Tekzen Katalog - Tekzen İndirim - Tekzen Kampanya

Tekzen

1995 yılında Alman-Türk ortak girişimi olanYapıMarket markası Tekzen marketlerinin Tekzen katalog ve Tekzen indirim broşürlerini buradan takip edebilirsiniz…

Tekzen İndirim Kataloğu 1-31 Temmuz 2021
Tekzen İndirim Kataloğu 1-30 Haziran 2021
Tekzen İndirim Kataloğu 1-31 Mayıs 2021
Tekzen İndirim Kataloğu 1-30 Nisan 2021
Tekzen İndirim Kataloğu 1-31 Mart 2021
Tekzen İndirim Kataloğu 1-28 Şubat 2021

Market İndirimleri

Gratis Ağustos Kataloğu (2 Ağustos – 2 Eylül)
Tespo Market İndirim Kataloğu (2-22 Ağustos)
Çağdaş Market İndirim Kataloğu (2-8 Ağustos)
Bim Aktüel Kataloğu 3 Ağustos’tan İtibaren
Üçler Market İndirim Kataloğu 26 Temmuz – 14 Ağustos 2021
Şok Aktüel Katalog 4-10 Ağustos 2021
Sultan Market Insert 1-13 Ağustos 2021
Pekdemir İndirim Kataloğu 30 Temmuz’dan itibaren
Oruç Market İndirim Kataloğu 29 Temmuz-8 Ağustos 2021
Onur Market İndirim Kataloğu 29 Temmuz – 11 Ağustos İstanbul & Trakya Bölge
Onur Market İndirim Kataloğu 29 Temmuz – 11 Ağustos Bursa Bölge
Metro Katalog 29 Temmuz – 11 Ağustos Genel

Tekzen Katalog

 

Aktüel Tekzen İndirim ve Kampanyaların olduğu Tekzen Ürün Kataloğu üzerine herşeyi sizler için hazırladık.

Aktüel Tekzen indirimleri ve Tekzen ürün kataloğu bilgilerine başlamadan önce sizlerle Tekzen Yapı marketi hakkında bilgi paylaşalım.

1995 yılında Alman-Türk ortak girişimi olarak başlayan firma 1998 yılında Alman ortağın sistem çıkmasıyla %100 Türk sermayesiyle ve Tekzen ismiyle yoluna devam etmiş ve bugün bildiğimiz sektörün devlerinden birine dönüşmüştür.

Yapı marketi sektörünün en bilinen firmalarından biri olan Tekzen sektörün lokomotiv firmalarından biri olarak boy göstermekte ve bu sektörün rekabetçi yapısıyla Özel Tekzen indirim ve kampanyalarla baş etmektedir. Yeni ürün ve Özel Tekzen kampanyalarını kendine ait Tekzen kataloğunda müşterilerine sunan firma çok geniş ürün yelpazesi ve yaygın bayi ağı sayesinde sektörün güvenilir ve bilinen markaların ındır. 

Aktüel  Tekzen Ürün Kataloğuna nereden ulaşabiliriz?

Tekzen, yapı market firmalarında önde gelen firmalarından biridir. Haftalık çıkardıkları aktüel Tekzen ürün kataloğunda değişik ürün gruplarında Tekzen indirimleri uygulanmaktadır. Bu tarz Tekzen Kataloğlarına firmanın kendi Tekzen Online internet sitesinde bulmak mümkündür.

Tekzen bugün 300000 m2’ye yaklaşan toplam mağaza boyutuyla çok yaygın bir ağa sahip. Büyük mağazalarının yanı sıra küçük ekspres mağazaları ile tüketiciye her yerde hızlı hizmet vermeyi planlayan Tekzen’nin indirimli ürünlerine bu mağazalarda da ulaşmak mümkün.

Küçük mağazaların dışında internet sitesi üzerinden de satışlarını sürdüren marka Tekzen kataloğunuda buardan yayınlayarak Tekzen indirimlerine ulaşabilirsiniz.

Çok geniş bir tedarikçi ağına sahip olmanın avantajlarından faydalandığı için Tekzen indirimleri rakiplerine göre çok rekabetçi olabiliyor.

Aktüel Tekzen Kataloğunda Hangi Ürünler Bulunur? İşte Tekzen Katalog ve Tekzen Broşürleri

Tekzen indirimleri çok çeşitli ürünler üzerinde olabiliyor. Envanterinde 200 bin çeşide yakın ürün bulunduran Tekzen bungalov evlerden vidalara kadar inanılmaz bir ürün çeşitliliğine sahip. Bu da beraberinde çok çeşitli ve bol Tekzen kampanyası demek. Bu kadar çok kampanyayı takip etmek ve karşılaştırmak tabi ki siz tüketiciler için her zaman çok kolay olmuyor. Bunun için sizlere özel Tekzen kampanyaları bölümünde zide Tekzen indirim ve fırsatlarını takip edebilir ve fiyatları karşılaştırabilirsiniz. 

Tekzen İndirimleri ve AktüeTekzen kampanyalarının olduğu Tekzen Katalog her hafta güncel olarak İndirimpusulası’nda.

İndirim ve fırsatları takip ederek karlı alışverişler yapama için tek yapmanız gereken Tekzen fırsatlarını da içinde barındıran sitemiz indirimpusulasına uğramak.