Teknosa İndirim - teknosa kataloğu - teknosa kampanya

Teknosa

2000 yılında Türkiye’de 5 mağaza sektöre giren Teknosa’nın  katalog ve Teknosa indirim broşürlerini buradan takip edebilirsiniz…

Teknosa Ocak Ayı İndirimleri
Teknosa Haziran Ayı İndirimleri
Teknosa Mayıs Ayı İndirimleri
Teknosa Nisan Ayı İndirimleri
Teknosa Mart Ayı İndirimleri
Teknosa Mart Ayı İndirimleri
Teknosa Şubat Ayı İndirimleri
Teknosa Ocak Ayı İndirimleri
Teknosa Aralık Ayı İndirimleri

Market İndirimleri

Tespo Market İndirim Kataloğu (23 Ocak-12 Şubat)
Seç Market İndirim Kataloğu 25-31 Ocak
Hakmar Aktüel Kataloğu 26 Ocak’tan itibaren
A101 Aktüel Kataloğu 26 Ocak’tan İtibaren (ALDIN ALDIN)
A101 Aktüel Kataloğu 28 Ocak-3 Şubat (HAFTANIN YILDIZLARI)
Bim Aktüel Kataloğu 27 Ocak’tan İtibaren
Çağdaş Market İndirim Kataloğu 13-19 Ocak
A101 Aktüel Kataloğu 14-20 Ocak (HAFTANIN YILDIZLARI)
Seç Market İndirim Kataloğu 11-17 Ocak
Biçen Market İndirim Kataloğu 10-23 Ocak
Anpa Gross Aktüel Kataloğu 14-22 Ocak
Bim Aktüel Kataloğu 13 Ocak’tan İtibaren

Teknosa

Aktüel Teknosa İndirim ve Kampanyaların olduğu Teknosa Katalog bilgilerini sizler için derledik.

Aktüel Teknosa indirimleri ve Teknosa Katalog bilgilerine gelmeden Teknosa hakkında biraz bilgi verelim.

Türkiye’de 2000 yılında 5 mağaza ile açılmış olan Teknosa, Sabancı Holding A.Ş. bünyesinde bulunmaktadır. Günümüzde Türkiye’de 70 ilde, 300’ü aşkın mağaza sayısıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Çok kısa bir zaman içerisinde, çok hızlı ve istikrarlı bir büyüme sağlamıştır. Teknosa’da tüketiciler, teknoloji alanında aradıkları her ürünü bulabilecek durumdadır. Yüzlerce uluslararası markanın, binleri aşan ürün sayısı ile müşterilerine hem mağazalarında hem de online olarak satış yaptığı internet sitesi üzerinden hizmet sunmaktadır. Mağazalarının toplamında yaklaşık
100.000 m2’nin üzerinde satış alanına sahiptir. Teknosa Extra ve Exxtra ile de daha da büyük alanlara sahip mağazalarında sınırsız alışveriş keyfini tüketicilere sunmaktadır.
Teknosa, Türkiye’de ki ilk ve en yaygın teknoloji perakendecisidir. Bu sorumlulukla, işgücü yetiştirmeye çok önem vermektedir. Teknoloji perakendeciliği alanında kariyer yapmak isteyen gençlere imkan sağlamakta, onları eğitmekte ve artmakta olan nitelikli işgücü ihtiyacını
karşılamaktadır.

Teknosa Akademi nedir, Teknosa Vizyonu nelerdir ?

Bünyesinde bulundurduğu ‘Teknosa Akademi’ ile, çalışanlara bu sektördeki tüm yeniliklerin aktarılması ve kişilerin kendilerini geliştirmeleri amaçlanmaktadır. ‘Teknosa Akademi’ de ki eğitimler sonucunda, katılımcılara yönetim, kişisel ve mesleki gelişimler konularında destek verilmektedir.
Teknosa, insanların sosyal ve kültürel yaşamlarına katkıda bulunmak ve teknoloji anlamında daha bilinçli nesiller yetiştirmek hususunda; sanat, bilim, eğitim ve teknoloji alanlarında ki birçok projeyi desteklemektedir.
Vizyon olarak, ‘Fark Yaratan’ ve ‘Yenilikçi’ kaliteli ürün ve hizmetleriyle hizmet verdiği bölgelerde sahip olduğu liderliği sürdürmek amacındadır.
Misyon olarak ta, yaygın satış kanalları ile sunduğu kaliteli ve zengin ürün ve hizmetleriyle müşterilerinin her daim yanında olmak amacındadır.
Müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan Teknosa, tedarikçileri ile olan ilişkilerini sürekli geliştiren, çalışanlarının gelişimlerine önem veren, yeniliklere açık olan, teknolojiyi yakından takip eden ve öncü olan bir firmadır.

Teknosa İndirim Günleri ve Kampanyaları Ne zaman merak mı ediyorsunuz.

Teknosa, teknolojik ürünlerde yaptığı indirimlerle kullanıcılarına ulaşmaktadır. 

Teknosa, mağazalarının yanı sıra online olarakta web sitesi üzerinden satış yapmaktadır. Biz indirimpusulasi olarak sizler için bu indirim
zamanlarını ve Teknosa kampanyalarını yakından takip etmekteyiz ve sitemizi düzenli olarak güncellemekteyiz.

Ayrıca Teknosa katalog ve Teknosa broşürlerine de web sitemiz üzerinden kolaylıkla erişebilirsiniz. Teknosa kataloğunu ayrıca kendi websiteleri Teknosa Online‘dan bulabilirsiniz.

Teknosa İndirim ve Aktüel Teknosa Kampanyalarının olduğu Teknosa Kataloğu çıktığı gün güncel olarak İndirimpusulası’nda.

Belli periyotlarla piyasa çıkan Teknosa indirimlerinin bulunduğu Teknosa kataloğu ve ya broşörünü düzenli olarak güncellenen sitemizden bulabilirsiniz. İndirim, kampanya ve fırsatları duyan ilk siz olun.