Şok Aktüel - Şok bu hafta indirimlerinin olduğu Şok Katalog ve Şok broşür bilgilerinden haberdar olmak için indirimpusulasi'nı takipte kalın

Şok Market

Türkiye’nin heryerinde 7000’i aşan mağaza sayısı bulunan Şok marketlerinin Şok aktüel katalog ve Şok broşür buradan takip edebilirsiniz…

Şok Aktüel Katalog 11-17 Ocak 2023
Şok Aktüel Katalog 14-20 Aralık 2022
Şok Aktüel Katalog 30 Kasım – 6 Aralık 2022
Şok Aktüel Katalog 2-8 Kasım 2022
Şok Aktüel Katalog 26 Ekim – 1 Kasım 2022
Şok Aktüel Katalog 19-25 Ekim 2022
Şok Aktüel Katalog 5-11 Ekim 2022
Şok İndirim Kataloğu 18-24 Mayıs 2022
Şok Aktüel Katalog 27 Nisan – 3 Mayıs 2022
Şok Aktüel Katalog 13-19 Nisan 2022
Şok Aktüel Katalog 6-12 Nisan 2022
Şok Aktüel Katalog 12-18 Ocak 2022

Market İndirimleri

Özkuruşlar Market İndirim Kataloğu 10-21 Şubat
Çağdaş Market İndirim Kataloğu 11-18 Şubat
Hakmar Aktüel Kataloğu 9 Şubat’tan itibaren
A101 Aktüel Kataloğu 9 Şubat’tan İtibaren (ALDIN ALDIN)
A101 Aktüel Kataloğu 11-17 Şubat (HAFTANIN YILDIZLARI)
Bim Aktüel Kataloğu 10 Şubat’tan İtibaren
Farmasi Şubat Kataloğu (1-28 Şubat)
Bauhaus Şubat Ayı Aktüel Kataloğu
Çağdaş Market İndirim Kataloğu 3-9 Şubat
Özdilek Katalog 2-15 Şubat
Çağrı Market İndirim Kataloğu 4-14 Şubat
Hakmar Aktüel Kataloğu 2 Şubat’tan itibaren

Şok Market

Şok İndirim

Şok indirim ve Şok Market indirim kataloğu bilgilerine geçmeden önce Şok Market hakkında biraz bilgi paylaşalım. Şok Marketler, Türkiye’nin her ilinde yedibini aşan mağaza sayısı, dağıtım merkezi bulunan ve 25.000’i aşa çalışan sayısıyla, müşterilerinin her türlü günlük alışveriş ihtiyacına karşılık vermekte ve gün be gün gücüne güç katarak gelmektedir.“Şok Ucuz” sloganı herkez tarafından iyi bilinen Şok indirimleri ve Şok Katalog kampanyaları ile sektörün gözde kurumlarındandır.
Şok Market indirim günleri zamanı geldiği zaman paylaşılan kataloglarda Şok indirimli ürünler ve çeşitlerini bulabilirsiniz.

Şok Aktüel

Şok aktüel adı altında paylaşılan katalog ve broşürlerde o hafta ve ya dönemdeki tüm indirim ve fırsatları bulabilirsiniz. İndirimpusulası ekibi olarak sizlere güncel tüm Şok aktüel fırsatları buluşturmaya devam ediyoruz.
Ülkemizin dört bir köşesinde marketlerinden gönül rahatlığıyla alışveriş yapabileceğiniz Şok marketleri, güvenilir, her tür ürün yelpazesine sahip, her türlü ihtiyaca karşılık verebilecek kapasitede olan en bilinen süpermarket zincirlerinin arasında yer almaktadır. Verdiği hizmet, değer ve kalite çalışmalarını her profilden insana yönelik yapmakta ve başarısını her yıl arttırmaktadır.

Şok Aktüel Ürünler

Şok aktüel ürünler indirim dönemi içinde paylaşılmış olana Şok aktüel ürünler kataloğu ve broşüründeki indirimli ürünlerdir. Güncel ve aktüel Şok fırsatları ve kampanyalarını paylaşımı yapıldığı gibi sitemizden bulabilirsiniz.

Şok Bu Hafta

Şok bu hafta ve ya Şok Market Bu hafta giren indirim ve ya kampanyalar Şokta bu hafta sloganıyla, haftasonu girecek olan indirimler için Şok haftasonu ve de gelecek hafta olacak fırsatlar içinde Şok gelecek hafta sloganıyla Şok haftanın indirimleri katalog, broşür ve ya insert şeklinde paylaşılmaktadır.
Kişisel bakım ve temizlik ürünlerinde, gıda ürünlerinde ve günlük evimize yaptığımız alışverişlerde en çok tercih edilen markalardan biri olan Şok marketleri, tüketicinin hafızasında yer etmiş bir çok markaya da liderlik etmektedir.

 

Şok Market Katalog

Şok Market Katalog ve broşürleri sayesinde temel gıdadan elektroniğe, kahvaltılıklardan deterjan ve temizlik ürünlerine kadar birçok üründe indirim ve fırsat yakalayabilirsiniz.
Türkiye’de ucuzluk anlayışını ilk oluşturan marketlerden olan Şok Market kendi sektöründeki ve Türkiye genelindeki firmalara örnek teşkil etmektedir.

 

Şok Market Aktüel Katalog

Şok aktüel katalog ve ya Şok aktüel kataloğu içerisindeki indirimlerde neler olduğundan haberdar olmak istiyorsunuz İndirimpusulası’nı takip etmeniz yeterli. Geniş ürün gamına sahip olan Şok marketleri, bugün tüketicilerine ülke genelinde en iyi, ekonomik fiyatları getirmektedir.

Şok Market Kampanya

Şok market kampanya bazında da başarılı bir markettir. Gerek online sitesinde gerekse türkiyenin birçok yerinde bulunan mağazalarında yaptıkları Şok market kampanyaları sayesinde kullanıcıları mutlu etmektedir. Şok kampanyalı ürünler arasında Şok TV kampanyasıŞok televizyon kampanyası ve ya Şok cep telefonu kampanyası gibi önemli fırsatlar vermektedirler.

Şok Broşür

Şok broşür bilgilerinden önce firma ile birkaç bilgi daha paylaşalım .Şok firması büyümeye ve gelişmeye devam ederken rakipleri ile kıyasıya bir rekabete devam etmektedir. Günümüzün rekabet şartlarına ayak uyduran firma özellikle Şok market broşür ile paylaştığı Şok broşür bu hafta adı altında bulunan indirimli elektronik ürünleri online olarak müşterilerine ulaştırarak eticaret konusunda da rekabetçi yönünü göstermektedir. Gitgide elektronik ortamda alışverişin geliştiği ve tüketici alışkanlığı olduğu bu dönemlerde Şok broşürü ya bizden aktüel olarak takip edebilirsiniz ya da internet üzerinden de ulaşmak mümkündür.

Şok Fiyatları

Şok indirim fiyatlar ve fırsatlar politikası ile ilerleyen bir market. Belli periyotlarla her türlü alan ve ürün için indirim ve kampanya uygulamaktadır. Televizyondan kulaklığa, sineklikten cep telefonuna, kurbanlıktan klavyesine birçok farklı çeşit ürün ve ürün gruplarının fiyatlarında indirim bulabilirsiniz.

Şok Televizyon Fiyatları

Televizyon fiyatlarının pahalı olduğu bu dönemlerde her türlü indirimli fiyat kullanıcılar için önemlidir. Şok Market, bazı televizyon markalarına belirli dönemler indirim uygular. Şok televizyon kampanyası sloganıyla televizyon fiyatlarında yaptıkları indirimler ile kullanıcılarına büyük tasarruf ettirmektedirler.

Şok Bilgisayar ve ya Şok Tablet

Elektronik fiyatlarının pahalı olduğu bu zaman diliminde Şok Market, çeşit çeşit bilgisayar ve tablet markalarına belirli dönemlerde indirim uygular. Şok bilgisayar ve ya tablet kampanyası sloganıyla çeşitli elektronik fiyatlarında yaptıkları indirimler ile kullanıcılarına büyük tasarruf ettirmektedirler.
Yanı sıra airpodshafıza kartı – şok klavyeuydu alıcısıŞok yazıcımikrodalgaakıllı bileklik gibi birçok farklı elektronik ürünü de uygun ve indirimli fiyata bulabilirsiniz.

Şok İnsert

Şok İnsert içinde ürün indirimleri geniş ürün çeşitlerine sahip olan süper marketlerde, ürünler arası dengeyi sağlayabilmek, stok kontrolünü sağlayabilmek için dönemsel olarak gerçekleştirilir. İşte tam bu fırsatlardan yararlanabilmek için sizlerle her hafta düzenli olarak Şok insertlerini paylaşıyor, hizmetinize sunuyor olacağız.

Şok marketlerde ayrıca yumuşatıcı, derin dondurucu, finish, kart, oto teyp, Şok ayakkabı, Şok kitaplık gibi daha birçok ürün grubu uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Şok Market Cep Telefonu Fiyatları

Televizyon gibi cep telefon fiyatlarının pahalı olduğu bu dönemlerde her türlü indirimli fiyat kullanıcılar için önemlidir. Şok, başta vestel, toshiba, samsung gibi bir çok cep telefonu markasında belirli dönemlerde indirim uygular. Şok cep telefonu kampanyası sloganıyla cep telefonu fiyatlarında yaptıkları indirimler ile kullanıcılarına büyük tasarruf ettirmektedirler.

Şok Kurbanlık Fiyatları

Şok market özellikle ramazan dönemlerinde kullanıcıları için oluşturdukları Şok ramazan paketi ile birçok ürünü tek bir paket altında indirimli bir fiyatla buluşturmaktadır. Ayrıca Şok kurbanlık adı altında yine isteğe göre farklı ürün ve çeşitliliği bu dönemde bulabilme şansınız vardır. Ramazan dönemi boyunca Şok kurbanlık fiyatlarını indirimpusulasından takip edebilirsiniz.

Şok Market Online Alışveriş

Şok Online Alışveriş dünyasına giren bir markettir. Kampanya ve indirim denince akla ilk gelen firmalardandır. Cepte Şok sloganıyla Haftalık Şok Market aktüel ürünler listelerini firmanın kendi Şok Market Online internet sitesinde bulmak mümkündür. Sadece gıda konusunda değil aynı zamanda elektronik ürünler konusunda da takip edilen ve özel Şok kampanyaları ile müşterilerin yüzünü güldüren bir yapıdadır.

Şok Bugün

Şokta bugün  hangi indirimler veya kampanyalar girdiğini merak mı ediyorsunuz. Şok market alışveriş yapmak ve de ayrıca diğer tüm süpermarket indirimleri, kampanyaları, kupon bilgilerini aktüel ve güncel şekilde burdan takip edebilirsiniz. Sizde indirimpusulasını takip edin kazanın.

Şok Market Markaları

Şok Market, kendine ait birçok alt markaları ile kullanıcılarına uygun fiyat ve kaliteli ürün sunmaya çalışmaktadır. Bu anlamada her kategoride oluşturduğu alt markaları kullanıcılarına ulaştırmaktadır.
Şok marketler, Amigo, Mintax, Piyale, Evin, Mis gibi aktüel ürünlere önderlik edip ekonominin içersinde yer almasını sağlamış ve evlerimize uygun fiyatlarla ulaşmasına yardımcı olmuştur.

Şok Aktüel Katalog, Broşür ve İnsert içinde neler olduğundan haberdar olmak istiyorsunuz İndirimpusulası’nı takip etmeniz yeterli.