aktüel idefix kampanyaları - idefix indirimleri - idefix katalog

İdefix

1999’dan beri Türkiye’de aktif olan İdefix’in aktüel katalog ve İdefix kampanyalarını indirimpusulasından takip edebilirsiniz…

İdefix İndirim ve Kampanyaları (Kasım)
İdefix İndirim ve Kampanyaları (Eylül)
İdefix İndirim ve Kampanyaları (Ağustos)
İdefix İndirim ve Kampanyaları (Temmuz)
İdefix İndirim ve Kampanyaları (Mayıs)
İdefix İndirim ve Kampanyaları (Nisan)

Market İndirimleri

Özkuruşlar Market İndirim Kataloğu 10-21 Şubat
Çağdaş Market İndirim Kataloğu 11-18 Şubat
Hakmar Aktüel Kataloğu 9 Şubat’tan itibaren
A101 Aktüel Kataloğu 9 Şubat’tan İtibaren (ALDIN ALDIN)
A101 Aktüel Kataloğu 11-17 Şubat (HAFTANIN YILDIZLARI)
Bim Aktüel Kataloğu 10 Şubat’tan İtibaren
Farmasi Şubat Kataloğu (1-28 Şubat)
Bauhaus Şubat Ayı Aktüel Kataloğu
Çağdaş Market İndirim Kataloğu 3-9 Şubat
Özdilek Katalog 2-15 Şubat
Çağrı Market İndirim Kataloğu 4-14 Şubat
Hakmar Aktüel Kataloğu 2 Şubat’tan itibaren

İdefix

 

Aktüel İdefix İndirim ve Kampanyaların olduğu İdefix Katalog üzerine herşeyi derledik

Aktüel İdefix indirimleri ve İdefix kampanya Katalog, broşür bilgilerine geçmeden önce İdefix hakkında biraz bilgi verelim.

İdefix, kültür ürünleri dendiğinde Türkiye’de ki akla ilk gelen ve en yaygın online yayın olmak üzere tasarlandı. 1999 yılında ideefixe.com adıyla açıldı. Şu anda online kitabevleri arasında Türkiye’de en bilinen birkaç markadan biridir.
2003 yılından bu yana, İdefix Sanal Kitap Fuarı ile okurların büyük ilgisini çekmektedir. Bu fuar dönemlerinde 2000’den fazla yayınevinin yaklaşık 200.000 kitabını özel idefix indirimleriyle %70’e varan fırsatlarla müşterilerine sunmaktadır. Son 3 senedir de Türkiye’nin en büyük kitap fuarı olma ünvanına da sahip durumdadır.

Aktüel İdefix İndirim ve kampanyalarını nereden öğrenebiliriz?

İdefix kitap ve kırtasiye sektöründe yaptığı çeşitli indirim ve kampanyalarla kullanıcılarını mutlu etmektedir. Belli aralıklarla yaptıkları kampanyalar ve indirimli ürünlerini yayınladığı İdefix kataloğunu ve firmanın kendi İdefix Online internet sitesinde bulmak mümkündür.

 

İDEFİX KAMPANYA VE FIRSATLARINA SİTEMİZİ TAKİPTE KALARAK KOLAYCA ERİŞEBİLİRSİNİZ.

Şu anda idefix.com sitesi üzerinden satışlarına devam etmekte olan firma, müşterilerine her tür kitap, e-kitap, kırtasiye ürünleri, hobi ve oyuncak ürünleri, elektronik ürünler, oyun ve konsollar, müzik, film ve dergi kategorileriyle hizmet vermektedir. Ayrıca idefix fırsat reyonu başlığı altında sürekli olarak idefix indirimli ürünlerini sergilemektedir. Yola sadece kitap satışı yaparak çıkan İdefix, gün geçtikçe online satış yelpazesini genişleterek farklı kategorilerde de başarılı sonuçlar elde etmeyi başarmıştır.
2010 yılında TÜBİTAK ve TTGV işbirliği ile Türkiye’nin ilk e-kitap platformunu hayata geçirmiştir. Ipad, iphone ve android işletim sistemli akıllı telefonlara destek vermeye başlamıştır.
2011 yılında idefix kardeş markası olan prefix.com.tr’yi kurdu ve bu site vasıtasıyla Anadolu’da ki kitapçıların, kitaba erişim sorunlarını ortadan kaldırdı. Sizde İdefix indirimli ürünlerini, kampanyalı kitaplarını ve diğer idefix fırsat reyonu ürünlerini yakından takip ediyorsanız, her zaman güncel olan indirimpusulasi.com web sitemizden kolaylıkla bu indirimleri
görebilir ve hiçbir fırsatı kaçırmadan alışverişlerinizi yapabilirsiniz.
İdefix’in rakipleri arasında D&R, bkmkitap, kitapyurdu gibi online satış yapanmarkaları sayabiliriz. 

İdefix İndirim ve güncel İdefix kampanya ve fırsatlarının olduğu İdefix Katalog her hafta güncel olarak İndirimpusulası’nda.