Media Markt İndirim - Media Markt Kataloğu - Media Markt kampanyaları

Media Markt

Almanya’da 1979 yılında sektöre giren Media Markt’ın  Media Markt katalog ve Media Markt indirim broşürlerini buradan takip edebilirsiniz…

Media Markt İndirim - Media Markt Kataloğu - Media Markt kampanyaları

Media Markt

Almanya’da 1979 yılında sektöre giren Media Markt’ın  Media Markt katalog ve Media Markt indirim broşürlerini buradan takip edebilirsiniz…

Media Markt İndirim Kampanyaları (Ekim)
Media Markt İndirim Kampanyaları (Kasım)
Media Markt İndirim Kampanyaları (Eylül)
Media Markt İndirim Kampanyaları (Ağustos)
Media Markt İndirim Kampanyaları (30 Haziran-4 Temmuz)
Media Markt İndirim Kampanyaları (1-3 Haziran)

Market İndirimleri

Özkuruşlar Market İndirim Kataloğu 10-21 Şubat
Çağdaş Market İndirim Kataloğu 11-18 Şubat
Hakmar Aktüel Kataloğu 9 Şubat’tan itibaren
A101 Aktüel Kataloğu 9 Şubat’tan İtibaren (ALDIN ALDIN)
A101 Aktüel Kataloğu 11-17 Şubat (HAFTANIN YILDIZLARI)
Bim Aktüel Kataloğu 10 Şubat’tan İtibaren
Farmasi Şubat Kataloğu (1-28 Şubat)
Bauhaus Şubat Ayı Aktüel Kataloğu
Çağdaş Market İndirim Kataloğu 3-9 Şubat
Özdilek Katalog 2-15 Şubat
Çağrı Market İndirim Kataloğu 4-14 Şubat
Hakmar Aktüel Kataloğu 2 Şubat’tan itibaren

Media Markt İndirim

 

Aktüel Media Markt İndirim ve Kampanyaların olduğu Media Markt Katalog bilgilerini sizler için derledik.

Aktüel Media Markt indirimleri ve Media Markt Katalog bilgilerine gelemden Media Markt hakkında biraz bilgi verelim.

İlk mağazasını Almanya’nın Münih şehrinde 1979 yılında açan MediaMarkt, Almanya, İsviçre, Polonya, İspanya, İtalya, Macaristan, Hollanda, Yunanistan, Portekiz, İsveç, Lüksemburg, Avusturya ve Türkiye olmak üzere 14 ülkede 70 bini aşkın çalışan sayısı ve 1000’den fazla mağazasıyla Avrupa’nın önde gelen elektronik perakendecilerinden biridir.

Media Markt mağazalarında hangi ürünler bulunur?

MediaMarkt mağazalarında televizyon ve görüntü sistemleri, fotoğraf makineleri ve kameralar, ev sinema sistemleri, bilgisayar, cep telefonu, bilgisayar oyunları, oyun konsolları, beyaz eşya ve küçük ev aletlerini reyonlarında ve internet sitesi üzerinden müşterilerine sunmaktadır.

Türkiye’de ki ilk mağazasını 2007 yılında İstanbul Ümraniye’de açmıştır. Günümüzde 27 şehirde 78 mağazası bulunmaktadır ve yılda yaklaşık olarak 150 milyondan fazla ziyaretçiye hizmet vermektedir.

Avrupa’nın önde gelen elektronik perakende şirketi olarak, bu sektörde bir rol model haline gelmiştir. MediaMarkt olarak sürdürülebilir ve sorumlu bir iş ortaya koymayı ve etkilemeyi amaçlamaktadır.

Misyon olarak; müşterileri, çalışanları ve tedarikçileri tarafından Türkiye’de en çok tercih edilen elektronik perakendecisi olmayı hedeflemektedir.

MediaMarkt Club’ üyeliği ile müşterilerine ayrıcalıklar sunmakta olup, MediaMarkt indirimleri, kampanyaları ve MediaMarkt fırsat ürünlerinde ki avanjalarlardan yararlanmalarını sağlamaktadır.

Media Markt İndirim Günleri ve Kampanyaları Ne zaman merak mı ediyorsunuz.

MediaMarkt sadece mağazaları ile değil, online olarak ta web sitesi üzerinden satış yapmaktadır. Avusturya, İtalya, Hollanda, Almanya ve Türkiye’de online mağaza olarak hizmet vermeyi sürdürmektedir.
Müşterilerine 27 ildeki mağazaları dışında online satış ile de hizmet vermekte olan MediaMarkt, dönemsel olarak indirim günleri belirlemektedir. Biz indirimpusulasi olarak sizler için bu indirim
zamanlarını ve MediaMarkt kampanyalarını yakından takip etmekteyiz ve sitemizi düzenli olarak güncellemekteyiz.
Ayrıca MediaMarkt katalog ve MediaMarkt broşürlerine de web sitemiz üzerinden kolaylıkla erişebilirsiniz. Media Markt kataloğunu ayrıca kendi websiteleri Media Markt Online‘dan bulabilirsiniz.

Media Markt İndirim ve Aktüel Media Markt Kampanyalarının olduğu Media Markt Kataloğu her hafta güncel olarak İndirimpusulası’nda.

Belli periyotlarla piyasa çıkan Media Markt indirimlerinin bulunduğu media markt kampanya kataloğu düzenli olarak güncellenen sitemizden bulabilirsinizi. İndirim, kampanya ve fırsatları duyan ilk siz olun.