Hakmar Aktüel Kataloğu 2-8 Haziran
Carrefour İndirim Kataloğu 2-15 Haziran
Altun Market İndirim Kataloğu 27-31 Mayıs
Anpa Gross Aktüel Kataloğu 26 Mayıs – 19 Haziran
Carrefour İndirim Kataloğu 18 Mayıs – 1 Haziran
Hakmar Aktüel Kataloğu 21-23 Mayıs
Happy Center İndirim Karaloğu 11-22 Mayıs 2022
Şok İndirim Kataloğu 18-24 Mayıs 2022
Metro İndirim Kataloğu 12-25 Mayıs 2022
Şok Aktüel Katalog 27 Nisan – 3 Mayıs 2022
Metro Katalog 21 Nisan – 11 Mayıs 2022 Genel
Şehzade Market İndirim Kataloğu 20 Nisan – 10 Mayıs

Market Katalogları

Market İndirimleri

Watsons İndirim Kataloğu 6 Haziran – 17 Temmuz
Hakmar Aktüel Kataloğu 2-8 Haziran
Carrefour İndirim Kataloğu 2-15 Haziran
Bauhaus Haziran Ayı Aktüel Kataloğu
Altun Market İndirim Kataloğu 27-31 Mayıs
Anpa Gross Aktüel Kataloğu 26 Mayıs – 19 Haziran
Watsons İndirim Kataloğu 9 Mayıs – 5 Haziran
Carrefour İndirim Kataloğu 18 Mayıs – 1 Haziran
Hakmar Aktüel Kataloğu 21-23 Mayıs
Tekzen İndirim Kataloğu Mayıs 2022

Süpermarket

EV EKONOMİSİNE EN BÜYÜK KATKIYI SÜPERMARKET İNDİRİMLERİ ve SÜPERMARKET FIRSATLARINI TAKİP EDEREK YAPABİLİRSİNİZ.

Eski mahalle bakkallarının yerini süpermarketlerin aldığı bu günlerde artık süpermarketlerde dev mağaza zincirlerine dönüşüyor. Süpermarketler artık sadece gıda alışverişimizi yaptığımız yerler olmaktan çıktılar. Çeşitli ürünler üzerinde yapılan süpermarket kampanyaları tüketicilerin süpermarket broşürlerini düzenli olarak takip edilmesini gerekiyor.

AKTÜEL SÜPERMARKET İNDİRİMLERİNİ TAKİP ETMEK NEDEN ÖNEMLİ?

Süpermarketler her geçen gün hayatımızın daha büyük bir kısmını kapsarken sektördeki rekabette her geçen gün artmakta. Artık en taze ve kaliteli ürünleri raflarına dizmek başarılı olmak için yeterli değil. Bunu çok iyi bilen firmalarda envanterlerini genişletmekte ve özel süpermarket kampanyaları ile müşterileri kendi mağazalarına çekmek için yarışmaktalar.

Aktüel süpermarket indirimlerinin olduğu Süpermarket kataloglarını firmalar haftalık olarak çıkartmakta bu kataloglarda yeni ürünlerini sergileyen firmalar bu broşürlerde ayrıca özel süpermarket kampanyalarını da müşterilerine sunuyorlar.

İNDİRİMPUSULASI ADRESİMİZDEN SİZLER İÇİN DÜZENLİ OLARAK HANGİ SÜPERMARKET BROŞÜRLERİNİ PAYLAŞIYORUZ.

Süpermarket sektörü büyüdükçe dev markalarda hem ülkemizde oluşmakta hemde dünya dev markalarının ülkemizdeki piyasaya olan ilgisi armakta bunlara en güzel örnek Migros, Metro, A101, Şok, BİM, Carrefour, Mopaş, Kipa bunlara sadece bir kaç tane örnek. Bu ve bunlar gibi markalar sektörde üstünlük için kıyasıya rekabet etmekte ve her biri daha çok müşteri çekebilmek için değişik zamanlarda çeşitli süpermarket kampanyalarını müşterilerine sunmaktalar. Marka sayısındaki çokluk süpermarket indirimlerinin takibini de zorlaştırmakta. Tüm bu markaların katalog ve broşürlerini süpermarket kategeorimizde bulabilirsiniz.

SİZLER İÇİN İNDİRİMPUSULASI’NDA SÜPERMARKET İNDİRİMLERİNİ VE SÜPERMARKET KAMPANYALARINI DÜZENLİ OLARAK TAKİP EDİYOR VE SİZLERE SUNUYORUZ.

Günümüzde alışverişin en yoğun yapıldığı yer internet. Süpermarketlerde bu gelişime ayak uydurmuş durumda mevcut süpermarketler burada satışa başlamasının yanı sıra sadece internet üzerinden satış yapan Getir, Banabi, Pttavm gibi markalar kendilerine ait mağazaları olmasa da açtıkları eticaret siteleri ve uygulamalarla müşterilere hizmet vermekteler. Bu e-ticaret mağazaları süpermarket sektöründe yer alabilmek için çok çeşitli süpermarket kampanyalarını da uygulamaktalar.