Flormar İndirimleri (Ağustos Ayı)
Gratis Ağustos Kataloğu (2 Ağustos – 2 Eylül)
Avon Ağustos Kataloğu
Farmasi Ağustos Kataloğu (1-31 Ağustos)
Gratis Temmuz Kataloğu (5 Temmuz-1 Ağustos)
Oriflame Aktüel Kataloğu 1-31 Temmuz 2021
Avon Temmuz Kataloğu
Flormar İndirimleri (Temmuz Ayı)
Farmasi Temmuz Kataloğu (1-31 Temmuz)
Watsons İndirim Kataloğu 7 Haziran – 4 Temmuz
Rossman İndirim Kataloğu Haziran 2021
Oriflame Aktüel Kataloğu 1-30 Haziran 2021

Kozmetik ve Sağlık Marketleri

Market Katalogları

Market İndirimleri

Gratis Ağustos Kataloğu (2 Ağustos – 2 Eylül)
Tespo Market İndirim Kataloğu (2-22 Ağustos)
Çağdaş Market İndirim Kataloğu (2-8 Ağustos)
Bim Aktüel Kataloğu 3 Ağustos’tan İtibaren
Üçler Market İndirim Kataloğu 26 Temmuz – 14 Ağustos 2021
Şok Aktüel Katalog 4-10 Ağustos 2021
Sultan Market Insert 1-13 Ağustos 2021
Pekdemir İndirim Kataloğu 30 Temmuz’dan itibaren
Oruç Market İndirim Kataloğu 29 Temmuz-8 Ağustos 2021
Onur Market İndirim Kataloğu 29 Temmuz – 11 Ağustos İstanbul & Trakya Bölge

Sağlık ve Kozmetik

Öncelikle herkesin aklına çoğu zaman kozmetik denince, makyaj malzemeleri veya bakım ürünleri gelir. Halbuki bunların yanı sıra sıvı ya da katı sabunlar, şampuanlar, el kremleri, diş macunları, hatta kolonyalar dahi kozmetik tanıma uygun ürünlerdir. Bir çok şeyde titiz davranırken, evimizde sokakta ve özellikle işyerlerinde yani günlük hayatımızda sakındığımız birçok maddelerden kaçınırken, kozmetikte aynı şekilde ne kadar dikkatli davranıyoruz? Birçok kimyasal maddeden kaçınıyoruz. Örneğin cildimize temasından kaçındığımız çamaşır suyu, bulaşıklarımızı yıkadığımız bulaşık deterjanları, kireç çözücüler, beyazlatıcılar ve bunun gibi birçok kimyasal ürün. Her gün ellerimizi defalarca yıkamamızı gerektiren birçok dış neden… Sürekli virüs ve bakterilerden arınmak isterken defalarca yıkanan ellerimizin ihtiyaç duyduğu cilt bakım ürünleri

İşte bu sebeple kozmetik ana başlığında topladığımız el kremleri, katı ve sıvı el sabunları, diş sağlığımız için kullandığımız diş macunları, diş ipleri ve diğer ağız bakım ürünleri, antibakteriyel kullan at mendiller, antibakteriyel jeller, erkekler için traş losyonları, traş bıçakları, sakal ve bıyık bakım ürünleri, kadınlar için el yüz bakım kremleri, losyonlar, deodorantlar ve sayılamayacak olan bir çok ürün hayatımızda hem fiziksel anlamda hemde ekonomik bütçe anlamında küçümsenmeyecek kadar geniş bir yer kaplıyor. 

Peki ya bu kozmetik ürünlerin alışverişinde nasıl tasarruf edilir?

Buna göre bütçenizi nasıl planladınız? Hayır, planladınız mı? Eğer bu ve benzeri sorulara yanıtınız yoksa veya yok denecek kadar azsa üzülmeyin çünkü sizin için bu soruların yanıtlarını biz bulduk. Gratis, Watsons, Rossmann, Tekin Acar gibi daha birçok sağlık ve kozmetik markalarının katalog ve broşürlerini aktüel olarak sitemizde bulabilirsiniz.

Burada, indirimpusulası adresinde tüm sağlık ve kozmetik ürünlerini indirimli bulabileceksiniz. Tüm fırsatlardan yararlanabileceğiniz güncel indirim katalogları, broşürleri haftalık ve aylık olarak her zaman takip edip sizlerle paylaşıyor olacağız.