Vatan Bilgisayar İndirim - Vatan Computer İndirimleri - Vatan Katalog

Vatan Bilgisayar

Türkiye’de 1983 yılında sektöre giren Vatan Bilgisayar’ın katalog ve indirim broşürlerini buradan takip edebilirsiniz…

Vatan Bilgisayar İndirim ve Kampanyaları Kasım 2021
Vatan Bilgisayar İndirim ve Kampanyaları Temmuz 2021
Vatan Bilgisayar İndirim ve Kampanyaları Mayıs 2021
Vatan Bilgisayar İndirim ve Kampanyaları Nisan 2021
Vatan Bilgisayar İndirim ve Kampanyaları Mart 2021
Vatan Bilgisayar İndirim ve Kampanyaları Şubat 2021

Market İndirimleri

Özkuruşlar Market İndirim Kataloğu 10-21 Şubat
Çağdaş Market İndirim Kataloğu 11-18 Şubat
Hakmar Aktüel Kataloğu 9 Şubat’tan itibaren
A101 Aktüel Kataloğu 9 Şubat’tan İtibaren (ALDIN ALDIN)
A101 Aktüel Kataloğu 11-17 Şubat (HAFTANIN YILDIZLARI)
Bim Aktüel Kataloğu 10 Şubat’tan İtibaren
Farmasi Şubat Kataloğu (1-28 Şubat)
Bauhaus Şubat Ayı Aktüel Kataloğu
Çağdaş Market İndirim Kataloğu 3-9 Şubat
Özdilek Katalog 2-15 Şubat
Çağrı Market İndirim Kataloğu 4-14 Şubat
Hakmar Aktüel Kataloğu 2 Şubat’tan itibaren

Vatan Bilgisayar İndirim

 

Aktüel Vatan bilgisayar İndirim ve Kampanyaların olduğu Vatan Katalog bilgilerini sizler için derledik.

Aktüel Vatan indirim, kampanya ve fırsatları ve Media Markt Katalog bilgilerine geçemden Vatan Bilgisayar hakkında biraz bilgi verelim.

1983 yılında Türkiye’nin ilk bilgisayar mağazası olarak İstanbul Taksim/Elmadağ’da hizmet vermeye başlamıştır. 1996 yılına kadar bilgisayar ve program satışı yaparak devam eden Vatan Computer, 1996’dan itibaren ‘Olivetti’ ürünlerinin Türkiye dağıtıcılığını alarak sektörde kendine ciddi bir pozisyon sağlamayı başardı. 2002 yılında Türkiye’de ki ilk ‘Teknoloji Hiperstoru’nu açarak, tüm teknoloji ürünlerini tek bir çatı altında müşterilere sunmayı amaç edinen bir konsept ile karşımıza çıktı.
Elektronik eşya perakende zinciri olarak hizmet vermekte olan Vatan Bilgisayar, 2006 yılında ise Türkiye’nin en büyük teknoloji marketi olarak adını listenin en üstüne yazdırmayı başardı. 2020 itibari ile Vatan Bilgisayar, Türkiye’de 54 ilde, 200.000 m2 kapalı alan ile 144 mağazasında hizmet vermeye devam etmektedir.

Vatan Bilgisayar’ın vizyonu nedir?

Vatan computer ya da Vatan Bilgisayar  misyon olarak, ‘mutlu müşteri, mutlu tedarikçi, mutlu çalışan’ ilkesiyle büyümeye devam etmektedir.
‘Bu Vatan’a birincilik yakışır.’ sloganı ile sektöründe her zaman lider olmayı ve yenilikleri sürekli takip edip ayak uydurmayı amaçlayan vizyona sahiptir.
Çalışanlarına her zaman destek vermekte olan Vatan Bilgisayar, doğru işe doğru eleman prensibi ile mağaza çalışanlarını titizlikle seçip, onların kariyer gelişimlerini destekleyecek eğitim olanaklarıyla da destek olmaktadır.

Vatan İndirim Günleri ve Kampanyaları Ne zaman merak mı ediyorsunuz.

Şu anda 144 mağazasının yanı sıra internet sitesi üzerinden online olarak ta satış yapmakta ve müşterilerine Vatan Bilgisayar indirim ve kampanyalarını ulaştırabilmektedir.
Dönemsel olarak Vatan Bilgisayar KDV indirimleri gerçekleştirerek, çok uygun ve avantajlı fiyatlarda elektronik eşya alışveriş imkanı sunmaktadır.
Sitemizi sık sık ziyaret ederek Vatan Bilgisayar katalog ve broşürlerini güncel olarak, aynı zamanda Vatan Bilgisayar indirim ve kampanyalarını sürekli olarak yenilenen sayfamızdan kolaylıkla takip edip haberdar olabilirsiniz.
Ayrıca Vatan katalog ve Vatan bilgisayar broşürlerine de web sitemiz üzerinden kolaylıkla erişebilirsiniz. Vatan kataloğunu ayrıca kendi websiteleri Vatan Bilgisayar Online‘dan bulabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar İndirim ve Aktüel Vatan Bilgisayar Kampanyalarının olduğu Vatan Bilgisayar Kataloğu her hafta güncel olarak İndirimpusulası’nda.

Belli periyotlarla piyasa çıkan Vatan Bilgisayar indirimlerinin bulunduğu kampanya kataloğu düzenli olarak güncellenen sitemizden bulabilirsiniz. İndirim, kampanya ve fırsatları duyan ilk siz olun.