Watsons İndirim Kataloğu 6 Haziran – 17 Temmuz
Watsons İndirim Kataloğu 9 Mayıs – 5 Haziran
Oriflame Aktüel Kataloğu Nisan 2022
Rossman İndirim Kataloğu Nisan 2022
Watsons İndirim Kataloğu 4 Nisan – 8 Mayıs 2022
Gratis Ocak Kataloğu (5-31 Ocak)
Rossman İndirim Kataloğu Ocak 2022
Oriflame Aktüel Kataloğu Ocak 2022
Avon Ocak Kataloğu
Farmasi Aralık Kataloğu (1-31 Ocak)
Gratis Aralık Kataloğu (6 Aralık-2 Ocak)
Avon Aralık Kataloğu

Kozmetik ve Sağlık Marketleri

Market Katalogları

Market İndirimleri

Watsons İndirim Kataloğu 6 Haziran – 17 Temmuz
Hakmar Aktüel Kataloğu 2-8 Haziran
Carrefour İndirim Kataloğu 2-15 Haziran
Bauhaus Haziran Ayı Aktüel Kataloğu
Altun Market İndirim Kataloğu 27-31 Mayıs
Anpa Gross Aktüel Kataloğu 26 Mayıs – 19 Haziran
Watsons İndirim Kataloğu 9 Mayıs – 5 Haziran
Carrefour İndirim Kataloğu 18 Mayıs – 1 Haziran
Hakmar Aktüel Kataloğu 21-23 Mayıs
Tekzen İndirim Kataloğu Mayıs 2022

Sağlık ve Kozmetik

Öncelikle herkesin aklına çoğu zaman kozmetik denince, makyaj malzemeleri veya bakım ürünleri gelir. Halbuki bunların yanı sıra sıvı ya da katı sabunlar, şampuanlar, el kremleri, diş macunları, hatta kolonyalar dahi kozmetik tanıma uygun ürünlerdir. Bir çok şeyde titiz davranırken, evimizde sokakta ve özellikle işyerlerinde yani günlük hayatımızda sakındığımız birçok maddelerden kaçınırken, kozmetikte aynı şekilde ne kadar dikkatli davranıyoruz? Birçok kimyasal maddeden kaçınıyoruz. Örneğin cildimize temasından kaçındığımız çamaşır suyu, bulaşıklarımızı yıkadığımız bulaşık deterjanları, kireç çözücüler, beyazlatıcılar ve bunun gibi birçok kimyasal ürün. Her gün ellerimizi defalarca yıkamamızı gerektiren birçok dış neden… Sürekli virüs ve bakterilerden arınmak isterken defalarca yıkanan ellerimizin ihtiyaç duyduğu cilt bakım ürünleri

İşte bu sebeple kozmetik ana başlığında topladığımız el kremleri, katı ve sıvı el sabunları, diş sağlığımız için kullandığımız diş macunları, diş ipleri ve diğer ağız bakım ürünleri, antibakteriyel kullan at mendiller, antibakteriyel jeller, erkekler için traş losyonları, traş bıçakları, sakal ve bıyık bakım ürünleri, kadınlar için el yüz bakım kremleri, losyonlar, deodorantlar ve sayılamayacak olan bir çok ürün hayatımızda hem fiziksel anlamda hemde ekonomik bütçe anlamında küçümsenmeyecek kadar geniş bir yer kaplıyor. 

Peki ya bu kozmetik ürünlerin alışverişinde nasıl tasarruf edilir?

Buna göre bütçenizi nasıl planladınız? Hayır, planladınız mı? Eğer bu ve benzeri sorulara yanıtınız yoksa veya yok denecek kadar azsa üzülmeyin çünkü sizin için bu soruların yanıtlarını biz bulduk. Gratis, Watsons, Rossmann, Tekin Acar gibi daha birçok sağlık ve kozmetik markalarının katalog ve broşürlerini aktüel olarak sitemizde bulabilirsiniz.

Burada, indirimpusulası adresinde tüm sağlık ve kozmetik ürünlerini indirimli bulabileceksiniz. Tüm fırsatlardan yararlanabileceğiniz güncel indirim katalogları, broşürleri haftalık ve aylık olarak her zaman takip edip sizlerle paylaşıyor olacağız.