Penti indirim kuponu - penti kampanya - penti fırsat - penti katalog

Penti

Penti markasının aktüel Penti indirim ve Penti kampanyalarını indirimpusulasından takip edebilirsiniz…

Market İndirimleri

Özkuruşlar Market İndirim Kataloğu 10-21 Şubat
Çağdaş Market İndirim Kataloğu 11-18 Şubat
Hakmar Aktüel Kataloğu 9 Şubat’tan itibaren
A101 Aktüel Kataloğu 9 Şubat’tan İtibaren (ALDIN ALDIN)
A101 Aktüel Kataloğu 11-17 Şubat (HAFTANIN YILDIZLARI)
Bim Aktüel Kataloğu 10 Şubat’tan İtibaren
Farmasi Şubat Kataloğu (1-28 Şubat)
Bauhaus Şubat Ayı Aktüel Kataloğu
Çağdaş Market İndirim Kataloğu 3-9 Şubat
Özdilek Katalog 2-15 Şubat
Çağrı Market İndirim Kataloğu 4-14 Şubat
Hakmar Aktüel Kataloğu 2 Şubat’tan itibaren

Penti

 

Aktüel Penti İndirim ve Kampanyaları üzerine herşeyi sizler için hazırladık.

Aktüel Penti indirimleri ve Penti Kupon, Katalog, broşür bilgilerine geçmeden önce Penti markası hakkında biraz bilgi paylaşalım.

Hikayesi 1950 yılında Mois ve Yasef Kariyo kardeşlerin iki ayrı şirket kurması ile başlayan Penti, daha sonra bu iki şirketin birleşmesi ile birlikte yoluna devam etmiştir. 1970 senesinde Öğretmen çorap adı altında devam eden Penti markası, İstanbul’da kurulan ilk üretim tesisiyle birlikte büyümeye yolunda büyük mesafe kat etmiştir. 1980’li yıllardan sonra marka, şehirli kadınların ilgi ve odağı olmak için çok çalışmış ve onların ihtiyaçlarına yönelik araştırmalarda bulunup, üretimini bu yönde pekiştirmiştir ve 1984 yılında marka bugünkü adıyla Penti olmuştur.

Güncel Penti İndirim ve kampanyalarını nereden öğrenebiliriz?

İçgiyim sektörünün liderlerinden Penti yaptığı çeşitli indirim ve kampanyalarla kullanıcılarını mutlu etmektedir. Aylık yaptığı indirim ve kampanyaları ve firmanın kendi Penti Online internet sitesinde bulmak mümkündür.

TAKİPTE KALIN, SEZON SONU Penti İNDİRİMLERİNİ KAÇIRMAYIN.

Yılllar geçtikçe teknolojiyi sıkı takip ederek, kadın, erkek, çocuk çorabı yanı sıra ev giyimi, iç giyim, bikini mayo, plaj giyim gibi üretimler üzerinde profesyonelleşen Penti, 1999’da kurulan mağaza zinciri ile artık kendi üretimi olan Penti ürünlerini raflarında müşterileri ile buluşturuyor. Üretimlerini son teknoloji ile üretip, uluslararası standartlar ile donatan Penti, şu anda uygun fiyatları ile Türkiye’nin en sevilen kadın markası olma özelliğini taşıyor.

Penti Ürünleri Nelerdir?

Penti aynı zamanda 29 farklı ülkede, (İtalya , İngiltere, Çin gibi…) faaliyet göstermekte ve markayı en çok tanınan uluslararası bir marka haline getirmektedir. Üretim alanında çok büyük adımlar atan Penti, 2007 yılında internet sitesini kurmuştur. Kampanyalı Penti ürünlerini, internet sitesi üzerinden uygun fiyatlar ile son tüketicisine ulaştırmayı başarmıştır. Plaj giyiminden, atkı, bere, takı, gibi aksesuarlara, çoraptan spor giyime, ev giyiminden iç giyime kadar kadınların birçok giyim aksesuar talebine yanıt vermektedir.

Penti FIRSATLARI VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERİNİ HER ZAMAN GÜNCEL OLARAK SİTEMİZDEN TAKİP
EDEBİLİRSİNİZ.

Penti bugün özel günlerde, indirim günlerinde, yaz ve kış sezon başlarında, sezona özel Penti indirimleri ve kampanyaları yaparak en uygun fiyatlar ile müşterilerini karşılıyor. Günlük ve haftalık fırsat köşelerinde indirimli Penti ürünlerini satışa sunuyor. Pentide indirimli mayo, bikini, şekillendirici mayo, plaj havlusu, terlik, güneş gözlüğü gibi plaj giyim, dekolte sütyen, emzirme sütyeni, spor sütyen,balenli ve balensiz sütyen, büstiyer, indirimli gelin koleksiyonu, desenli, ince kalın opak külotlu çoraplar, pijama, gecelik, sabahlık gibi bir çok ürünü bulmanız mümkün.

Bu ve birçok indirimli Penti ürünlerine ve Penti kampanyalarından faydalanabilmeniz için sizler için tüm İndirimli Penti ürünlerini takip edip sizlerle, indirimpusulasi adresinden paylaşıyor olacağız. Siz de bu indirimlerden yararlanmak için bizleri sosyal medyamızdan takip edebilir veya sitemizin bildirimlerini açarak anbean haberdar olabilirsiniz.

Keyifli ve indirimli alışverişler dileriz.