Gratis Ağustos Kataloğu (4-31 Ekim)
Avon Ekim Kataloğu
Farmasi Ağustos Kataloğu (1-31 Ekim)
Rossman İndirim Kataloğu Ekim 2021
Rossman İndirim Kataloğu Eylül 2021
Oriflame Aktüel Kataloğu 1-30 Eylül 2021
Watsons İndirim Kataloğu 6 Eylül – 6 Ekim
Gratis Ağustos Kataloğu (6-30 Eylül)
Flormar İndirimleri (Eylül Ayı)
Farmasi Ağustos Kataloğu (1-30 Eylül)
Avon Eylül Kataloğu
Oriflame Aktüel Kataloğu 1-31 Ağustos 2021

Kozmetik ve Sağlık Marketleri

Market Katalogları

Market İndirimleri

Özkuruşlar Market İndirim Kataloğu 19-31 Ekim
Çağdaş Market İndirim Kataloğu (18-24 Ekim)
Bim Aktüel Kataloğu 19 Ekim’den İtibaren
Gözde Market İndirim Kataloğu (15-28 Ekim)
A101 Aktüel Kataloğu 16-22 Ekim (HAFTANIN YILDIZLARI)
Bim Aktüel Kataloğu 15 Ekim’den İtibaren
Seç Market İndirim Kataloğu 13-19 Ekim
A101 Aktüel Kataloğu 14 Ekim’den İtibaren (ALDIN ALDIN)
Üçler Market İndirim Kataloğu 11-23 Ekim 2021
Tedi Aktüel Kataloğu 15-25 Ekim 2021

Mobilya Mağazaları

Mobilya insanlığın yerleşik hayata geçtiği tarihten beri üretilen ve ticareti yapılan en eski ürünlerden biri. Kunduracının taburesinden, Kralların tahtına kadar mobilya denince akla gelecek olan ürünlerin listesi sonsuz denebilir.

Günümüzde de mobilya sektörü dünyanın en hareketli, rekabetçi ve büyük sektörlerinden biri. Yapısı gereği modayı yakından takip eden mobilya sektörü modanın doğasında olduğu gibi çok sık değişimlere uğramaya ve gelişmeye açık.

Tabi moda mobilya sektörünü etkileyen tek unsur değil. Teknolojide mobilya sektörünün en büyük etkenlerinden biri. Burda hem ürün ve malzeme teknolojisi, hemde üretim ve lojistik teknolojisini düşünmek mümkün.

Bu kadar çok etkenden etkilenen ve bu kadar büyük bir sektör olmak mobilya sektöründe bir çok büyük oyuncunun olmasını sağlıyor buda kendi doğasından rekabeti doğuruyor. Rekabetle gelen mücadele de aslında tüketicilerin işine yarıyor.

Mobilya sektörü fırsatların çok iyi kovalanması gereken sektörlerden biri çünkü zorunlu tüketim mallarından biri olmasına rağmen mobilya pahalı bir mal. Mobilya sektörü indirimleri diğer sektörlerde olduğu gibi değil daha ziyade dönemsel ve ürün bazlı oluyor. Buna örnek vermemiz gerekirse düğün dönemlerinde ev mobilyaları sektöründeki kampanyaları söylersek çok yanılmış olmayız.

Mobilya sektörü kendi içinde de bir çok sınıfa ayrılıyor. Bunlardan başlıcaları ofis mobilyaları, ev mobilyaları ve genel kullanım alanları için mobilyalar diyebiliriz. Her segment için çok çeşitli firmalar ve fırsatlar var. Bu fırsatları kovalamak başka sektörlere göre biraz daha zor ama sizde indirim pusulası sitemizden bu fırsatları düzenli ve güncel olarak takip edebilirsiniz. 

Mobilya sektörü fırsatlarını yakalamanın en kolay yolu yine internet üzerinden firmaları incelemekten geçiyor. Mobilya sektörü indirimlerinin en iyileri genelde  eticaret sitelerinden sergilenmekte ama tabiki dükkanlara gidip pazarlık yapmak da her zaman iyi bir yöntem.

Sizlerde mobilya satın almayı planlıyorsanız sayfamız indirim pusulasındaki mobilya fırsatları köşesine bir bakın, belki de aklınızdaki mobilya hayalinizdekinden çok daha uygun fiyata orada sizi bekliyor.

İkea, Doğtaş gibi daha birçok mobilya markasının indirim ve kampanyalarının olduğu katalog ve broşürlerini aktüel olarak sitemizde bulabilirsiniz.

Burada, indirimpusulası adresinde tüm marketlerin indirimlerini bulabilirsiniz. Tüm fırsatlardan yararlanabileceğiniz güncel indirim katalogları, broşürleri haftalık ve aylık olarak her zaman takip edip sizlerle paylaşıyor olacağız.