Metro

1964 yılında kurulan ve Türkiye’nin heryerinde şubesi bulunan Metro marketlerinin Metro market katalog ve broşürlerini buradan takip edebilirsiniz…

Metro Katalog 22 Aralık 2022 – 11 Ocak 2023
Metro Katalog 3-9 Kasım 2022 Genel
Metro Katalog 13 Ekim – 2 Kasım 2022 Genel
Metro Katalog 29 Eylül – 12 Ekim 2022 Genel
Metro İndirim Kataloğu 12-25 Mayıs 2022
Metro Katalog 21 Nisan – 11 Mayıs 2022 Genel

Market İndirimleri

Tespo Market İndirim Kataloğu (23 Ocak-12 Şubat)
Seç Market İndirim Kataloğu 25-31 Ocak
Hakmar Aktüel Kataloğu 26 Ocak’tan itibaren
A101 Aktüel Kataloğu 26 Ocak’tan İtibaren (ALDIN ALDIN)
A101 Aktüel Kataloğu 28 Ocak-3 Şubat (HAFTANIN YILDIZLARI)
Bim Aktüel Kataloğu 27 Ocak’tan İtibaren
Çağdaş Market İndirim Kataloğu 13-19 Ocak
A101 Aktüel Kataloğu 14-20 Ocak (HAFTANIN YILDIZLARI)
Seç Market İndirim Kataloğu 11-17 Ocak
Biçen Market İndirim Kataloğu 10-23 Ocak
Anpa Gross Aktüel Kataloğu 14-22 Ocak
Bim Aktüel Kataloğu 13 Ocak’tan İtibaren

Metro Market

 

Aktüel Metro Market Katalog – Metro Market İndirim üzerine herşeyi sizler için hazırladık.

Metro Katalog ve Metro Market Güncel Katalog bilgilerine geçmeden önce Metro Market hakkında sizlerle biraz bilgi paylaşalım.

İlk olarak 1964 yılında, Almanya’da Ruhr bölgesinde kurulan Metro, dünyanın en büyük ve en önemli uluslararası perakende şirketlerinden biridir. Toplam 34 ülkede, 16 milyon müşteriye hizmet vermektedir.
Türkiye’de 21 ilde, 37 mağazası ve 5000’ü aşkın çalışanı ile 1 milyondan fazla müşterisine hizmet vermektedir. Türkiye’de perakende sektöründeki etki alanlarının büyüklüğünün farkında olarak ve dönüştürücü güçlerinin bilinci ile hareket etmektedir.

Sürdürülebilirliği, Metro Türkiye’nin işleyiş biçimi olarak görerek, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmayı hedeflemektedirler.

 

Aktüel Metro Market Katalog ve Broşürlerini nerede bulabiliriz?

Metro Market her hafta çıkardığı özel kampanyalarının bulunduğu Metro Katalog ve broşürleri ile tüketicilerini indirimlerle buluşturmaktadır.

Haftalık Metro Kampanyaları ve indirimlerinin bulunduğu Metro Market Güncel Katalog firmanın kendi Metro Online internet sitesinde bulmak mümkündür.  

Güncel Metro Market Katalog İçinde Hangi Ürünler Bulunur? İşte Metro Market Broşür ve Metro İndirimleri

Türkiye sınırları içerisinde ilk mağazasını 1990 yılında açan Metro, topluma ve çevreye karşı sorumluluk bilinci ile iş yapmaktadır. Müşterilerinin güvenilir iş ortağı olmalarının yanı sıra, yerel üreticileri desteklemek amacı ile çalışırken saygı, insan odaklılık, yardımseverlik ve sorumluluk gibi değerleri de göz ardı etmemektedirler.

Bu doğrultuda, coğrafi işaretli ürünlerin hem yurt içinde hem de yurt dışında satılması ve desteklenmesini, atık ve kayıp oranlarının azaltılmasını, et izlenebilirliği ve sürdürülebilir balıkçılık, Metro Gıda Hareketi gibi pek çok farklı projeyi yürütmektedir. Ekonomimize katkı sağlamaktadır.

Bu anlamda çıkardıkları özel indirimleri ile kullanıcılarına fayda sağlamaktadır.

Metro Market İndirim ve Metro aktüel ürünlerin olduğu Kataloğu her hafta güncel olarak İndirimpusulası’nda.

Türkiye’de perakende sektöründe ki başarısının sırrını, sunduğu kalite fiyat avantajları, tedarikçilerinin ve müşterilerinin ihtiyaçlarını bilmesi olarak tanımlamaktadır.
Sunduğu Metro indirimleri ve metro indirim ürünleri ile aile bütçesine katkı sağlamaktadır.
Metro Market Güncel Katalog, Metro indirim kataloğu, metro broşür, metro haftasonu indirimi ve metro indirimli ürünlerini görmek için indirimpusulasi.com web sitemizi her zaman ziyaret edebilirsiniz.
Metro indirimli ürünleri, sürekli güncellenen metro yeni katalog, metro aktüel ve metro kataloglarından takip edebilirsiniz. Metro güncel katalogları için indirimpusulasi.com’u takipte kalmayı ihmal etmeyin.
Kurulduğu ilk buyana, her zaman müşterilerinin beklentilerine yönelik hareket eden Metro Market, Türkiye’de perakende sektöründe yenilikçilik ve gelişim alanında öncü firmaların başında gelmektedir.

Aktüel Metro Katalog ve Metro Broşür İndirimlerinde neler olduğundan haberdar olmak istiyorsunuz İndirimpusulası’nı takip etmeniz yeterli.

Carrefpur İndirim - Carrefour Katalog
anpa gross indirim - anpa gross broşür - anpa gross kampanya File indirim - file katalog - file broşür Çağdaş market indirimleri - çağdaş market online - çağdaş sanal market - Çağdaş Market ürün fiyatları Seç market indirim - seç market katalog - seç market kampanya happy center indirim - happy center katalog - happy center broşür Çağrı Market katalog - Çağrı market insert ve çağrı market indirim Özkuruşlar Katalog - Özkuruşlar İnsert- Özkuruşlar Market Broşür, İndirim ve Kampanyaları