koton indirim kataloğu - koton kampanya - koton kampanyaları

Koton

İlk mağazasını 1988’de açan Koton markasının aktüel Koton indirim ve Koton kampanyalarını indirimpusulasından takip edebilirsiniz…

Koton Ekim Ayı İndirimleri
Koton İndirimleri (Kasım Ayı)
Koton İndirimleri (Eylül Ayı)
Koton İndirimleri (Ağustos Ayı)
Koton İndirimleri (Temmuz Ayı)
Koton İndirimleri (Haziran Ayı)

Market İndirimleri

Tespo Market İndirim Kataloğu (23 Ocak-12 Şubat)
Seç Market İndirim Kataloğu 25-31 Ocak
Hakmar Aktüel Kataloğu 26 Ocak’tan itibaren
A101 Aktüel Kataloğu 26 Ocak’tan İtibaren (ALDIN ALDIN)
A101 Aktüel Kataloğu 28 Ocak-3 Şubat (HAFTANIN YILDIZLARI)
Bim Aktüel Kataloğu 27 Ocak’tan İtibaren
Çağdaş Market İndirim Kataloğu 13-19 Ocak
A101 Aktüel Kataloğu 14-20 Ocak (HAFTANIN YILDIZLARI)
Seç Market İndirim Kataloğu 11-17 Ocak
Biçen Market İndirim Kataloğu 10-23 Ocak
Anpa Gross Aktüel Kataloğu 14-22 Ocak
Bim Aktüel Kataloğu 13 Ocak’tan İtibaren

Koton

 

Aktüel Koton İndirim ve Kampanyaları üzerine herşeyi sizler için hazırladık.

Aktüel Koton indirimleri ve Koton Katalog, broşür bilgilerine geçmeden önce Koton markası hakkında biraz bilgi paylaşalım.

Türkiye’de giyim sektöründe lider markalar arasında yer alan Koton, ilk mağazasını 1988 yılında İstanbul’da açtı. Türkiye’nin moda ve perakende öncüsü olan Koton, yurtdışında ise ilk mağazasını Almanya’da Münih şehrinde 1996 yılında açtı. Günümüzde 203’ü yurtdışında ve 300’den fazlası
yurtiçinde olmak üzere 500’ü aşkın mağaza sayısına ulaşmış durumdadır. Toplam satış noktalarına bakacak olursak ta dünya genelinde 800’den fazla noktada Koton ürünlerini görebilirsiniz. Ve hedefleri 2023 yılında 5 kısa itibari ile en beğenilen ve en zengin koleksiyona sahip moda markası olmaktır.
Sezon trendlerini özgün tasarımlarıyla yansıtarak, aynı zamanda cazip fiyatlarla müşterilerine sunmayı hedeflemektedir. Yaratıcı ve yenilikçi olmak adına kendini sürekli geliştirmektedir.

Aktüel Koton İndirim ve kampanyalarını nereden öğrenebiliriz?

Tekstil sektörünün liderlerinden Koton yaptığı çeşitli indirim ve kampanyalarla kullanıcılarını mutlu etmektedir. Aylık yaptığı indirim ve kampanyaları ve firmanın kendi Koton Online internet sitesinde bulmak mümkündür.

TAKİPTE KALIN, SEZON SONU KOTON İNDİRİMLERİNİ KAÇIRMAYIN.

10.000’i aşkın çalışan sayısı ile Koton, her sene 50’den fazla koleksiyon ile yaklaşık 30.000 farklı modeli üreterek müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Mağazaları dışında, 2015 yılı itibari ile online satışa da önem verip web sitesi üzerinden de satışlara başlanmıştır ve Koton’un en çok satış yapan ve en büyük mağazası haline gelmiş diyebiliriz. Sadece ilk yılda bile 40 milyondan fazla trafiğe ulaşmış olan koton.com 20 milyondan fazla tekil kullanıcıya erişmiş oldu.

KOTON FIRSATLARI VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERİNİ HER ZAMAN GÜNCEL OLARAK SİTEMİZDEN TAKİP
EDEBİLİRSİNİZ.

Müşterilerine her daim yüksek kalite ve cazip fiyatlarla ulaşmayı hedefleyen Koton, hem mağazalarında hem de internet sitesi üzerinden özel günler belirleyerek Koton indirimleri ve Koton sezon sonu kampanyaları planlayarak satışlarını arttırmayı hedeflemektedir. indirimpusulasi olarak Koton markasına olan yoğun ilginin farkındayız ve Koton indirimli ürünlerini, kampanya ve fırsatlarını yakından takip ederek sizler için sürekli güncellemekteyiz. Son moda ve sezon trendlerine en uygun fiyatlarla ulaşmanızı kolaylaştırmayı hedeflemekteyiz.