Gürmar katalog - gürmar broşür - gürmar market indirim

Gürmar

Gürmar Marketlerin aktüel katalog ve indirim broşürlerini buradan takip edebilirsiniz…

Gürmar Market İndirim Kataloğu 1-15 Ocak 2023
Gürmar Market İndirim Kataloğu 1-16 Aralık 2022
Gürmar Market İndirim Kataloğu 1-15 Kasım 2022
Gürmar Market İndirim Kataloğu 1-16 Ekim 2022
Gürmar Market İndirim Kataloğu 1-17 Nisan 2022
Gürmar Market İndirim Kataloğu 1-15 Aralık 2021
Gürmar Market İndirim Kataloğu 1-7 Kasım 2021
Gürmar Market İndirim Kataloğu Her Çarşamba Ekim 2021
Gürmar Market İndirim Kataloğu 1-15 Eylül 2021

Market İndirimleri

Özkuruşlar Market İndirim Kataloğu 10-21 Şubat
Çağdaş Market İndirim Kataloğu 11-18 Şubat
Hakmar Aktüel Kataloğu 9 Şubat’tan itibaren
A101 Aktüel Kataloğu 9 Şubat’tan İtibaren (ALDIN ALDIN)
A101 Aktüel Kataloğu 11-17 Şubat (HAFTANIN YILDIZLARI)
Bim Aktüel Kataloğu 10 Şubat’tan İtibaren
Farmasi Şubat Kataloğu (1-28 Şubat)
Bauhaus Şubat Ayı Aktüel Kataloğu
Çağdaş Market İndirim Kataloğu 3-9 Şubat
Özdilek Katalog 2-15 Şubat
Çağrı Market İndirim Kataloğu 4-14 Şubat
Hakmar Aktüel Kataloğu 2 Şubat’tan itibaren

Gürmar

 

Aktüel  Gürmar Market İndirim ve Kampanyaların olduğu Gürmar Katalog üzerine herşeyi sizler için hazırladık.

Aktüel Gürmar Market indirimleri ve Gürmar Katalog, Gürmar Broşür bilgilerine geçmeden önce Gürmar Marketleri hakkında biraz bilgi paylaşalım.

Bu gün 30 mağazası 950 çalışanı ve 17130 m2 mağaza alanı ile Gürmar Market sektörünün büyüyen değerlerinden biridir. Gürsüt markası ile süt üretiminden gelen Gürler ailesinin bir girişimi olan firma, sağlıklı nesiller için sadece sağlıklı ürünler sloganı ile yoluna devam etmektedir.

Gürmar Marketlere nasıl ulaşabilirim ?

Gürmar Marketlere iletisim@gurmar.com.tr mail adresinden ulaşabildiğiniz gibi 08502888990 numaralı müşteri danışma hattında da ulaşmanız mümkün.

Aktüel Gürmar İndirimleri nereden öğrenebiliriz?

Haftalık Gürmar indirimleri her hafta Gürmar Market bu hafta kataloğu başlığında yayınlamakta ve değişik ürün gruplarında indirimli ürünlerini yayınladığı Gürmar Market kataloğunda ve firmanın kendi Gürmar Online internet sitesinde bulmak mümkündür. 

Neden Gürmar Market tercih edilmeli ?

Gürmar Market en taze ürünleri müşterileri ile buluşturmak için çok büyük çaba gösteren bir firmadır. Özellikle Et, süt ve meyve, sebze reyonlarında çok titiz olan firma tazelik ve güvenilirlik konusunda ödün vermeyecek şekilde çalışmaktadır. Kendine ait süt üretim tesislerinde hazırladığı Süt ürünlerini en taze şekilde müşterileri ile buluşturan firma yine kendine ait kesim tesislerinde en kaliteli et ürünlerini üretmektedir. Meyve ve sebzeler konusunda da aynı özen ve dikkati gösteren Gürmar Market müşterilerini memnun etmektedir.

Gürmar Market Bu Hafta Kataloğu Hangi Ürünler Var? İşte Gürmar Katalog ve Gürmar Broşür Bilgileri.

Gürmar Market fırsatlarından yararlanmak isteyen siz tüketiciler için sitemiz www.indirimpusulasi.com adresinde Gürmar Market kataloglar bölümünde düzenli olarak Gürmar Market broşürlerini yayınlıyoruz. Gürmar Market güncel kataloglarında Gürmar Market indirimlerini ve yeni çıkan ürünlerini bulmak mümkün.

Sizlerde Gürmar Market kataloğu gibi indirim kataloglarını takip ederek karlı alışveriş yapmaktan hoşlanıyorsanız. sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Gürmar şubeleri: Gürmar Bornova – Gürmar Gaziemir – Gürmar İzmir

Gürmar İnsert ve Aktüel Gürmar ürünlerin olduğu Gürmar Broşür ve Gürmar Katalog her hafta güncel olarak İndirimpusulası’nda.

Carrefpur İndirim - Carrefour Katalog
anpa gross indirim - anpa gross broşür - anpa gross kampanya File indirim - file katalog - file broşür Çağdaş market indirimleri - çağdaş market online - çağdaş sanal market - Çağdaş Market ürün fiyatları Seç market indirim - seç market katalog - seç market kampanya happy center indirim - happy center katalog - happy center broşür Çağrı Market katalog - Çağrı market insert ve çağrı market indirim Özkuruşlar Katalog - Özkuruşlar İnsert- Özkuruşlar Market Broşür, İndirim ve Kampanyaları