Watsons İndirim Kataloğu 6 Haziran – 17 Temmuz
Watsons İndirim Kataloğu 9 Mayıs – 5 Haziran
Oriflame Aktüel Kataloğu Nisan 2022
Rossman İndirim Kataloğu Nisan 2022
Watsons İndirim Kataloğu 4 Nisan – 8 Mayıs 2022
Gratis Ocak Kataloğu (5-31 Ocak)
Rossman İndirim Kataloğu Ocak 2022
Oriflame Aktüel Kataloğu Ocak 2022
Avon Ocak Kataloğu
Farmasi Aralık Kataloğu (1-31 Ocak)
Gratis Aralık Kataloğu (6 Aralık-2 Ocak)
Avon Aralık Kataloğu

Kozmetik ve Sağlık Marketleri

Market Katalogları

Market İndirimleri

Watsons İndirim Kataloğu 6 Haziran – 17 Temmuz
Hakmar Aktüel Kataloğu 2-8 Haziran
Carrefour İndirim Kataloğu 2-15 Haziran
Bauhaus Haziran Ayı Aktüel Kataloğu
Altun Market İndirim Kataloğu 27-31 Mayıs
Anpa Gross Aktüel Kataloğu 26 Mayıs – 19 Haziran
Watsons İndirim Kataloğu 9 Mayıs – 5 Haziran
Carrefour İndirim Kataloğu 18 Mayıs – 1 Haziran
Hakmar Aktüel Kataloğu 21-23 Mayıs
Tekzen İndirim Kataloğu Mayıs 2022

Mobilya Mağazaları

Mobilya insanlığın yerleşik hayata geçtiği tarihten beri üretilen ve ticareti yapılan en eski ürünlerden biri. Kunduracının taburesinden, Kralların tahtına kadar mobilya denince akla gelecek olan ürünlerin listesi sonsuz denebilir.

Günümüzde de mobilya sektörü dünyanın en hareketli, rekabetçi ve büyük sektörlerinden biri. Yapısı gereği modayı yakından takip eden mobilya sektörü modanın doğasında olduğu gibi çok sık değişimlere uğramaya ve gelişmeye açık.

Tabi moda mobilya sektörünü etkileyen tek unsur değil. Teknolojide mobilya sektörünün en büyük etkenlerinden biri. Burda hem ürün ve malzeme teknolojisi, hemde üretim ve lojistik teknolojisini düşünmek mümkün.

Bu kadar çok etkenden etkilenen ve bu kadar büyük bir sektör olmak mobilya sektöründe bir çok büyük oyuncunun olmasını sağlıyor buda kendi doğasından rekabeti doğuruyor. Rekabetle gelen mücadele de aslında tüketicilerin işine yarıyor.

Mobilya sektörü fırsatların çok iyi kovalanması gereken sektörlerden biri çünkü zorunlu tüketim mallarından biri olmasına rağmen mobilya pahalı bir mal. Mobilya sektörü indirimleri diğer sektörlerde olduğu gibi değil daha ziyade dönemsel ve ürün bazlı oluyor. Buna örnek vermemiz gerekirse düğün dönemlerinde ev mobilyaları sektöründeki kampanyaları söylersek çok yanılmış olmayız.

Mobilya sektörü kendi içinde de bir çok sınıfa ayrılıyor. Bunlardan başlıcaları ofis mobilyaları, ev mobilyaları ve genel kullanım alanları için mobilyalar diyebiliriz. Her segment için çok çeşitli firmalar ve fırsatlar var. Bu fırsatları kovalamak başka sektörlere göre biraz daha zor ama sizde indirim pusulası sitemizden bu fırsatları düzenli ve güncel olarak takip edebilirsiniz. 

Mobilya sektörü fırsatlarını yakalamanın en kolay yolu yine internet üzerinden firmaları incelemekten geçiyor. Mobilya sektörü indirimlerinin en iyileri genelde  eticaret sitelerinden sergilenmekte ama tabiki dükkanlara gidip pazarlık yapmak da her zaman iyi bir yöntem.

Sizlerde mobilya satın almayı planlıyorsanız sayfamız indirim pusulasındaki mobilya fırsatları köşesine bir bakın, belki de aklınızdaki mobilya hayalinizdekinden çok daha uygun fiyata orada sizi bekliyor.

İkea, Doğtaş gibi daha birçok mobilya markasının indirim ve kampanyalarının olduğu katalog ve broşürlerini aktüel olarak sitemizde bulabilirsiniz.

Burada, indirimpusulası adresinde tüm marketlerin indirimlerini bulabilirsiniz. Tüm fırsatlardan yararlanabileceğiniz güncel indirim katalogları, broşürleri haftalık ve aylık olarak her zaman takip edip sizlerle paylaşıyor olacağız.