Onur Market İndirim - onur market katalog - Onur market broşür ve Onur Market İnsert

Onur Market

Türkiye’de ilk defa 1996 yılında açılan Onur Marketlerinin aktüel katalog ve Onur Market indirim broşürlerini buradan takip edebilirsiniz…

Onur Market İndirim Kataloğu 5-17 Ocak 2023
Onur Market İndirim Kataloğu 27 Ekim – 8 Kasım 2022
Onur Market İndirim Kataloğu 3-15 Şubat İstanbul & Trakya Bölge
Onur Market İndirim Kataloğu 3-15 Şubat Bursa Bölge
Onur Market İndirim Kataloğu 16 Aralık – 4 Ocak İstanbul & Trakya Bölge
Onur Market İndirim Kataloğu 16 Aralık – 4 Ocak Bursa Bölge
Onur Market İndirim Kataloğu 2-14 Aralık İstanbul & Trakya Bölge
Onur Market İndirim Kataloğu 2-14 Aralık Bursa Bölge
Onur Market İndirim Kataloğu 28 Ekim – 9 Kasım İstanbul & Trakya Bölge
Onur Market İndirim Kataloğu 14-26 Ekim İstanbul & Trakya Bölge
Onur Market İndirim Kataloğu 9-21 Eylül İstanbul & Trakya Bölge
Onur Market İndirim Kataloğu 9-21 Eylül Bursa Bölge

Market İndirimleri

Özkuruşlar Market İndirim Kataloğu 10-21 Şubat
Çağdaş Market İndirim Kataloğu 11-18 Şubat
Hakmar Aktüel Kataloğu 9 Şubat’tan itibaren
A101 Aktüel Kataloğu 9 Şubat’tan İtibaren (ALDIN ALDIN)
A101 Aktüel Kataloğu 11-17 Şubat (HAFTANIN YILDIZLARI)
Bim Aktüel Kataloğu 10 Şubat’tan İtibaren
Farmasi Şubat Kataloğu (1-28 Şubat)
Bauhaus Şubat Ayı Aktüel Kataloğu
Çağdaş Market İndirim Kataloğu 3-9 Şubat
Özdilek Katalog 2-15 Şubat
Çağrı Market İndirim Kataloğu 4-14 Şubat
Hakmar Aktüel Kataloğu 2 Şubat’tan itibaren

Onur Market

 

Aktüel Onur Market İndirim ve Kampanyaların olduğu Onur Market Katalog ve Onur Market İnsert üzerine herşeyi sizler için hazırladık.

Aktüel Onur Market katalog ve Online Onur Market insert bilgilerine geçmeden önce Onur Market hakkında biraz bilgi paylaşalım.

Onur Market ilk süpermarket mağazasını 1996 yılında İstanbul’da açmıştır.
Bugün Marmara ve Trakya’da Onur markası ile, 70 milyon müşteriye hizmet vermektedir. Toplamda 40 bin metrekareyi aşkın lojistik alanına ulaşmış durumdadır. Kendilerine ait olan Filoport lojistik ağıyla, müşterilerine tarlalarından taze toplanmış olan sebze ve meyveleri maksimum on sekiz saat içerisinde ulaştırmayı hedeflemektedir.
5000’i aşan personel sayısı ile Türkiye istihdamına katkıda bulunmakta ve perakende sektörünün ‘Öncüsü ve Sözcüsü’ olmak hedefinde olan Onur Market, var gücüyle çalışmalarını sürdürmektedir.
Kaliteli hizmet bilinciyle her geçen gün daha iyiye ulaştırmak ve ‘müşteri kalbimizdir’ ilkesini benimsemeyi kendisine vizyon olarak seçmiştir.
Misyon olarak ta, kaliteli ve taze ürünler, mutlu çalışanlar, sürdürülebilir müşteri memnuniyeti, topluma ve çevreye duyarlı sorumluluk anlayışı ile, istikrarlı bir şekilde büyüyerek Türkiye ekonomisine katkı sağlamayı benimsemiştir.

Bu misyon doğrultusunda, amaçlarına ulaşabilmek adına en önemli kaynağın ve değerin ‘insan’ olduğu bilincinde müşteri memnuniyeti, kalite ve her zaman gelişmeyi amaç edinmiştir.
Öncelikle, çalışanların mutlu olmalarına önem verip, firma hedefleri ve stratejilerine uyumlu bir şekilde onları motive ederek, bağlılığı sürekli kılıcı çeşitli uygulamalar geliştirmektedir.
Müşterilerine, ‘Tazelikte, Kalitede, Lezzette, Fiyatta ve Hizmette Onur Sözümüz var.’ diyerek, bu sözlerini yerine getirmek için var gücüyle çalışmaktadır.

 

Aktüel Onur Market İndirimleri nereden öğrenebiliriz?

Haftalık Onur Market aktüel ürünler listelerini her hafta Onur Markette bu hafta başlığında yayınlamakta ve değişik ürün gruplarında indirimli ürünlerini yayınladığı Onur Market kataloğunda ve firmanın kendi Onur Market Online internet sitesinde bulmak mümkündür. Aynı zamanda onur market online alışveriş içinde bu siteden yararlanabilirsiniz.

Onur Markette Bu Hafta Hangi Ürünler Var? İşte Onur Market Katalog ve Onur Market Broşür

Bugün yaptığımız market alışverişleri için tüm kampanyalar büyük önem taşımaktadır. Onur market için Onur Market kampanyaları çok fazla araştırılan ve müşteriler tarafından çokça beklenilen bir katalog diyebiliriz. Ancak güncel kampanyaları takip etmek, her zaman Onur Market indirimlerini takip etmek güç olabiliyor. Bu sebeple sizlere sunacağımız hizmet ile Onur Market güncel kataloglarına ulaşarak, Onur Market indirimli ürünlerine kolayca erişebilirsiniz.
İnceleyeceğiniz kataloglar haftalık olup, Onur Market indirimli ürünleri, Onur Market haftasonu indirimi ve Onur Market güncel fiyatlarını içermektedir.

Aktüel Onur Market indirim kataloğu içinde neler olduğundan haberdar olmak istiyorsunuz İndirimpusulası’nı takip etmeniz yeterli.