Network Kampanya Kataloğu Ekim 2021
Defacto İndirim ve Kampanyaları Eylül 2021
Yargıcı İndirimleri (Eylül)
Mango İndirimleri (Eylül Ayı)
Bershka İndirimleri (Eylül)
Zara İndirimleri (Eylül Ayı)
Koton İndirimleri (Eylül Ayı)
Yargıcı İndirimleri (Ağustos)
Mango İndirimleri (Ağustos Ayı)
Bershka İndirimleri (Ağustos)
Zara İndirimleri (Ağustos Ayı)
Koton İndirimleri (Ağustos Ayı)

Kozmetik ve Sağlık Marketleri

Market Katalogları

Market İndirimleri

Özkuruşlar Market İndirim Kataloğu 19-31 Ekim
Çağdaş Market İndirim Kataloğu (18-24 Ekim)
Bim Aktüel Kataloğu 19 Ekim’den İtibaren
Gözde Market İndirim Kataloğu (15-28 Ekim)
A101 Aktüel Kataloğu 16-22 Ekim (HAFTANIN YILDIZLARI)
Bim Aktüel Kataloğu 15 Ekim’den İtibaren
Seç Market İndirim Kataloğu 13-19 Ekim
A101 Aktüel Kataloğu 14 Ekim’den İtibaren (ALDIN ALDIN)
Üçler Market İndirim Kataloğu 11-23 Ekim 2021
Tedi Aktüel Kataloğu 15-25 Ekim 2021

TEKSTİL VE HAZIR GİYİM SEKTÖRÜ :
Tekstil ve hazır giyim sektörü ülkelerin ekonomisinde önemli rol oynayan sektörlerin arasında gelmektedir. Türkiye’de tekstil sanayi, son yıllarda özel sektör yatırımlarıyla büyük önem kazanmış durumdadır.

1980 yılında uygulamaya geçirilen ihracata yönelik kalkınma politikasıyla birlikte büyümeye başlamış olup, daha sonrasında da sektöre yönelik yatırımlar sürekli olarak artmıştır.

Türkiye’de hazır giyim sektörü 2018 yılı itibari Dünya’nın 7. büyük hazır giyim ihracatçısı konumundadır. Avrupa Birliği ülkelerine hazır giyim ihracatı sıralamasına bakacak olursak ta Çin ve Bangladeş’in ardından 3. sırada yer almaktadır. Bugün Türkiye’de tekstil ve hazır giyim sektörü, ülke
ekonomisinin lokomotif sektörlerinden birisidir.

Ülkemizde ki üretim maliyetlerinin düşük olması ve kalitesinin yüksek oluşuyla uluslararası pazarda Türk tekstil ürünlerinin rekabet şansını arttırmıştır. Türkiye genelinde bu sektörde faaliyet gösteren firmaların sayısı yaklaşık 60.000 civarındadır. Bu firmalarda kayıtlı yaklaşık 1.200.000 kişi istihdam edilmektedir.

Türkiye’de üretilen tekstil ve hazır giyim ürünlerinin çoğunluğu pamuklu ürünlerden oluşmaktadır. Türk hazır giyim sanayi esnek üretim yapısına sahiptir, sürekli değişmekte olan moda eğilimlerine uyum sağlayarak yüksek katma değere sahiptir ve modaya uygun ürünler üretir hale gelmiştir.

ÜNLÜ MARKALARIN İNDİRİMLİ HAZIR GİYİM ÜRÜNLERİ VE FIRSATLARI HER ZAMAN BİR TIK UZAĞINIZDA, İNDİRİMPUSULASİ.

Türkiye İtibar Endeksi sonuçlarına göre tekstil ve hazır giyim sektöründe önde gelen markalar arasında LC Waikiki (LCW), DeFacto, Koton, Zara, Mavi, Mango, Beymen bulunmaktadır.

Peki bu markalardan hangisi Pazar lideri konumundadır diye merak ediyorsanız, hemen cevaplandıralım.

Liderlik koltuğu LC Waikiki’ye ait. İştirakleri dışında LC Waikiki tamamen Türk bir şirkettir.
Tabi ki bu dev markalar arasında rekabet çok fazladır ve tüketicileri kendi mağazalarına ve online satış yaptıkları internet sitelerine çekebilmek için özel LC Waikiki indirim fırsatları, DeFacto kampanyaları, Koton indirim günleri, özel Zara indirimleri, Mango indirimli ürünleri, Beymen indirim kodu gibi çeşitli kampanyalarla satış yapmayı amaçlamaktadırlar.
Bu markaların hazır giyim indirimlerini, kampanyalarını ve özel fiyatlı ürünlerini kaçırmamak için sitemiz üzerinden her zaman güncel hazır giyim indirim fırsatlarını takip edebilirsiniz.