Zara Homa - En Güncel Kampanya, Katalog, Broşür, Kupon ve İndirimleri

Zara Home

İspanya’da 1975 yılında kurulan Zara markasının alt uzantısı olan Zara Home markasının aktüel katalog ve indirim kampanyalarını buradan takip edebilirsiniz…

Zara Home Kampanya ve İndirimleri Kasım 2021
Zara Home Kampanya ve İndirimleri Mayıs 2021
Zara Home Kampanya ve İndirimleri Nisan 2021
Zara Home Kampanya ve İndirimleri Mart 2021
Zara Home Kampanya ve İndirimleri Şubat 2021
Zara Home Kampanya ve İndirimleri Ocak 2021

Market İndirimleri

Watsons İndirim Kataloğu 6 Haziran – 17 Temmuz
Hakmar Aktüel Kataloğu 2-8 Haziran
Carrefour İndirim Kataloğu 2-15 Haziran
Bauhaus Haziran Ayı Aktüel Kataloğu
Altun Market İndirim Kataloğu 27-31 Mayıs
Anpa Gross Aktüel Kataloğu 26 Mayıs – 19 Haziran
Watsons İndirim Kataloğu 9 Mayıs – 5 Haziran
Carrefour İndirim Kataloğu 18 Mayıs – 1 Haziran
Hakmar Aktüel Kataloğu 21-23 Mayıs
Tekzen İndirim Kataloğu Mayıs 2022
Tedi Katalog 13-23 Mayıs 2022
Happy Center İndirim Karaloğu 11-22 Mayıs 2022

Zara Home

 

Aktüel  Zara Home Kampanya ve İndirimlerinin olduğu Katalog üzerine herşeyi sizler için hazırladık.

Aktüel Zara Home indirim ve kampanya bilgilerine geçmeden önce Zara Home hakkında biraz bilgi paylaşalım.

Zara markası 1975 yılında İspanya’da kuruldu ve kuruluşundan bugüne dünyanın en büyük 3 tekstil firmasından biri olmayı başardı. Dünya genelinde 93 ülkede 2200 mağazası bulunan firmanın ülkemizde de 42 mağazası mevcut. Aslen Inditex grup bünyesinde bulunan firma, aynı zamanda Massimo Dutti, Pull and Bear, Oysho, Uterqüe, Stradivarius, Zara Home ve Bershka gibi dev firmalarla birlikte bu grubun en değerli parçası. Inditex grup bu markaların hepsi ile her türlü segmentte bulunan müşterilere hizmet vermeyi amaçlayan çok geniş bir aile.

Zara Home’da Hangi Tarz Ürünler Var?

Zara Home İnditex grubun 2003 yılında kurduğu ev tekstiline ve dekorasyonuna yönelmiş olan markası. Zara Home sayesinde Zara markası artık daha geniş tüketici kitlelerine ulaşmış durumda. Özellikle ev tekstili konusunda geniş bir envantere sahip olan Zara Home, konusunda bir dünya markası.

Güncel Zara Home İndirimleri nereden öğrenebiliriz?

Zara Home indirim hangi dönem ve ya ne zaman? Haftalık ya da aylık güncel Zara Home indirimleri değişik ürün gruplarında Zara Home indirimli ürünlerini yayınladığı Zara Home kataloğunda ve firmanın kendi Zara Home Online internet sitesinde bulmak mümkündür. 

Zara Home Bu Hafta Kataloğu Hangi Ürünler Var? İşte Zara Home Kampanya ve İndirimleri

Zara Home birçok firmada olduğu gibi kendine ait internet sitesinden müşterilerine ulaşmakta ve e-ticaret yoluyla da müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamakta. Ayrıca dev e-ticaret sitelerinde de sık sık Zara Home kampanyalarına ve Zara Home indirimlerine rastlamak mümkün. Bu durum Zara Home fırsatlarını yakalamayı zorlaştırsa da müşterilerin karşına daha çok Zara Home indirimi çıkmasını da sağlıyor.

Zara Home Outlet İndirimleri ve Aktüel Zara Home ürünlerin olduğu Zara Home Broşür ve Fırsatları her hafta güncel olarak İndirimpusulası’nda.

Zara Home düzenli olarak yayınladığı Zara Home bülteni ile takipçilerini indirimleri ve kampanyaları konusunda bilgilendirmekte ve Özel Zara Home fırsatlarından yararlanmalarını sağlamaktadır. Zara Home bülteninde yeni çıkan Zara Home ürünlerini ve kombinasyon tavsiyelerini de bulmak mümkün.