Gratis Ağustos Kataloğu (4-31 Ekim)
Avon Ekim Kataloğu
Farmasi Ağustos Kataloğu (1-31 Ekim)
Rossman İndirim Kataloğu Ekim 2021
Rossman İndirim Kataloğu Eylül 2021
Oriflame Aktüel Kataloğu 1-30 Eylül 2021
Watsons İndirim Kataloğu 6 Eylül – 6 Ekim
Gratis Ağustos Kataloğu (6-30 Eylül)
Flormar İndirimleri (Eylül Ayı)
Farmasi Ağustos Kataloğu (1-30 Eylül)
Avon Eylül Kataloğu
Oriflame Aktüel Kataloğu 1-31 Ağustos 2021

Kozmetik ve Sağlık Marketleri

Market Katalogları

Market İndirimleri

Özkuruşlar Market İndirim Kataloğu 19-31 Ekim
Çağdaş Market İndirim Kataloğu (18-24 Ekim)
Bim Aktüel Kataloğu 19 Ekim’den İtibaren
Gözde Market İndirim Kataloğu (15-28 Ekim)
A101 Aktüel Kataloğu 16-22 Ekim (HAFTANIN YILDIZLARI)
Bim Aktüel Kataloğu 15 Ekim’den İtibaren
Seç Market İndirim Kataloğu 13-19 Ekim
A101 Aktüel Kataloğu 14 Ekim’den İtibaren (ALDIN ALDIN)
Üçler Market İndirim Kataloğu 11-23 Ekim 2021
Tedi Aktüel Kataloğu 15-25 Ekim 2021

Sağlık ve Kozmetik

Öncelikle herkesin aklına çoğu zaman kozmetik denince, makyaj malzemeleri veya bakım ürünleri gelir. Halbuki bunların yanı sıra sıvı ya da katı sabunlar, şampuanlar, el kremleri, diş macunları, hatta kolonyalar dahi kozmetik tanıma uygun ürünlerdir. Bir çok şeyde titiz davranırken, evimizde sokakta ve özellikle işyerlerinde yani günlük hayatımızda sakındığımız birçok maddelerden kaçınırken, kozmetikte aynı şekilde ne kadar dikkatli davranıyoruz? Birçok kimyasal maddeden kaçınıyoruz. Örneğin cildimize temasından kaçındığımız çamaşır suyu, bulaşıklarımızı yıkadığımız bulaşık deterjanları, kireç çözücüler, beyazlatıcılar ve bunun gibi birçok kimyasal ürün. Her gün ellerimizi defalarca yıkamamızı gerektiren birçok dış neden… Sürekli virüs ve bakterilerden arınmak isterken defalarca yıkanan ellerimizin ihtiyaç duyduğu cilt bakım ürünleri

İşte bu sebeple kozmetik ana başlığında topladığımız el kremleri, katı ve sıvı el sabunları, diş sağlığımız için kullandığımız diş macunları, diş ipleri ve diğer ağız bakım ürünleri, antibakteriyel kullan at mendiller, antibakteriyel jeller, erkekler için traş losyonları, traş bıçakları, sakal ve bıyık bakım ürünleri, kadınlar için el yüz bakım kremleri, losyonlar, deodorantlar ve sayılamayacak olan bir çok ürün hayatımızda hem fiziksel anlamda hemde ekonomik bütçe anlamında küçümsenmeyecek kadar geniş bir yer kaplıyor. 

Peki ya bu kozmetik ürünlerin alışverişinde nasıl tasarruf edilir?

Buna göre bütçenizi nasıl planladınız? Hayır, planladınız mı? Eğer bu ve benzeri sorulara yanıtınız yoksa veya yok denecek kadar azsa üzülmeyin çünkü sizin için bu soruların yanıtlarını biz bulduk. Gratis, Watsons, Rossmann, Tekin Acar gibi daha birçok sağlık ve kozmetik markalarının katalog ve broşürlerini aktüel olarak sitemizde bulabilirsiniz.

Burada, indirimpusulası adresinde tüm sağlık ve kozmetik ürünlerini indirimli bulabileceksiniz. Tüm fırsatlardan yararlanabileceğiniz güncel indirim katalogları, broşürleri haftalık ve aylık olarak her zaman takip edip sizlerle paylaşıyor olacağız.