASİ.COM SİTEMİZİ TAKİP EDEREK TÜM FLO KAMPANYALARINDAN HABERDAR OLABİLİRSİNİZ.

Flo mağazalarında sadece ayakkabı değil birçok ürün kategorisine rastlamak mümkündür. Kadın, erkek ve çocuk ayakkabı, bot, çanta, giyim ve aksesuar ürünleri en cazip fiyatlarla müşterilere sunulmaktadır.