Bauhaus Ekim Ayı Aktüel Kataloğu
Koçtaş İndirim Kataloğu 7 Ekim-10 Kasım
Tekzen İndirim Kataloğu 1-31 Ekim 2021
Banio Yapı Market İndirim Kataloğu Ekim 2021
Tekzen İndirim Kataloğu 1-30 Eylül 2021
Koçtaş İndirim Kataloğu 9 Eylül-6 Ekim
Koçtaş İndirim Kataloğu 12 Ağustos-8 Eylül
Tekzen İndirim Kataloğu 1-31 Ağustos 2021
Koçtaş İndirim Kataloğu 8 Temmuz-11 Ağustos
Bauhaus Temmuz Ayı Aktüel Kataloğu
Tekzen İndirim Kataloğu 1-31 Temmuz 2021
Bauhaus Haziran Ayı Aktüel Kataloğu

Yapı Marketleri

Market Katalogları

Market İndirimleri

Özkuruşlar Market İndirim Kataloğu 19-31 Ekim
Çağdaş Market İndirim Kataloğu (18-24 Ekim)
Bim Aktüel Kataloğu 19 Ekim’den İtibaren
Gözde Market İndirim Kataloğu (15-28 Ekim)
A101 Aktüel Kataloğu 16-22 Ekim (HAFTANIN YILDIZLARI)
Bim Aktüel Kataloğu 15 Ekim’den İtibaren
Seç Market İndirim Kataloğu 13-19 Ekim
A101 Aktüel Kataloğu 14 Ekim’den İtibaren (ALDIN ALDIN)
Üçler Market İndirim Kataloğu 11-23 Ekim 2021
Tedi Aktüel Kataloğu 15-25 Ekim 2021

Yapı Marketleri

Tadilat deyince aklımıza ilk gelen yer doğal olarak Yapı Marketleri oluyor. Eskiden sadece inşaat sektöründe çalışan kişilerin adresi iken bugün evinde kendi tadilatını yapanların, Hobi olarak küçük işleri yapan kişilerin, bahçesinde yada saksıda bitki yetiştiren müşterilerin ve sadece keyif ve meraktan gezen ve alan ziyaretçilerin uğrak yeri Yapı Marketleri. 

Türkiye’de ilk yapı marketi 1997’de Merterde kurulan Götzen Yapı Marketi. Bugün bir çok büyük firma bu kulvarda boy göstermekte. Bunlardan Koçtaş, Bauhaus, Tekzen, Pratiker ilk akla gelenler ama bugün mahallemiz bulunan birçok nalburda kendini yapı market formatına sokma çabasında diyebiliriz. Ayrıca Koçtaş ve Tekzen gibi markalar bugün mahalleye de inmiş durumda. Koçtaş Mini marketleri mahallelerde görmek mümkün.

Eskiden sadece Nalburiye ürünleri bulunan Yapı Marketleri kendi envanterlerini gelişen müşteri portföyleri ışığında geliştirdiler. Bu gün yapı marketlerinde Mobilyadan, Bahçe ve Balkon ürünlerine, Isıtma ve Soğutma ürünlerinden, Mutfak ürünlerine, Dekorasyon ürünlerinden, Aydınlatma ve elektrik ürünlerine, Ahşap ve İnşaat ürünlerinden, Hırdavat ve Oto aksesuarlarına ve hatta beyaz eşyalara ulaşmak mümkün. 

Tabi bu kadar büyük envanter ve stok miktarları yapı marketlerin boyutlarının da her geçen gün büyümesine sebebiyet veriyor. Eskiden cadde üzerlerinde büyükçe bir dükkana sığabilen yapı marketleri artık kendilerine ait dev depolarda müşterilerine hizmet veriyorlar.

Günümüzün satın alma alışkanlıklarına da kayıtsız kalmayan Yapı Marketleri e-ticaret sahnesinde de boy göstermekte ve buradan yaptıkları indirim ve kampanyalarla da rekabetçi yapılarını bu mecrada da korumaktadır.

Her sektörde olduğu gibi Yapı Marketleri de kendi aralarında sıkı bir rekabet halindedir. Çeşitli indirim ve özel kampanya günleri ile müşterileri kendi mağazalarına çekmek için kendi aralarında yarışırlar. 

Sizlerde Yapı Marketlerinin indirim ve fırsat ürünlerini bulabileceğiniz katalog ve broşürlerine düzenli olarak yenilediğimiz indirimpusulası adresinden güncel olarak ulaşabilirsiniz. Sizlere en güncel bilgileri en hızlı şekilde sağlamayı amaçlayan sitemiz tüm kampanya ve indirimleri en doğru şekilde sizlere sunmaktadır.