Rota Market Katalog - Rota Broşür - Rota Market İndirimleri - Rota İnsert

Rota Market

1979 yılında sektöre giren Rota Marketlerin aktüel katalog ve Rota Market indirim broşürlerini buradan takip edebilirsiniz…

Rota Market İndirim Kataloğu 29 Temmuz-11 Ağustos
Rota Market İndirim Kataloğu 15-28 Temmuz
Rota Market İndirim Kataloğu 1-14 Temmuz
Rota Market İndirim Kataloğu 1-7 Temmuz
Rota Market İndirim Kataloğu 24-30 Haziran
Rota Market İndirim Kataloğu 3-16 Haziran
Rota Market İndirim Kataloğu 27 Mayıs-2 Haziran
Rota Market İndirim Kataloğu 20-26 Mayıs
Rota Market İndirim Kataloğu 6-19 Mayıs

Market İndirimleri

Gratis Ağustos Kataloğu (2 Ağustos – 2 Eylül)
Tespo Market İndirim Kataloğu (2-22 Ağustos)
Çağdaş Market İndirim Kataloğu (2-8 Ağustos)
Bim Aktüel Kataloğu 3 Ağustos’tan İtibaren
Üçler Market İndirim Kataloğu 26 Temmuz – 14 Ağustos 2021
Şok Aktüel Katalog 4-10 Ağustos 2021
Sultan Market Insert 1-13 Ağustos 2021
Pekdemir İndirim Kataloğu 30 Temmuz’dan itibaren
Oruç Market İndirim Kataloğu 29 Temmuz-8 Ağustos 2021
Onur Market İndirim Kataloğu 29 Temmuz – 11 Ağustos İstanbul & Trakya Bölge
Onur Market İndirim Kataloğu 29 Temmuz – 11 Ağustos Bursa Bölge
Metro Katalog 29 Temmuz – 11 Ağustos Genel

Rota Market

 

Güncel Rota Market İndirimlerin ve Kampanyaların olduğu Rota Market Katalog üzerine herşeyi sizler için hazırladık.

Aktüel Rota Market indirimleri ve Rota Market Katalog bilgilerine geçmeden önce Rota Marketleri hakkında biraz bilgi paylaşalım.

Rota Hipermarketleri Türkiye’de 1979 yılından itibaren süpermarket perakende sektöründe hizmet vermektedir. Günümüzde sektöründe öncü, istikrarlı, esnek yapıya sahip ve en başarılı firma olmak adına faaliyetini sürdürmektedir. Müşterilerinin ilk tercihinin Rota Market olması için çeşit, kalite ve değer üçlüsüne önem vermektedir.

Her marketinin kendi bulunduğu bölgede lider olması ve en çok tercih edilmesi vizyonu ile hareket etmektedir.  Ayrıca müşteri memnuniyeti açısından da mükemmel hizmeti mükemmel personel ile mükemmel ürünlerin sunumuyla gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır.

Rota Market Şubeleri Nerelerdedir?

Son yıllarda online mağazacılığın ve internet alışverişinin popüler olması ile birlikte Rota Market’te sanal market sistemine geçerek online olarak sipariş almakta, en hızlı şekilde en kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla müşterilerinin evlerine kadar teslim etmektedir.

İstanbul’da 10’dan fazla Rota Market şubesi ile hizmet vermektedir. Bu şubeler Üsküdar, Sultangazi, Beyoğlu, Esenler, Avcılar, Güngören ve Bağcılar semtlerinde yer almaktadır. Her yıl yeni şubeler açarak hızlı büyümesini sürdürmektedir.

Aktüel Rota Market İndirimleri nereden öğrenebiliriz?

Haftalık ya da aylık aktüel, güncel Rota Market indirimleri, Rota Market bu hafta kataloğu başlığında yayınlamakta ve değişik ürün gruplarında Rota Market indirimli ürünlerini yayınladığı kataloğunda ve firmanın kendi Rota Market Online internet sitesinde bulmak mümkündür. 

Rota Market Bu Hafta Kataloğu Hangi Ürünler Var? İşte Rota Market Katalog ve Rota Market İndirimleri

Rota Market şubelerinde temizlik, manav, şarküteri, gıda, et ve et ürünleri gibi birçok reyon ile yüzlerce çeşit ürünü müşterilerine sunmakta ve rahat, keyifli, kaliteli bir alışveriş deneyimini uygun fiyat ve Rota Market indirimleri ile sunmaktadır.

Sanal market alışverişleriniz de de Rota Market indirim ve Rota Market kampanyalarından kolaylıkla faydalanabilir ve fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Rota Market İndirimleri ve Aktüel Rota Market ürünlerin olduğu Rota Market Broşür ve İnsertt her hafta güncel olarak İndirimpusulası’nda.

Ekibimiz sizler için her marketin ve markanın olduğu gibi Rota Market Kataloglarını ve Rota Market indirimlerini yakından takip ederek, sitemizi sürekli olarak güncel tutmakta ve Rota Market Aktüel Kataloglarını sizler için yayınlamaktadır. Eğer sizde bu kampanyalardan faydalanmak istiyorsanız indirimpusulasi.com sitemizi takipte kalmayı unutmayın.