Hakmar

Türkiye’de ilk şubesini 1997’de açan Hakmar marketlerinin aktüel Hakmar katalog ve Hakmar indirim broşürlerini buradan takip edebilirsiniz…

Hakmar Aktüel Kataloğu 26 Ocak’tan itibaren
Hakmar Aktüel Kataloğu 12 Ocak’tan itibaren
Hakmar Aktüel Kataloğu 29 Aralık’tan itibaren
Hakmar Aktüel Kataloğu 22 Aralık’tan itibaren
Hakmar Aktüel Kataloğu 15 Aralık’tan itibaren
Hakmar Aktüel Kataloğu 8 Aralık’tan itibaren
Hakmar Aktüel Kataloğu 1 Aralık’tan itibaren
Hakmar Aktüel Kataloğu 24 Kasım’dan itibaren
Hakmar Aktüel Kataloğu 17 Kasım’dan itibaren
Hakmar Aktüel Kataloğu 10 Kasım’dan itibaren
Hakmar Aktüel Kataloğu 3 Kasım’dan itibaren
Hakmar Aktüel Kataloğu 27 Ekim’den itibaren

Market İndirimleri

Tespo Market İndirim Kataloğu (23 Ocak-12 Şubat)
Seç Market İndirim Kataloğu 25-31 Ocak
Hakmar Aktüel Kataloğu 26 Ocak’tan itibaren
A101 Aktüel Kataloğu 26 Ocak’tan İtibaren (ALDIN ALDIN)
A101 Aktüel Kataloğu 28 Ocak-3 Şubat (HAFTANIN YILDIZLARI)
Bim Aktüel Kataloğu 27 Ocak’tan İtibaren

Hakmar

 

Aktüel Hakmar İndirim ve Kampanyaların olduğu Hakmar Katalog, Hakmar İnsert  ve Hakmar broşür sizlerle buluşturuyoruz.

Aktüel Hakmar indirim bilgilerinin olduğu Hakmar insert, broşür ve  Hakmar Katalog bilgilerinden önce Hakmar marketleri hakkında biraz bilgi paylaşalım.

1997 yılında İstanbul Pendikteki ilk mağazası ile ticaret hayatına başlayan Hakmar Marketler zinciri o günden bu yana gelişimini ve hızlı büyümesini sürdürerek günümüzde 25 üstündeki şube sayısıyla sektörde kendine sağlam bir pozisyon sağlamış zincirlerden biridir.

Satın alma gücünün yüksekliği ve perakendecilik konusunda uzman kadrosu ile Hakmar Süpermarket zinciri, kaliteli ürünleri uygun fiyatlara müşterisi ile buluşturan bir yapıdır.

Aktüel Hakmar İndirimleri nereden öğrenebiliriz?

Haftalık çıkan Hakmar İndirimleri, Hakmar aktüel başlığında yayınlamakta ve Hakmar indirimli ürünlerini yayınladığı Hakmar kataloğunda ve firmanın kendi Hakmar Online internet sitesinde bulmak mümkündür. 

Bu Hafta Hakmar aktüel hangi ürünler indirime girdi? İşte Hakmar Katalog ve Hakmar İnsert Bilgileri.

Kadrosunun tecrübesine rağmen eğitim ve gelişime çok önem veren Hakmar, kaliteli hizmet ve güler yüz konusunda sektörde adını çok duyurmuş bir firma olmuş ve bununla da yetinmeyip bu konudaki eğitim ve çalışmalarını arttırmıştır.

Sektörü konusundaki son teknolojiyi çok yakından takip eden Hakmar, Özel marketçilik yazılımlarının kullanımı ve uygulanması konusunda sektörünün liderlerinden olup bu sayede müşterilerine 15000 çeşit ürünü daha hızlı ve etkili bir sekilde sunulabilmektedir

Sağladığı üstün hizmet kalitesini önce tüm istanbul sonra da tüm ulusa taşımak isteyen Hakmar büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Bu çerçevede “Hakmar’ın perakende sektöründe sürekli gelişimini hedef alan, nihai müşteri memnuniyetini sağlayan, güvenilir ve saygın bir kuruluş olmaktır.” vizyonun da asla şaşmadan ilerlemektedir.

Mükemmele ulaşmak için gelişmek, yüksek performansın sağlanması için gerekli ortamı sağlamak ve kaynaklarını verimli kullanmak gibi değerleri ile Hakmar hedefleri doğrultusunda ilerlemektedir.

Hakmar İndirim ve Aktüel Hakmar ürünlerin olduğu Hakmar Kataloğu her hafta güncel olarak İndirimpusulası’nda.

Hakmar  İndirimleri, Halk günleri ve özel mağaza indirim günleri şeklinde olabilmektedir. Hakmar  indirim kataloğuna düzenli olarak yenilediğimiz ve güncellediğimiz internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Hakmar  kataloğunda, Hakmar  indirim ve Hakmar güncel ürün listeleri bulunmaktadır. Hakmar broşüründe, Hakmarın haftasonu indirimleri bulabilirsiniz . indirimpusulasi adresine üye olarak Hakmar  indirimli ürünlerini takip edebilir ve en iyi Hakmar  fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Hakmar  kataloğu ayda iki kere  yenilenmektedir ve içinde Hakmar  indirimlerinde bu hafta neler var görülebilmektedir. 

Hakmar  indirimli ürünler listesi için Hakmar  yeni katalog ve Hakmar  aktüel dergilerini inceleyebilirsiniz. Bu içerikleri düzenli olarak size bildirilmesini istiyorsanız web sitemize buradan abone olabilirsiniz. Hakmar  güncel katalogları her hafta yenilenerek sizlere indirimpusulasi adresinde sunulmaktadır.