Özkuruşlar Katalog - Özkuruşlar İnsert- Özkuruşlar Market Broşür, İndirim ve Kampanyaları

Özkuruşlar

Türkiye’de 2015 yılında çalışmalara başlayan Özkuruşlar Marketlerin aktüel katalog ve Özkuruşlar indirim broşürlerini buradan takip edebilirsiniz…

Özkuruşlar Market İndirim Kataloğu 14-31 Temmuz
Özkuruşlar Market İndirim Kataloğu 2-13 Temmuz
Özkuruşlar Market İndirim Kataloğu 16-30 Haziran
Özkuruşlar Market İndirim Kataloğu 27 Mayıs-11 Haziran
Özkuruşlar Market İndirim Kataloğu 7-20 Mayıs
Özkuruşlar Market İndirim Kataloğu 23 Nisan-4 Mayıs
Özkuruşlar Market İndirim Kataloğu 7-21 Nisan
Özkuruşlar Market İndirim Kataloğu 18-31 Mart
Özkuruşlar Market İndirim Kataloğu 1-14 Mart
Özkuruşlar Market İndirim Kataloğu 12-25 Şubat
Özkuruşlar Market İndirim Kataloğu 29 Ocak – 9 Şubat
Özkuruşlar Market İndirim Kataloğu 8-22 Ocak

Market İndirimleri

Gratis Ağustos Kataloğu (2 Ağustos – 2 Eylül)
Tespo Market İndirim Kataloğu (2-22 Ağustos)
Çağdaş Market İndirim Kataloğu (2-8 Ağustos)
Bim Aktüel Kataloğu 3 Ağustos’tan İtibaren
Üçler Market İndirim Kataloğu 26 Temmuz – 14 Ağustos 2021
Şok Aktüel Katalog 4-10 Ağustos 2021
Sultan Market Insert 1-13 Ağustos 2021
Pekdemir İndirim Kataloğu 30 Temmuz’dan itibaren
Oruç Market İndirim Kataloğu 29 Temmuz-8 Ağustos 2021
Onur Market İndirim Kataloğu 29 Temmuz – 11 Ağustos İstanbul & Trakya Bölge
Onur Market İndirim Kataloğu 29 Temmuz – 11 Ağustos Bursa Bölge
Metro Katalog 29 Temmuz – 11 Ağustos Genel

Özkuruşlar

 

Aktüel  Özkuruşlar Katalog, Özkuruşlar İnsert ve Özkuruşlar Online Broşür

Aktüel Özkuruşlar indirimlerinin olduğu Özkuruşlar Katalog ve Özkuruşlar İnsert bilgilerine geçmeden önce Özkuruşlar Marketleri hakkında biraz bilgi paylaşalım.

Tüketicilerin son dönemlerdeki favori market zincirlerinden olan  Özkuruşlar Market Zinciri bizlerinde gözünden kaçmadı tabi. Özkuruşlar Market İndirimlerini ve Özkuruşlar  fırsatlarını sizlerle buluşturmak için Özkuruşlar Market Kataloğunu güncel olarak yayınlıyoruz.

Özkuruşlar Market Kimdir?

1990 yılının başlarında İstanbul Maltepede kurulan Özkuruşlar Marketler kuruluşundan bu yana hızlı büyümesini ve istikrarlı yapısını koruyan market zincirlerinden biri olarak ve yaptığı özel Özkuruşlar Market fırsatları ile tüketicinin beğenisini çekmeyi ve kendisine ait bir tüketici kitlesi oluşturmayı başarmıştır. 

Kaliteli ürünleri uygun fiyatlar ile tüketiciler ile buluşturan Özkuruşlar Market aynı zamanda sık sık yaptığı Özkuruşlar kampanyaları ile de tüketicinin yüzünü güldürüyor.

Aktüel Özkuruşlar İndirimleri nereden öğrenebiliriz?

Haftalık Aktüel Özkuruşlar indirimleri her hafta Özkuruşlar Market bu hafta kataloğu başlığında yayınlamakta ve değişik ürün gruplarında Özkuruşlar indirimli ürünlerini yayınladığı Özkuruşlar kataloğunda ve firmanın kendi Özkuruşlar Online internet sitesinde bulmak mümkündür. 

İndirim pusulası ekibi olarak en güncel Özkuruşlar Market Kataloğunu sizler için her hafta tam vaktinde yayınlıyoruz. Özkuruşlar Market Broşürü sayesinde sizlerde Özkuruşlar Market Fırsatlarını ve Özkuruşlar Market İndirimlerini kolaylıkla yakalayabilirsiniz. 

Yaklaşık 10 günlük periyotlar ile yayınlanan Özkuruşlar Market Kataloğunu incelemeyi  unutmayın. Bunun için tek yapmanız gereken sitemiz indirimpusulasi adresini ziyaret etek ve kataloglar bölümünden Özkuruşlar Market kataloğunu seçmek.

Ayrıca cep telefonunuzdan izin özkuruşlar yazıp 4350’ye yollarsanız özkuruş kampanyalarından mesaj yoluyla da haberdar olabilirsiniz.

Özkuruşlar Bu Hafta Kataloğu Hangi Ürünler Var? İşte Özkuruşlar Katalog ve Özkuruş Broşür, İnsert Bilgileri

Özkuruşlar Market sektördeki diğer rakiplerinden hiç geri kalmıyor ve müşterilerine çok geniş yelpazeye sahip bir envanter sunuyor. 

Kasap reyonu , Meyve sebze reyonu, Kuruyemiş reyonu, Şarküteri reyonu ve Züccaciye reyonu bu kategorilerden bağzıları. Ama Özkuruşlar Market en çok rakiplerinde pekte gözükmeyen Açık bakliyat reyonu ile fark yaratan firma müşterilerine bu reyondan taze bakliyatın tadını çıkarmasını sağlıyor.

İndirim pusulası ekibi olarak sizler için Özkuruşlar Market Kampanya ve Özkuruşlar Market Broşürlerini düzenli olarak takip ediyor ve Özkuruşlar Market kataloğunu güncel ve kolay ulaşılabilir şekilde sizlerle www.indirimpusulasi.com sitemizde Özkuruşlar Market katalogları ve Özkuruşlar Market kampanyaları bölümünde yayınlıyoruz.

Özkuruşlar İndirimleri ve Aktüel ürünlerin olduğu Özkuruşlar Katalog her hafta güncel olarak İndirimpusulası’nda.