Gökkuşağı market katalog - Gökkuşağı market broşür - Gökkuşağı market indirim

Gökkuşağı Market

Gökkusağı Marketlerin aktüel katalog ve  indirim broşürlerini buradan takip edebilirsiniz…

Market İndirimleri

Özkuruşlar Market İndirim Kataloğu 10-21 Şubat
Çağdaş Market İndirim Kataloğu 11-18 Şubat
Hakmar Aktüel Kataloğu 9 Şubat’tan itibaren
A101 Aktüel Kataloğu 9 Şubat’tan İtibaren (ALDIN ALDIN)
A101 Aktüel Kataloğu 11-17 Şubat (HAFTANIN YILDIZLARI)
Bim Aktüel Kataloğu 10 Şubat’tan İtibaren
Farmasi Şubat Kataloğu (1-28 Şubat)
Bauhaus Şubat Ayı Aktüel Kataloğu
Çağdaş Market İndirim Kataloğu 3-9 Şubat
Özdilek Katalog 2-15 Şubat
Çağrı Market İndirim Kataloğu 4-14 Şubat
Hakmar Aktüel Kataloğu 2 Şubat’tan itibaren

Gökkuşağı Market

 

Aktüel  Gökkuşağı Market İndirim ve Kampanyaların olduğu Gökkuşağı Market Katalog üzerine herşeyi sizler için hazırladık.

Aktüel Gökkuşağı indirimleri ve Gökkuşağı Market Katalog bilgilerine geçmeden önce Gökkuşağı Marketleri hakkında biraz bilgi paylaşalım.

Gökkuşağı Hipermarketleri, İstanbul Bağcılar’da 1991 yılında ilk olarak Uğur Market adıyla ticari faaliyetine başlamıştır. 1996 yılında şuan ki adı olan Gökkuşağı Hipermarket ismini almıştır ve 25 yılı aşkın tecrübesi ile sürekli büyümeye devam etmektedir. Gıda perakendeciliğinde hatırı sayılır bir yere sahip olan Gökkuşağı Hipermarketleri günümüzde İstanbul ve Tekirdağ’da olmak üzere toplam 12 mağazası vardır ve 300’ü aşan çalışan sayısıyla hizmet vermektedir. 

Ayrıca İstanbul’un en büyük perakendecilerinin kurduğu PER-DER ‘in de kurucu üyelerindendir.

Gökkuşağı Markette Ne Var?

Vizyon olarak, ‘Hizmetin, kalitenin ve ucuzluğun daha fazlası’ düşüncesini benimseyen Gökkuşağı Hipermarket zinciri, bu doğrultuda müşterilerinin memnuniyetini her şeyin önünde tutarak, Türkiye’de ki lider ve öncü zincir marketlerin başında gelmek istemektedir.

 

Türkiye genelinde ki 12 mağazasında her zaman en kaliteli ve en iyi ürünleri temin ederek, bunları müşterilerine en uygun fiyatlarla sunmayı hedeflemektedir.

Müşteri memnuniyetinin her şeyden üstün olduğunu bilerek, onların çıkarlarına ve avantajına yönelik hizmet etmek misyonlarından biridir.

Aktüel Gökkuşağı Market İndirimleri nereden öğrenebiliriz?

Haftalık Aktüel Gökkuşağı indirimleri her hafta Gökkuşağı Market bu hafta kataloğu başlığında yayınlamakta ve değişik ürün gruplarında  indirimli ürünlerini yayınladığı File kataloğunda ve firmanın kendi Gökkuşağı Online internet sitesinde bulmak mümkündür. 

Gökkuşağı Market Katalog ve Gökkuşağı Market Broşür

Gökkuşağı Hipermarket marka güvenilirliğini her zaman üst düzeyde tutmaya çalışmakta olup, bu doğrultuda istikrarlı şekilde büyüyerek yoluna devam etmektedir.

 

Türkiye’de alışveriş deneyiminde fark yaratarak, her zaman tercih edilen ve güvenilen adreslerden biri olmayı vizyon olarak amaçlamaktadır.

 

Henüz online satış olarak hizmet vermemektedir, İstanbul ve Tekirdağ’da bulunan mağazalarından alışveriş yapabilirsiniz.

indirimpusulasi.com web sitemiz üzerinden her zaman güncel olarak Gökkuşağı Hipermarket indirimlerini, Gökkuşağı Hipermarket indirim kataloğunu ve Gökkuşağı Hipermarket indirime girmiş ürünleri takip edebilirsiniz.

 

Gökkuşağı Hipermarket yeni katalog çıktığı an, ekibimiz tarafından anında güncellenmekte olan sitemizden Gökkuşağı Hipermarket broşür ve Gökkuşağı Hipermarket güncel kataloglarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Ayrıca Gökkuşağı Hipermarket haftasonu indirimi Gökkuşağı Hipermarket indirim kataloğu da yakından takip edilmekte olup güncellenecektir.

kolaylık bakabilir ve güncel File ürün listelerine göz gezdirebilirsiniz.

Gökkuşağı İndirimleri ve Aktüel Gökkuşağı ürünlerin olduğu Gökkuşağı Market Katalog her hafta güncel olarak İndirimpusulası’nda.