Mopaş

1996’da Türkiye piyasasına giren Mopaş marketlerinin aktüel Mopaş katalog ve Mopaş indirim broşürlerini indirimpusulasından takip edebilirsiniz…

Mopaş İndirim Kataloğu 21-30 Eylül
Mopaş İndirim Kataloğu 9-21 Temmuz
Mopaş İndirim Kataloğu 10-22 Haziran
Mopaş İndirim Kataloğu 16 Haziran’a kadar
Mopaş İndirim Kataloğu 7-17 Mayıs 2021
Mopaş İndirim Kataloğu 3-19 Nisan 2021
Mopaş Katalog Mart Fırsatları 2021
Mopaş Katalog Şubat Fırsatları 2021
Mopaş İndirim Kataloğu Şubat 2021

Market İndirimleri

Özkuruşlar Market İndirim Kataloğu 19-31 Ekim
Çağdaş Market İndirim Kataloğu (18-24 Ekim)
Bim Aktüel Kataloğu 19 Ekim’den İtibaren
Gözde Market İndirim Kataloğu (15-28 Ekim)
A101 Aktüel Kataloğu 16-22 Ekim (HAFTANIN YILDIZLARI)
Bim Aktüel Kataloğu 15 Ekim’den İtibaren

Mopaş

 

Aktüel Mopaş İndirim ve Kampanyaların olduğu Mopaş Katalog üzerine herşeyi sizler için hazırladık.

Aktüel Mopaş indirimleri ve Mopaş Katalog, broşür bilgilerine geçmeden önce Mopaş marketleri hakkında biraz bilgi paylaşalım.

Ticaret hayatına Bayrampaşada ufak marketler ve Rami’de toptancı olarak başlayan MOPAŞ Marketleri, Bu ufak marketleri kapatarak ilk süpermarketini moda’da açarak bu günkü markanın temellerini atmış oldu. 1996 yılında Moda ve Hasanpaşada iki adet marketleri bulunurken mağaza bugünkü ismi olan MOPAŞ ismini aldı.

Mopaş marketler 24 yıllık ticaret hayatlarını geride bırakırken İstanbul ve Kocaeli şehirlerinin en önde gelen süpermarket zincirlerinden biri olmuştur. Toplam 100’ün üzerinde ki şubeleri ile bahsi geçen şehirlerin sektöründe en kuvvetli markalarından biridir.

Aktüel Mopaş İndirim ve kampanyalarını nereden öğrenebiliriz?

Mopaş yaptığı çeşitli indirim ve kampanyalarla kullanıcılarını mutle etmektedir. Haftalık Mopaş indirimli ürünlerini yayınladığı Mopaş kataloğunu ve firmanın kendi Mopaş Online internet sitesinde bulmak mümkündür.

Mopaş’ta Bu Hafta Hangi Ürünler indirimde? İşte Mopaş Katalog ve Mopaş Kampanyaları.

Mopaş İndirimleri her  hafta kendi sitesinden duyurmaktadır. Mopaş indirim kataloğuna düzenli olarak yenilediğimiz ve güncellediğimiz indirimpusulasi internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Mopaş kataloğunda, Mopaş indirim ve Mopaş güncel ürün listeleri bulunmaktadır. Mopaş hafta sonu indirimleri, Mopaş broşüründe bulunduğu gibi indrimpusulasi adresinde sizlere sunulmaktadır. Sizlerde bu sayede Mopaş indirimli ürünlerini takip edebilir ve en iyi Mopaş fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Mopaş kataloğu haftada bir yenilenmektedir ve içinde Mopaş indirimlerinde bu hafta neler var görülebilmektedir. 

Mopaş indirimli ürünler listesi için Mopaş yeni katalog ve Mopaş aktüel dergilerini inceleyebilirsiniz. 

Mopaş İndirim ve aktüel, güncel Mopaş kampanya ve fırsatlarının olduğu Mopaş Katalog her hafta güncel olarak İndirimpusulası’nda.