Farmasi Şubat Kataloğu (1-28 Şubat)
Avon Ocak Kataloğu
Gratis Ocak Kataloğu (1-31 Ocak)
Farmasi Ocak Kataloğu (1-31 Ocak)
Rossman İndirim Kataloğu Aralık 2022
Oriflame Aktüel Kataloğu Aralık 2022
Watsons İndirim Kataloğu 28 Kasım 2022 – 1 Ocak 2023
Gratis Aralık Kataloğu (1-31 Aralık)
Avon Aralık Kataloğu
Farmasi Aralık Kataloğu (1-31 Aralık)
Watsons İndirim Kataloğu 31 Ekim – 27 Kasım 2022
Rossman İndirim Kataloğu Kasım 2022

Kozmetik ve Sağlık Marketleri

Market İndirimleri

Özkuruşlar Market İndirim Kataloğu 10-21 Şubat
Çağdaş Market İndirim Kataloğu 11-18 Şubat
Hakmar Aktüel Kataloğu 9 Şubat’tan itibaren
A101 Aktüel Kataloğu 9 Şubat’tan İtibaren (ALDIN ALDIN)
A101 Aktüel Kataloğu 11-17 Şubat (HAFTANIN YILDIZLARI)
Bim Aktüel Kataloğu 10 Şubat’tan İtibaren
Farmasi Şubat Kataloğu (1-28 Şubat)
Bauhaus Şubat Ayı Aktüel Kataloğu
Çağdaş Market İndirim Kataloğu 3-9 Şubat
Özdilek Katalog 2-15 Şubat

Sağlık ve Kozmetik

Öncelikle herkesin aklına çoğu zaman kozmetik denince, makyaj malzemeleri veya bakım ürünleri gelir. Halbuki bunların yanı sıra sıvı ya da katı sabunlar, şampuanlar, el kremleri, diş macunları, hatta kolonyalar dahi kozmetik tanıma uygun ürünlerdir. Bir çok şeyde titiz davranırken, evimizde sokakta ve özellikle işyerlerinde yani günlük hayatımızda sakındığımız birçok maddelerden kaçınırken, kozmetikte aynı şekilde ne kadar dikkatli davranıyoruz? Birçok kimyasal maddeden kaçınıyoruz. Örneğin cildimize temasından kaçındığımız çamaşır suyu, bulaşıklarımızı yıkadığımız bulaşık deterjanları, kireç çözücüler, beyazlatıcılar ve bunun gibi birçok kimyasal ürün. Her gün ellerimizi defalarca yıkamamızı gerektiren birçok dış neden… Sürekli virüs ve bakterilerden arınmak isterken defalarca yıkanan ellerimizin ihtiyaç duyduğu cilt bakım ürünleri

İşte bu sebeple kozmetik ana başlığında topladığımız el kremleri, katı ve sıvı el sabunları, diş sağlığımız için kullandığımız diş macunları, diş ipleri ve diğer ağız bakım ürünleri, antibakteriyel kullan at mendiller, antibakteriyel jeller, erkekler için traş losyonları, traş bıçakları, sakal ve bıyık bakım ürünleri, kadınlar için el yüz bakım kremleri, losyonlar, deodorantlar ve sayılamayacak olan bir çok ürün hayatımızda hem fiziksel anlamda hemde ekonomik bütçe anlamında küçümsenmeyecek kadar geniş bir yer kaplıyor. 

Peki ya bu kozmetik ürünlerin alışverişinde nasıl tasarruf edilir?

Buna göre bütçenizi nasıl planladınız? Hayır, planladınız mı? Eğer bu ve benzeri sorulara yanıtınız yoksa veya yok denecek kadar azsa üzülmeyin çünkü sizin için bu soruların yanıtlarını biz bulduk. Gratis, Watsons, Rossmann, Tekin Acar gibi daha birçok sağlık ve kozmetik markalarının katalog ve broşürlerini aktüel olarak sitemizde bulabilirsiniz.

Burada, indirimpusulası adresinde tüm sağlık ve kozmetik ürünlerini indirimli bulabileceksiniz. Tüm fırsatlardan yararlanabileceğiniz güncel indirim katalogları, broşürleri haftalık ve aylık olarak her zaman takip edip sizlerle paylaşıyor olacağız.