Tekzen Katalog - Tekzen İndirim - Tekzen Kampanya

Tekzen

1995 yılında Alman-Türk ortak girişimi olanYapıMarket markası Tekzen marketlerinin Tekzen katalog ve Tekzen indirim broşürlerini buradan takip edebilirsiniz…

Tekzen İndirim Kataloğu Kasım 2022
Tekzen İndirim Kataloğu Mayıs 2022
Tekzen İndirim Kataloğu Nisan 2022
Tekzen İndirim Kataloğu Ocak 2022
Tekzen İndirim Kataloğu 1-31 Aralık 2021
Tekzen İndirim Kataloğu 1-30 Kasım 2021

Market İndirimleri

Tespo Market İndirim Kataloğu (23 Ocak-12 Şubat)
Seç Market İndirim Kataloğu 25-31 Ocak
Hakmar Aktüel Kataloğu 26 Ocak’tan itibaren
A101 Aktüel Kataloğu 26 Ocak’tan İtibaren (ALDIN ALDIN)
A101 Aktüel Kataloğu 28 Ocak-3 Şubat (HAFTANIN YILDIZLARI)
Bim Aktüel Kataloğu 27 Ocak’tan İtibaren
Çağdaş Market İndirim Kataloğu 13-19 Ocak
A101 Aktüel Kataloğu 14-20 Ocak (HAFTANIN YILDIZLARI)
Seç Market İndirim Kataloğu 11-17 Ocak
Biçen Market İndirim Kataloğu 10-23 Ocak
Anpa Gross Aktüel Kataloğu 14-22 Ocak
Bim Aktüel Kataloğu 13 Ocak’tan İtibaren

Tekzen Katalog

 

Aktüel Tekzen İndirim ve Kampanyaların olduğu Tekzen Ürün Kataloğu üzerine herşeyi sizler için hazırladık.

Aktüel Tekzen indirimleri ve Tekzen ürün kataloğu bilgilerine başlamadan önce sizlerle Tekzen Yapı marketi hakkında bilgi paylaşalım.

1995 yılında Alman-Türk ortak girişimi olarak başlayan firma 1998 yılında Alman ortağın sistem çıkmasıyla %100 Türk sermayesiyle ve Tekzen ismiyle yoluna devam etmiş ve bugün bildiğimiz sektörün devlerinden birine dönüşmüştür.

Yapı marketi sektörünün en bilinen firmalarından biri olan Tekzen sektörün lokomotiv firmalarından biri olarak boy göstermekte ve bu sektörün rekabetçi yapısıyla Özel Tekzen indirim ve kampanyalarla baş etmektedir. Yeni ürün ve Özel Tekzen kampanyalarını kendine ait Tekzen kataloğunda müşterilerine sunan firma çok geniş ürün yelpazesi ve yaygın bayi ağı sayesinde sektörün güvenilir ve bilinen markaların ındır. 

Aktüel  Tekzen Ürün Kataloğuna nereden ulaşabiliriz?

Tekzen, yapı market firmalarında önde gelen firmalarından biridir. Haftalık çıkardıkları aktüel Tekzen ürün kataloğunda değişik ürün gruplarında Tekzen indirimleri uygulanmaktadır. Bu tarz Tekzen Kataloğlarına firmanın kendi Tekzen Online internet sitesinde bulmak mümkündür.

Tekzen bugün 300000 m2’ye yaklaşan toplam mağaza boyutuyla çok yaygın bir ağa sahip. Büyük mağazalarının yanı sıra küçük ekspres mağazaları ile tüketiciye her yerde hızlı hizmet vermeyi planlayan Tekzen’nin indirimli ürünlerine bu mağazalarda da ulaşmak mümkün.

Küçük mağazaların dışında internet sitesi üzerinden de satışlarını sürdüren marka Tekzen kataloğunuda buardan yayınlayarak Tekzen indirimlerine ulaşabilirsiniz.

Çok geniş bir tedarikçi ağına sahip olmanın avantajlarından faydalandığı için Tekzen indirimleri rakiplerine göre çok rekabetçi olabiliyor.

Aktüel Tekzen Kataloğunda Hangi Ürünler Bulunur? İşte Tekzen Katalog ve Tekzen Broşürleri

Tekzen indirimleri çok çeşitli ürünler üzerinde olabiliyor. Envanterinde 200 bin çeşide yakın ürün bulunduran Tekzen bungalov evlerden vidalara kadar inanılmaz bir ürün çeşitliliğine sahip. Bu da beraberinde çok çeşitli ve bol Tekzen kampanyası demek. Bu kadar çok kampanyayı takip etmek ve karşılaştırmak tabi ki siz tüketiciler için her zaman çok kolay olmuyor. Bunun için sizlere özel Tekzen kampanyaları bölümünde zide Tekzen indirim ve fırsatlarını takip edebilir ve fiyatları karşılaştırabilirsiniz. 

Tekzen İndirimleri ve AktüeTekzen kampanyalarının olduğu Tekzen Katalog her hafta güncel olarak İndirimpusulası’nda.

İndirim ve fırsatları takip ederek karlı alışverişler yapama için tek yapmanız gereken Tekzen fırsatlarını da içinde barındıran sitemiz indirimpusulasına uğramak.