Metro

1964 yılında kurulan ve Türkiye’nin heryerinde şubesi bulunan Metro marketlerinin Metro kataloğlarını ve broşürlerini buradan takip edebilirsiniz…

Metro İndirim Kataloğu 12-25 Mayıs 2022
Metro Katalog 21 Nisan – 11 Mayıs 2022 Genel
Metro Katalog 7-20 Nisan 2022 Genel
Metro Katalog 24 Mart – 6 Nisan 2022 Genel
Metro Katalog 9 Mart – 6 Nisan 2022 Ramazan
Metro Katalog 3-9 Şubat 2022

Market İndirimleri

Watsons İndirim Kataloğu 6 Haziran – 17 Temmuz
Hakmar Aktüel Kataloğu 2-8 Haziran
Carrefour İndirim Kataloğu 2-15 Haziran
Bauhaus Haziran Ayı Aktüel Kataloğu
Altun Market İndirim Kataloğu 27-31 Mayıs
Anpa Gross Aktüel Kataloğu 26 Mayıs – 19 Haziran
Watsons İndirim Kataloğu 9 Mayıs – 5 Haziran
Carrefour İndirim Kataloğu 18 Mayıs – 1 Haziran
Hakmar Aktüel Kataloğu 21-23 Mayıs
Tekzen İndirim Kataloğu Mayıs 2022
Tedi Katalog 13-23 Mayıs 2022
Happy Center İndirim Karaloğu 11-22 Mayıs 2022

Metro Market

 

Aktüel Metro Market Katalog – Metro Market İndirim üzerine herşeyi sizler için hazırladık.

Metro Katalog bilgilerine geçmeden önce Metro Market hakkında sizlerle biraz bilgi paylaşalım.

İlk olarak 1964 yılında, Almanya’da Ruhr bölgesinde kurulan Metro, dünyanın en büyük ve en önemli uluslararası perakende şirketlerinden biridir. Toplam 34 ülkede, 16 milyon müşteriye hizmet vermektedir.
Türkiye’de 21 ilde, 37 mağazası ve 5000’ü aşkın çalışanı ile 1 milyondan fazla müşterisine hizmet vermektedir. Türkiye’de perakende sektöründeki etki alanlarının büyüklüğünün farkında olarak ve dönüştürücü güçlerinin bilinci ile hareket etmektedir.

Sürdürülebilirliği, Metro Türkiye’nin işleyiş biçimi olarak görerek, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmayı hedeflemektedirler.

 

Aktüel Metro Katalog ve Broşürlerini nerede bulabiliriz?

Metro Market her hafta çıkardığı özel kampanyalarının bulunduğu Metro Katalog ve broşürleri ile tüketicilerini indirimlerle buluşturmaktadır.

Haftalık Metro Kampanyaları ve indirimlerini firmanın kendi Metro Online internet sitesinde bulmak mümkündür.  

Metro Aktüel Kataloğunda Hangi Ürünler Var? İşte Metro Market Broşürü ve Metro İndirimleri

Türkiye sınırları içerisinde ilk mağazasını 1990 yılında açan Metro, topluma ve çevreye karşı sorumluluk bilinci ile iş yapmaktadır. Müşterilerinin güvenilir iş ortağı olmalarının yanı sıra, yerel üreticileri desteklemek amacı ile çalışırken saygı, insan odaklılık, yardımseverlik ve sorumluluk gibi değerleri de göz ardı etmemektedirler.

Bu doğrultuda, coğrafi işaretli ürünlerin hem yurt içinde hem de yurt dışında satılması ve desteklenmesini, atık ve kayıp oranlarının azaltılmasını, et izlenebilirliği ve sürdürülebilir balıkçılık, Metro Gıda Hareketi gibi pek çok farklı projeyi yürütmektedir. Ekonomimize katkı sağlamaktadır.

Bu anlamda çıkardıkları özel indirimleri ile kullanıcılarına fayda sağlamaktadır.

Metro Market İndirim ve Metro aktüel ürünlerin olduğu Kataloğu her hafta güncel olarak İndirimpusulası’nda.

Türkiye’de perakende sektöründe ki başarısının sırrını, sunduğu kalite fiyat avantajları, tedarikçilerinin ve müşterilerinin ihtiyaçlarını bilmesi olarak tanımlamaktadır.
Sunduğu Metro indirimleri ve metro indirim ürünleri ile aile bütçesine katkı sağlamaktadır.
Metro indirim kataloğu, metro broşür, metro haftasonu indirimi ve metro indirimli ürünlerini görmek için indirimpusulasi.com web sitemizi her zaman ziyaret edebilirsiniz.
Metro indirimli ürünleri, sürekli güncellenen metro yeni katalog, metro aktüel ve metro kataloglarından takip edebilirsiniz. Metro güncel katalogları için indirimpusulasi.com’u takipte kalmayı ihmal etmeyin.
Kurulduğu ilk buyana, her zaman müşterilerinin beklentilerine yönelik hareket eden Metro Market, Türkiye’de perakende sektöründe yenilikçilik ve gelişim alanında öncü firmaların başında gelmektedir.

Aktüel Metro Katalog ve Metro Broşür İndirimlerinde neler olduğundan haberdar olmak istiyorsunuz İndirimpusulası’nı takip etmeniz yeterli.