Seyhanlar katalog - seyhanlar insert - seyhanlar broşür

Seyhanlar Market

1995 yılında çalışmalara başlayan Seyhan Market aktüel katalog ve Seyhan Market indirim broşürlerini buradan takip edebilirsiniz…

Market İndirimleri

Özkuruşlar Market İndirim Kataloğu 19-31 Ekim
Çağdaş Market İndirim Kataloğu (18-24 Ekim)
Bim Aktüel Kataloğu 19 Ekim’den İtibaren
Gözde Market İndirim Kataloğu (15-28 Ekim)
A101 Aktüel Kataloğu 16-22 Ekim (HAFTANIN YILDIZLARI)
Bim Aktüel Kataloğu 15 Ekim’den İtibaren
Seç Market İndirim Kataloğu 13-19 Ekim
A101 Aktüel Kataloğu 14 Ekim’den İtibaren (ALDIN ALDIN)
Üçler Market İndirim Kataloğu 11-23 Ekim 2021
Tedi Aktüel Kataloğu 15-25 Ekim 2021
Şok Aktüel Katalog 13-19 Ekim 2021
Pekdemir İndirim Kataloğu 12-18 Ekim

Seyhanlar Market

 

Aktüel  Seyhanlar Market İndirimlerin ve Kampanyaların olduğu Seyhanlar Katalog üzerine herşeyi sizler için hazırladık.

Aktüel Seyhanlar Broşür ve Seyhanlar Katalog bilgilerine geçmeden önce Seyhanlar Market hakkında biraz bilgi paylaşalım.

25 yıllık perakendecilik sektörü tecrübesi ile Seyhanlar market 1995 yılında ticaret hayatına İstanbul Fikirtepe’de ufak bir dükkan olarak başlamış. Uzun yıllar içerisinde müşteri memnuniyetini kendine hedef belirleyerek çıktığı bu uzun yolculukta Seyhanlar market zinciri büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Bugün 17 mağazayı aşan şube sayısıyla istanbulun çeşitli ilçelerinde müşterilerine en taze ve kaliteli ürünleri en uygun fiyat ve kaliteyle sunan Seyhanlar Market indirim ve kampanyalar ile müşterilerin yüzünü güldürmektedir

Seyhanlar Market Vizyon ve Misyonu Nedir?

Her zaman en iyisi sloganı ile yoluna devam eden firma müşterilerinin yüzü güldüren firma; “Çalışanlarımızla beraber perakendecilik sektöründe sağlam adımlarla ilerlemek” ve “Bizi tercih eden müşterilerimize güler yüzle en iyi ve kaliteli hizmeti sunmak” misyonarı ile kalitesini üst seviyede tutmayı amaçlamaktadır.

Aktüel Seyhanlar İnsert ve Kataloğu Nereden Öğrenebiliriz?

Haftalık ya da Aylık aktüel Seyhanlar indirimleri her hafta Seyhanlar Market bu hafta kataloğu başlığında yayınlamakta ve değişik ürün gruplarında Seyhanlar indirimli ürünlerini yayınladığı Seyhanlar broşür ve kataloğu yanı sıra ve firmanın kendi Seyhanlar Online internet sitesinde bulmak mümkündür. 

Seyhanlar Süper Cuma Kataloğu Hangi Ürünler Var? İşte Seyhanlar Market İndirim ve Kampanyaları

Seyhanlar süper cuma sloganıyla çıkan indirimleri düzenli olarak kendi sitesinden müşterilere sunmaktadır. Seyhanlar katalog ve Seyhanlar broşürüne indirimpusulasi internet sitemizden ulaşabilirsiniz ve sizde alışverişlerinizde bu fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Seyhanlar indirim kataloğunda, Seyhanlar indirim ve Seyhanlar güncel ürün listeleri bulunmaktadır. Seyhanlar hafta sonu indirimleri, Seyhanlar yeni kataloğunda bulunduğu gibi indrimpusulasi  adresinde sizlere sunulmaktadır. Sizlerde bu sayede Seyhanlar güncel kataloğunu takip edebilir ve en iyi fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Seyhanlar kataloğu on günde bir yenilenmektedir ve içinde güncel bilgilerinde var görülebilmektedir. 

Seyhanlar aktüel ve Seyhanlar yeni kataloğu inceleyerek Seyhanlar indirimlerinde bu hafta neler var öğrenebilirsiniz.

Bu içerikleri düzenli olarak size bildirilmesini istiyorsanız web sitemize abone olabilirsiniz. Seyhanlar güncel katalogları her hafta yenilenerek sizlere sunulmaktadır.