Flormar İndirimleri (Ağustos Ayı)
Gratis Ağustos Kataloğu (2 Ağustos – 2 Eylül)
Avon Ağustos Kataloğu
Farmasi Ağustos Kataloğu (1-31 Ağustos)
Gratis Temmuz Kataloğu (5 Temmuz-1 Ağustos)
Oriflame Aktüel Kataloğu 1-31 Temmuz 2021
Avon Temmuz Kataloğu
Flormar İndirimleri (Temmuz Ayı)
Farmasi Temmuz Kataloğu (1-31 Temmuz)
Watsons İndirim Kataloğu 7 Haziran – 4 Temmuz
Rossman İndirim Kataloğu Haziran 2021
Oriflame Aktüel Kataloğu 1-30 Haziran 2021

Kozmetik ve Sağlık Marketleri

Market Katalogları

Market İndirimleri

Gratis Ağustos Kataloğu (2 Ağustos – 2 Eylül)
Tespo Market İndirim Kataloğu (2-22 Ağustos)
Çağdaş Market İndirim Kataloğu (2-8 Ağustos)
Bim Aktüel Kataloğu 3 Ağustos’tan İtibaren
Üçler Market İndirim Kataloğu 26 Temmuz – 14 Ağustos 2021
Şok Aktüel Katalog 4-10 Ağustos 2021
Sultan Market Insert 1-13 Ağustos 2021
Pekdemir İndirim Kataloğu 30 Temmuz’dan itibaren
Oruç Market İndirim Kataloğu 29 Temmuz-8 Ağustos 2021
Onur Market İndirim Kataloğu 29 Temmuz – 11 Ağustos İstanbul & Trakya Bölge

Mobilya Mağazaları

Mobilya insanlığın yerleşik hayata geçtiği tarihten beri üretilen ve ticareti yapılan en eski ürünlerden biri. Kunduracının taburesinden, Kralların tahtına kadar mobilya denince akla gelecek olan ürünlerin listesi sonsuz denebilir.

Günümüzde de mobilya sektörü dünyanın en hareketli, rekabetçi ve büyük sektörlerinden biri. Yapısı gereği modayı yakından takip eden mobilya sektörü modanın doğasında olduğu gibi çok sık değişimlere uğramaya ve gelişmeye açık.

Tabi moda mobilya sektörünü etkileyen tek unsur değil. Teknolojide mobilya sektörünün en büyük etkenlerinden biri. Burda hem ürün ve malzeme teknolojisi, hemde üretim ve lojistik teknolojisini düşünmek mümkün.

Bu kadar çok etkenden etkilenen ve bu kadar büyük bir sektör olmak mobilya sektöründe bir çok büyük oyuncunun olmasını sağlıyor buda kendi doğasından rekabeti doğuruyor. Rekabetle gelen mücadele de aslında tüketicilerin işine yarıyor.

Mobilya sektörü fırsatların çok iyi kovalanması gereken sektörlerden biri çünkü zorunlu tüketim mallarından biri olmasına rağmen mobilya pahalı bir mal. Mobilya sektörü indirimleri diğer sektörlerde olduğu gibi değil daha ziyade dönemsel ve ürün bazlı oluyor. Buna örnek vermemiz gerekirse düğün dönemlerinde ev mobilyaları sektöründeki kampanyaları söylersek çok yanılmış olmayız.

Mobilya sektörü kendi içinde de bir çok sınıfa ayrılıyor. Bunlardan başlıcaları ofis mobilyaları, ev mobilyaları ve genel kullanım alanları için mobilyalar diyebiliriz. Her segment için çok çeşitli firmalar ve fırsatlar var. Bu fırsatları kovalamak başka sektörlere göre biraz daha zor ama sizde indirim pusulası sitemizden bu fırsatları düzenli ve güncel olarak takip edebilirsiniz. 

Mobilya sektörü fırsatlarını yakalamanın en kolay yolu yine internet üzerinden firmaları incelemekten geçiyor. Mobilya sektörü indirimlerinin en iyileri genelde  eticaret sitelerinden sergilenmekte ama tabiki dükkanlara gidip pazarlık yapmak da her zaman iyi bir yöntem.

Sizlerde mobilya satın almayı planlıyorsanız sayfamız indirim pusulasındaki mobilya fırsatları köşesine bir bakın, belki de aklınızdaki mobilya hayalinizdekinden çok daha uygun fiyata orada sizi bekliyor.

İkea, Doğtaş gibi daha birçok mobilya markasının indirim ve kampanyalarının olduğu katalog ve broşürlerini aktüel olarak sitemizde bulabilirsiniz.

Burada, indirimpusulası adresinde tüm marketlerin indirimlerini bulabilirsiniz. Tüm fırsatlardan yararlanabileceğiniz güncel indirim katalogları, broşürleri haftalık ve aylık olarak her zaman takip edip sizlerle paylaşıyor olacağız.