Avon Ocak Kataloğu
Gratis Ocak Kataloğu (1-31 Ocak)
Farmasi Ocak Kataloğu (1-31 Ocak)
Rossman İndirim Kataloğu Aralık 2022
Oriflame Aktüel Kataloğu Aralık 2022
Watsons İndirim Kataloğu 28 Kasım 2022 – 1 Ocak 2023
Gratis Aralık Kataloğu (1-31 Aralık)
Avon Aralık Kataloğu
Farmasi Aralık Kataloğu (1-31 Aralık)
Watsons İndirim Kataloğu 31 Ekim – 27 Kasım 2022
Rossman İndirim Kataloğu Kasım 2022
Oriflame Aktüel Kataloğu Kasım 2022

Kozmetik ve Sağlık Marketleri

Market İndirimleri

Tespo Market İndirim Kataloğu (23 Ocak-12 Şubat)
Seç Market İndirim Kataloğu 25-31 Ocak
Hakmar Aktüel Kataloğu 26 Ocak’tan itibaren
A101 Aktüel Kataloğu 26 Ocak’tan İtibaren (ALDIN ALDIN)
A101 Aktüel Kataloğu 28 Ocak-3 Şubat (HAFTANIN YILDIZLARI)
Bim Aktüel Kataloğu 27 Ocak’tan İtibaren
Çağdaş Market İndirim Kataloğu 13-19 Ocak
A101 Aktüel Kataloğu 14-20 Ocak (HAFTANIN YILDIZLARI)
Seç Market İndirim Kataloğu 11-17 Ocak
Biçen Market İndirim Kataloğu 10-23 Ocak

Mobilya Mağazaları

Mobilya insanlığın yerleşik hayata geçtiği tarihten beri üretilen ve ticareti yapılan en eski ürünlerden biri. Kunduracının taburesinden, Kralların tahtına kadar mobilya denince akla gelecek olan ürünlerin listesi sonsuz denebilir.

Günümüzde de mobilya sektörü dünyanın en hareketli, rekabetçi ve büyük sektörlerinden biri. Yapısı gereği modayı yakından takip eden mobilya sektörü modanın doğasında olduğu gibi çok sık değişimlere uğramaya ve gelişmeye açık.

Tabi moda mobilya sektörünü etkileyen tek unsur değil. Teknolojide mobilya sektörünün en büyük etkenlerinden biri. Burda hem ürün ve malzeme teknolojisi, hemde üretim ve lojistik teknolojisini düşünmek mümkün.

Bu kadar çok etkenden etkilenen ve bu kadar büyük bir sektör olmak mobilya sektöründe bir çok büyük oyuncunun olmasını sağlıyor buda kendi doğasından rekabeti doğuruyor. Rekabetle gelen mücadele de aslında tüketicilerin işine yarıyor.

Mobilya sektörü fırsatların çok iyi kovalanması gereken sektörlerden biri çünkü zorunlu tüketim mallarından biri olmasına rağmen mobilya pahalı bir mal. Mobilya sektörü indirimleri diğer sektörlerde olduğu gibi değil daha ziyade dönemsel ve ürün bazlı oluyor. Buna örnek vermemiz gerekirse düğün dönemlerinde ev mobilyaları sektöründeki kampanyaları söylersek çok yanılmış olmayız.

Mobilya sektörü kendi içinde de bir çok sınıfa ayrılıyor. Bunlardan başlıcaları ofis mobilyaları, ev mobilyaları ve genel kullanım alanları için mobilyalar diyebiliriz. Her segment için çok çeşitli firmalar ve fırsatlar var. Bu fırsatları kovalamak başka sektörlere göre biraz daha zor ama sizde indirim pusulası sitemizden bu fırsatları düzenli ve güncel olarak takip edebilirsiniz. 

Mobilya sektörü fırsatlarını yakalamanın en kolay yolu yine internet üzerinden firmaları incelemekten geçiyor. Mobilya sektörü indirimlerinin en iyileri genelde  eticaret sitelerinden sergilenmekte ama tabiki dükkanlara gidip pazarlık yapmak da her zaman iyi bir yöntem.

Sizlerde mobilya satın almayı planlıyorsanız sayfamız indirim pusulasındaki mobilya fırsatları köşesine bir bakın, belki de aklınızdaki mobilya hayalinizdekinden çok daha uygun fiyata orada sizi bekliyor.

İkea, Doğtaş gibi daha birçok mobilya markasının indirim ve kampanyalarının olduğu katalog ve broşürlerini aktüel olarak sitemizde bulabilirsiniz.

Burada, indirimpusulası adresinde tüm marketlerin indirimlerini bulabilirsiniz. Tüm fırsatlardan yararlanabileceğiniz güncel indirim katalogları, broşürleri haftalık ve aylık olarak her zaman takip edip sizlerle paylaşıyor olacağız.