Arçelik Kampanyaları(Ekim Ayı)
Media Markt İndirim Kampanyaları (Eylül)
Media Markt İndirim Kampanyaları (Ağustos)
Vatan Bilgisayar İndirim ve Kampanyaları Temmuz 2021
Arçelik Kampanyaları(Temmuz Ayı)
Media Markt İndirim Kampanyaları (30 Haziran-4 Temmuz)
Teknosa Haziran Ayı İndirimleri
Arçelik Kampanyaları(Haziran Ayı)
Media Markt İndirim Kampanyaları (1-3 Haziran)
Media Markt İndirim Kampanyaları (10-16 Mayıs)
Teknosa Mayıs Ayı İndirimleri
Vatan Bilgisayar İndirim ve Kampanyaları Mayıs 2021

Teknoloji Marketleri

Market Katalogları

Market İndirimleri

Özkuruşlar Market İndirim Kataloğu 19-31 Ekim
Çağdaş Market İndirim Kataloğu (18-24 Ekim)
Bim Aktüel Kataloğu 19 Ekim’den İtibaren
Gözde Market İndirim Kataloğu (15-28 Ekim)
A101 Aktüel Kataloğu 16-22 Ekim (HAFTANIN YILDIZLARI)
Bim Aktüel Kataloğu 15 Ekim’den İtibaren
Seç Market İndirim Kataloğu 13-19 Ekim
A101 Aktüel Kataloğu 14 Ekim’den İtibaren (ALDIN ALDIN)
Üçler Market İndirim Kataloğu 11-23 Ekim 2021
Tedi Aktüel Kataloğu 15-25 Ekim 2021

Teknoloji Marketleri

Dünyanın belkide en hızlı ilerleyen sektörü olan teknoloji sektörü her an gelişmeye devam eden yeni buluş ve sistemlerle büyüyen ve aslında doğasında gelişme olan bir sektördür.

Satış ve pazarlama konusunda da bu gelişmeyi gösteren ve yeni çıkan pazar ve pazarlama tekniklerini en yakından takip eden sektörün teknoloji sektörü olduğunu söylesek yanılmış olmayız. Büyük elektronik marketlerden, Butik dükkanlara, Dev markaların satış mağazalarından, Her türlü markette teknoloji ürünleri almak mümkün. Tabi bu çeşitlilikte beraberinde rekabeti getiriyor. 

Teknolojik alışveriş deyince rekabetin belkide en sıkı olduğu mecra e-ticaret. İnternet mağazaları teknolojik ürünler ile dolup taşıyor. Bu mağazalarında birbirinden en kolay ayıran şey teknoloji kampanyaları. Teknoloji indirimleri belkide başka her tüketim malından daha çok takip ediliyor. Bunun başlıca sebebi tüketici kitlesinin daha genç ve bilinçli olması. Teknoloji fırsatları tüketicisi tarafından düzenli olarak takip edilir durumda.Bu durum tabiki teknoloji firmalarının indirimleri konusunda diğer sektörlere göre daha dikkatli olmaya zorluyor.

Teknoloji firmalarının kendi fırsat ve indirimlerinin yanı sıra ayrıca Trendyol.com, Hepsiburada.com, n11.com gibi dev e-ticaret portalları da kendi teknoloji kampanyalarını düzenleyerek tüketici kitlesini ellerinde tutmak için hem birbirleri ile hemde sektördeki rakipleri ile yarışıyorlar. Teknoloji fırsatlarını kaçırmak istemeyen sizlerde indirimpusulası adresimizden güncel olarak yayınladığımız kampanya listelerinden faydalanabilirsiniz.

Tabi teknoloji sadece e-ticaret yoluyla satılmıyor. Dev mağazalarda teknoloji firmaları sunum anlamında bir birleriyle yarışmasının yanı sıra A101, Bim, Şok gibi indirim marketleri de belli segmente ürünler konusunda rekabetçi kampanyaları ile müşterilerin yüzünü güldüren kampanyalara imza atıyorlar. 

Teknoloji deyince akla birçok sınıfta ürün gelebiliyor Mutfak ürünleri, Akıllı cihazlar, Sağlık ürünleri, Bebek ve anne bakım ürünleri, Elektrikli ev aletleri, Tv ve ses sistemleri ve bunun gibi bir çok kategori daha saymak mümkün. Ürün sayısı bu kadar çok kategori ve adette olunca firmalarda teknoloji indirimleri konusunda kimi zaman uzmanlaşma yoluna giderken, aynı zamanda belli müşteri gruplarına hitap eden E-Bebek gibi firmalar kendi segmentlerindeki teknolojik ürünler konusundaki kampanyalarda rakiplerinin önüne geçebiliyorlar bu da teknoloji ürünleri konusunda fırsatları takip etmeyi zorlaştırabilir. Bu gibi durumlardan etkilenmemek için sizlerde tüm teknoloji fırsatlarını bir arada görebileceğiniz indir pusulası adresimizden faydalanabilirsiniz.