Media Markt İndirim Kampanyaları (Ekim)
Arçelik Kampanyaları(Haziran Ayı)
Arçelik Kampanyaları(Şubat Ayı)
Teknosa Ocak Ayı İndirimleri
Arçelik Kampanyaları(Aralık Ayı)
Vatan Bilgisayar İndirim ve Kampanyaları Kasım 2021
Evkur İndirim ve Kampanyaları Kasım 2021
Media Markt İndirim Kampanyaları (Kasım)
Arçelik Kampanyaları(Ekim Ayı)
Media Markt İndirim Kampanyaları (Eylül)
Media Markt İndirim Kampanyaları (Ağustos)
Vatan Bilgisayar İndirim ve Kampanyaları Temmuz 2021

Teknoloji Marketleri

Market İndirimleri

Özkuruşlar Market İndirim Kataloğu 10-21 Şubat
Çağdaş Market İndirim Kataloğu 11-18 Şubat
Hakmar Aktüel Kataloğu 9 Şubat’tan itibaren
A101 Aktüel Kataloğu 9 Şubat’tan İtibaren (ALDIN ALDIN)
A101 Aktüel Kataloğu 11-17 Şubat (HAFTANIN YILDIZLARI)
Bim Aktüel Kataloğu 10 Şubat’tan İtibaren
Farmasi Şubat Kataloğu (1-28 Şubat)
Bauhaus Şubat Ayı Aktüel Kataloğu
Çağdaş Market İndirim Kataloğu 3-9 Şubat
Özdilek Katalog 2-15 Şubat

Teknoloji Marketleri

Dünyanın belkide en hızlı ilerleyen sektörü olan teknoloji sektörü her an gelişmeye devam eden yeni buluş ve sistemlerle büyüyen ve aslında doğasında gelişme olan bir sektördür.

Satış ve pazarlama konusunda da bu gelişmeyi gösteren ve yeni çıkan pazar ve pazarlama tekniklerini en yakından takip eden sektörün teknoloji sektörü olduğunu söylesek yanılmış olmayız. Büyük elektronik marketlerden, Butik dükkanlara, Dev markaların satış mağazalarından, Her türlü markette teknoloji ürünleri almak mümkün. Tabi bu çeşitlilikte beraberinde rekabeti getiriyor. 

Teknolojik alışveriş deyince rekabetin belkide en sıkı olduğu mecra e-ticaret. İnternet mağazaları teknolojik ürünler ile dolup taşıyor. Bu mağazalarında birbirinden en kolay ayıran şey teknoloji kampanyaları. Teknoloji indirimleri belkide başka her tüketim malından daha çok takip ediliyor. Bunun başlıca sebebi tüketici kitlesinin daha genç ve bilinçli olması. Teknoloji fırsatları tüketicisi tarafından düzenli olarak takip edilir durumda.Bu durum tabiki teknoloji firmalarının indirimleri konusunda diğer sektörlere göre daha dikkatli olmaya zorluyor.

Teknoloji firmalarının kendi fırsat ve indirimlerinin yanı sıra ayrıca Trendyol.com, Hepsiburada.com, n11.com gibi dev e-ticaret portalları da kendi teknoloji kampanyalarını düzenleyerek tüketici kitlesini ellerinde tutmak için hem birbirleri ile hemde sektördeki rakipleri ile yarışıyorlar. Teknoloji fırsatlarını kaçırmak istemeyen sizlerde indirimpusulası adresimizden güncel olarak yayınladığımız kampanya listelerinden faydalanabilirsiniz.

Tabi teknoloji sadece e-ticaret yoluyla satılmıyor. Dev mağazalarda teknoloji firmaları sunum anlamında bir birleriyle yarışmasının yanı sıra A101, Bim, Şok gibi indirim marketleri de belli segmente ürünler konusunda rekabetçi kampanyaları ile müşterilerin yüzünü güldüren kampanyalara imza atıyorlar. 

Teknoloji deyince akla birçok sınıfta ürün gelebiliyor Mutfak ürünleri, Akıllı cihazlar, Sağlık ürünleri, Bebek ve anne bakım ürünleri, Elektrikli ev aletleri, Tv ve ses sistemleri ve bunun gibi bir çok kategori daha saymak mümkün. Ürün sayısı bu kadar çok kategori ve adette olunca firmalarda teknoloji indirimleri konusunda kimi zaman uzmanlaşma yoluna giderken, aynı zamanda belli müşteri gruplarına hitap eden E-Bebek gibi firmalar kendi segmentlerindeki teknolojik ürünler konusundaki kampanyalarda rakiplerinin önüne geçebiliyorlar bu da teknoloji ürünleri konusunda fırsatları takip etmeyi zorlaştırabilir. Bu gibi durumlardan etkilenmemek için sizlerde tüm teknoloji fırsatlarını bir arada görebileceğiniz indir pusulası adresimizden faydalanabilirsiniz.