Koçtaş İndirim Kataloğu 8 Temmuz-11 Ağustos
Bauhaus Temmuz Ayı Aktüel Kataloğu
Tekzen İndirim Kataloğu 1-31 Temmuz 2021
Bauhaus Haziran Ayı Aktüel Kataloğu
Tekzen İndirim Kataloğu 1-30 Haziran 2021
Koçtaş İndirim Kataloğu 17 Mayıs – 7 Temmuz
Bauhaus Bahçe Mayıs Ayı Aktüel Kataloğu
Bauhaus Mayıs Ayı Aktüel Kataloğu
Tekzen İndirim Kataloğu 1-31 Mayıs 2021
Koçtaş İndirim Kataloğu 8 Nisan-5 Mayıs
Bauhaus Nisan Ayı Aktüel Kataloğu
Tekzen İndirim Kataloğu 1-30 Nisan 2021

Yapı Marketleri

Market Katalogları

Market İndirimleri

Gratis Ağustos Kataloğu (2 Ağustos – 2 Eylül)
Tespo Market İndirim Kataloğu (2-22 Ağustos)
Çağdaş Market İndirim Kataloğu (2-8 Ağustos)
Bim Aktüel Kataloğu 3 Ağustos’tan İtibaren
Üçler Market İndirim Kataloğu 26 Temmuz – 14 Ağustos 2021
Şok Aktüel Katalog 4-10 Ağustos 2021
Sultan Market Insert 1-13 Ağustos 2021
Pekdemir İndirim Kataloğu 30 Temmuz’dan itibaren
Oruç Market İndirim Kataloğu 29 Temmuz-8 Ağustos 2021
Onur Market İndirim Kataloğu 29 Temmuz – 11 Ağustos İstanbul & Trakya Bölge

Yapı Marketleri

Tadilat deyince aklımıza ilk gelen yer doğal olarak Yapı Marketleri oluyor. Eskiden sadece inşaat sektöründe çalışan kişilerin adresi iken bugün evinde kendi tadilatını yapanların, Hobi olarak küçük işleri yapan kişilerin, bahçesinde yada saksıda bitki yetiştiren müşterilerin ve sadece keyif ve meraktan gezen ve alan ziyaretçilerin uğrak yeri Yapı Marketleri. 

Türkiye’de ilk yapı marketi 1997’de Merterde kurulan Götzen Yapı Marketi. Bugün bir çok büyük firma bu kulvarda boy göstermekte. Bunlardan Koçtaş, Bauhaus, Tekzen, Pratiker ilk akla gelenler ama bugün mahallemiz bulunan birçok nalburda kendini yapı market formatına sokma çabasında diyebiliriz. Ayrıca Koçtaş ve Tekzen gibi markalar bugün mahalleye de inmiş durumda. Koçtaş Mini marketleri mahallelerde görmek mümkün.

Eskiden sadece Nalburiye ürünleri bulunan Yapı Marketleri kendi envanterlerini gelişen müşteri portföyleri ışığında geliştirdiler. Bu gün yapı marketlerinde Mobilyadan, Bahçe ve Balkon ürünlerine, Isıtma ve Soğutma ürünlerinden, Mutfak ürünlerine, Dekorasyon ürünlerinden, Aydınlatma ve elektrik ürünlerine, Ahşap ve İnşaat ürünlerinden, Hırdavat ve Oto aksesuarlarına ve hatta beyaz eşyalara ulaşmak mümkün. 

Tabi bu kadar büyük envanter ve stok miktarları yapı marketlerin boyutlarının da her geçen gün büyümesine sebebiyet veriyor. Eskiden cadde üzerlerinde büyükçe bir dükkana sığabilen yapı marketleri artık kendilerine ait dev depolarda müşterilerine hizmet veriyorlar.

Günümüzün satın alma alışkanlıklarına da kayıtsız kalmayan Yapı Marketleri e-ticaret sahnesinde de boy göstermekte ve buradan yaptıkları indirim ve kampanyalarla da rekabetçi yapılarını bu mecrada da korumaktadır.

Her sektörde olduğu gibi Yapı Marketleri de kendi aralarında sıkı bir rekabet halindedir. Çeşitli indirim ve özel kampanya günleri ile müşterileri kendi mağazalarına çekmek için kendi aralarında yarışırlar. 

Sizlerde Yapı Marketlerinin indirim ve fırsat ürünlerini bulabileceğiniz katalog ve broşürlerine düzenli olarak yenilediğimiz indirimpusulası adresinden güncel olarak ulaşabilirsiniz. Sizlere en güncel bilgileri en hızlı şekilde sağlamayı amaçlayan sitemiz tüm kampanya ve indirimleri en doğru şekilde sizlere sunmaktadır.